בית משפט הורה לספקיות לחסום אתר שיתוף ישראלי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית משפט הורה לספקיות לחסום אתר שיתוף ישראלי

Nokami

Recommended Posts

שמע אין מצב

אני מאמין שהחסימה של הספקיות בנוגע להצעת החוק (טוב זה כבר לא הצעה, זה חוק) תהיה הרבה יותר מורכבת ולא נוכל לעקוף את זה דרך פרוקי, ואם כן, הם יחסמו את אתרי הפרוקסי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוזר שנטוויז'ן כן יכלו להתעלם...

או שנטויז'ן עוד לא הספיקו או הצליחו (בעיות טכניות?), או שנטויז'ן מסתכנים בביזיון בית המשפט - וזה כבר יכול להכניס את המנהלים לכלא...

וגם חסימה כזאת היא לא חוקית כי זה בכלל לא אתר ישראלי.

מי אמר שזה לא חוקי? אז מה אם האתר לא בארץ, ספקי האינטרנט כן בארץ. תאר לעצמך שאתה מזמין הירואין בדואר ממדינה בה זה חוקי לשווק הירואין. תתלונן כשהמשטרה תעצור אותך כשתבוא לאסוף את החבילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לייבא לארץ הירואין וזה לא מנה מאיזו מדינה,ובגלל זה זה לא יהיה חוקי.

אבל האתר הזה הוא חוקי לגמרי לפי החוקים שהוא צריך להיות כפוף להם(החוקים של הולנד) ואז לו בכלל שום קשר לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את המילה הרואין במריחואנה. בהולנד זה גם חוקי, בארץ זה לא.

אולי בהולנד זה חוקי אבל בדיוק כמו שאסור שזה יכנס לארץ.

למדינה יש את הזכות להגיד "אני לא רוצה את האתר הזה, תחסמו אותו?"

הם כבר שנים מנסים למגר את השיתוף קבצים והם לא מבינים שהם לא יצליחו.

ברגע שנופל אתר אחד נפתחים עוד 10. סוגרים תוכנה אחת מוציאים 2 אחרות.

=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני יגיב ברוצני להגיד שאני בעד שיתוף קבצים אבל נגד הפרת זכויות יוצרים.

לדעתי אם יש אתר שמפר בצורה בוטה זכויות יוצרים יש להורידו מהרשת .

בהקשר לחסימת האתר, שיתוף קבצים המוגנים בזכויות יוצרים בישראל הוא לא חוקי .וגם אתרים המפרים שיתוף קבצים באופן בוטה.אבל האם האתר הספציפי הזה אכן נכלל בקטגוריה הזאת? כל אחד אני חושב רואה זאת בצורה שונה.אבל בתי המשפט לא מטומטמים הם יודעים שבעלי האתר מקטינים ראש ומטמינים את הראש בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה יוצא שאליס ממש עזרו לאתר.

רק אתמול בערב הסתכלתי והיה לאתר 176 אלף משתמשים,ועכשיו יש כבר יותר מ178 אלף.2000 משתמשים בכמה שעות!!

הם גם הקימו אתר עם העידכונים על החסימה הזאת,והם גם מראים שם את העלייה במספר הכניסות לאתר וכל התוכנות שהם עושים שעוקפות בקלות את החסימה(דפדפן שמחפש פרוקסי מהיר ומתחבר אליו אוטומטית,קובץ שמשנה את הקובץ הוסט ככה שהדומיין יוביל לכתובת IP הנכונה...).

מה שבטוח,HttpShare לא יסגרו בגלל הדבר הזה.האתר רק יגדל עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...