Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

amitdavidi

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  661
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  62יום 18ש' 32דק' 36שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות amitdavidi

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 18/09/1992

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בדיסקים קטנים 2.5 (אלה שלא צריכים חיבור נוסף לחשמל) - בWD הם מגיעים מראש עם קונקטור של USB. בחברות אחרות יצא לי לראות שזה פשוט מתאם SATA-USB3. בדיסקים הגדולים עם חיבור לחשמל- החלק שאליו אתה מחבר הוא בעצם מתאם שמחובר לדיסק SATA רגיל, אפשר להוציא אותו בזהירות ולהחליף את הדיסק. כשאתה מחבר דיסק הוא יזהה אותו כדיסק חדש לגמרי ויציע להגדיר ולפרמט אותו(לא עובד כמתאם SATA-USB רגיל). לא ניסיתי מעולם להחליף ככה דיסק לפרמט ולהשתמש בו, אבל יכול להיות שזה יעבוד.
 2. כמו שאמרו לפני, עדיף לך לקנות שרת עם אחריות של 4 שעות. כנראה יעלה קצת יותר, אבל אמין בהרבה ויש לך גב במקרה של תקלות. תחשוב על זה - אם עוד שנה המחשב/שרת מפסיק לעבוד. אם זה PC - סבירות גבוהה יותר שיקרה, ויכול לקחת ימים עד לפתרון(גם יותר אם אין בנאדם טכני שידע לתפעל הכל). אם זה שרת - סבירות נמוכה מאוד שתיהיה בעיה, אם קורה אז מזמינים שירות, תוך 4 שעות מגיע טכנאי עם חלקים מתאימים וכנראה שתוך גג 5 שעות הכל עובד. כמה שווה לך השבתה של העסק לכמה ימים? אם לא מדובר בעסק אלא לשימוש ביתי כלשהו, נראה שפיתרון הפשוט ביותר יהיה לקנות שרת TOWER פשוט יחסית. אולי אפילו מיד שניה ללא אחריות.
 3. מאיפה כל המידע הזה? פורסם רק שהוא יושב באותה חווה. איפה ראית שהוא יושב על איחסון של בנק בינלאומי ומנוהל ע"י העובדים שלהם? בעבודה הקודמת שלי היה לנו שרת שגיבה את המידע של הלקוחות בחווה של נטוויז'ן. מדובר על שרת אחד של חברה קטנה ודלת תקציב, ועדיין היה מדובר על שרת פרטי שלעובדי נטוויז'ן לא הייתה הרשאה לנהל אותו(למרות שהייתה גישה פיזית אליו). כשמדובר על חברה גדולה, הרבה פעמים שוכרים ארונות שלמים ולעובדי החווה אין אפילו את המפתח לארון. השרתים מחוברים בחווה רק לצורך התשתית - קירור וחיבור יציב ואמין לרשת ולחשמל. מעבר לזה שבשרת/סטורג' עצמו יכולה להיות הצפנה שלא תאפשר העתקה של המידע ללא הרשאות גם במקרה של גניבה.
 4. בעיקרון גם דיסקים WD RED זו סדרה שאמורה להיות אמינה מספיק. BLACK ו-GOLD זה בעיקר יותר מהירות...ולא בטוח שזה משתלם אם המחשב לא אמור לעלות מהדיסק הזה. אבל מחזק את התגובה שלפני - כל דיסק יכול לקרוס, ואם יש מידע שחשוב שיישמר צריך לשמור אותו ביותר ממקום אחד.
 5. לא עבר לאלוביץ, אלא מאוחסן בחוות שרתים של בזק בינלאומי. לא ברור אם בכלל ביבי ואלוביץ עצמם מודעים לזה. לא פירטו בכלל איך זה מאוחסן. לצורך העניין, זה גם יכול להיות על שרתים של המדינה בארון נעול שהמדינה שוכרת בחווה ורק לנציגי המדינה יש את המפתח לארון(ועובדי חוות השרתים לא יכולים לגעת בו).
 6. יכול להיות שחיברת את הכבל ליציאת הWAN? אתה צריך לחבר את הכבל ליציאת LAN גם בראוטר של הוט וגם בראוטר DLINK שאתה מגדיר כAP.
 7. הראוטר שיש לך כרגע הוא די ישן ודגם מאוד בעייתי. הוא כבר די נדיר גם בבזק... ממליץ לך לפני שאתה קונה פשוט לפנות לבזק, להסביר להם על הבעיה ולבקש החלפה לדגם שונה. לי הם החליפו לראוטר AC של ויטק. לא יודע איך הוא מבחינת הWIFI(לזה יש לי בבית עוד AP נפרד) אבל כראוטר הוא עובד מצויין גם בעומס. הופתעתי מהם לטובה.
 8. מה הבעיה? פשוט תעבור למתחרים. וזו תמצית הבעיה עם כל אירגון ממשלתי. אין מתחרים. אין מוסר עבודה - לא צריך כי יש הסתדרות וקביעות. אין שום קשר בין התפוקה והשירות ללקוח לכמות הלקוחות - אפשר להתייחס ללקוחות כמו זבל. אתה למעשה לא לקוח אלא בעיה שצריך להיפטר ממנה. אותו דבר גם עם אלה שאחראים לשמור על המאגר הביומטרי, ועם אלה שיחליטו איך להשתמש בו...
 9. מה שצילמת זה ראוטר של בזק. בזק יוזרים firmware שלהם לכל הנתבים שלהם, ובו הכתובת היא 10.0.0.138/24 קח בחשבון, אם אתה ברשת שלך ובמחשב שלך יש כתובת שונה לגמרי כנראה שלא תוכל להגיע אליו בכלל(כי אין ראוטר שמקשר בינכם). הדבר הכי פשוט - חבר מחשב אחד ישירות לראוטר הזה של בזק. לאחת היציאות הצהובות שלו. אם הוא מאופס לגמרי ומוגדר בו DHCP אז המחשב כבר יקבל כתובת. אם לא תגדיר במחשב שלך כתובת שמתחילה ב10.0.0 ככה תוכל להיכנס אליו בכתובת 10.0.0.138 ולהגדיר מה שתצטרך.
×
 • צור חדש...