Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

amitdavidi

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  662
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  64יום 15ש' 59דק' 58שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות amitdavidi

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 18/09/1992

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא מכיר ספציפית את הטאבלט הזה, אבל יצא לי כבר להתקין וינדוס על 2 סוגים שונים של טאבלטים. בסך הכל זה מאוד דומה לכל מחשב - רק שהחומרה מולחמת על הלוח והממשק שלך(גם ה"דיסק" הוא בדרך כלל סוג של כרטיס SD מולחם) והממשק קצת יותר בעייתי. אתה צריך 2 או 3 חיבורי USB - עבור DOC עם ההתקנה, מקלדת ואולי עכבר. עם המקלדת נסה להגיע לבחירת מקור לBOOT של הביוס...ומשם תמשיך כמו כל מחשב. הטאץ' כנראה לא יעבוד במהלך ההתקנה. אחרי ההתקנה אם אין דרייברים באתר היצרן נסה להשתמש בפיתרון כמו DriverPack Solution. קח בחשבון - אני לא מכיר ספציפית את הטאבלט שלך, אין שום הבטחה שזה יעבוד ואם משהו יסתבך אתה עלול להתקע עם טאבלט מפורמט ולא שמיש.
 2. בדיסקים קטנים 2.5 (אלה שלא צריכים חיבור נוסף לחשמל) - בWD הם מגיעים מראש עם קונקטור של USB. בחברות אחרות יצא לי לראות שזה פשוט מתאם SATA-USB3. בדיסקים הגדולים עם חיבור לחשמל- החלק שאליו אתה מחבר הוא בעצם מתאם שמחובר לדיסק SATA רגיל, אפשר להוציא אותו בזהירות ולהחליף את הדיסק. כשאתה מחבר דיסק הוא יזהה אותו כדיסק חדש לגמרי ויציע להגדיר ולפרמט אותו(לא עובד כמתאם SATA-USB רגיל). לא ניסיתי מעולם להחליף ככה דיסק לפרמט ולהשתמש בו, אבל יכול להיות שזה יעבוד.
 3. כמו שאמרו לפני, עדיף לך לקנות שרת עם אחריות של 4 שעות. כנראה יעלה קצת יותר, אבל אמין בהרבה ויש לך גב במקרה של תקלות. תחשוב על זה - אם עוד שנה המחשב/שרת מפסיק לעבוד. אם זה PC - סבירות גבוהה יותר שיקרה, ויכול לקחת ימים עד לפתרון(גם יותר אם אין בנאדם טכני שידע לתפעל הכל). אם זה שרת - סבירות נמוכה מאוד שתיהיה בעיה, אם קורה אז מזמינים שירות, תוך 4 שעות מגיע טכנאי עם חלקים מתאימים וכנראה שתוך גג 5 שעות הכל עובד. כמה שווה לך השבתה של העסק לכמה ימים? אם לא מדובר בעסק אלא לשימוש ביתי כלשהו, נראה שפיתרון הפשוט ביותר יהיה לקנות שרת TOWER פשוט יחסית. אולי אפילו מיד שניה ללא אחריות.
 4. מאיפה כל המידע הזה? פורסם רק שהוא יושב באותה חווה. איפה ראית שהוא יושב על איחסון של בנק בינלאומי ומנוהל ע"י העובדים שלהם? בעבודה הקודמת שלי היה לנו שרת שגיבה את המידע של הלקוחות בחווה של נטוויז'ן. מדובר על שרת אחד של חברה קטנה ודלת תקציב, ועדיין היה מדובר על שרת פרטי שלעובדי נטוויז'ן לא הייתה הרשאה לנהל אותו(למרות שהייתה גישה פיזית אליו). כשמדובר על חברה גדולה, הרבה פעמים שוכרים ארונות שלמים ולעובדי החווה אין אפילו את המפתח לארון. השרתים מחוברים בחווה רק לצורך התשתית - קירור וחיבור יציב ואמין לרשת ולחשמל. מעבר לזה שבשרת/סטורג' עצמו יכולה להיות הצפנה שלא תאפשר העתקה של המידע ללא הרשאות גם במקרה של גניבה.
 5. בעיקרון גם דיסקים WD RED זו סדרה שאמורה להיות אמינה מספיק. BLACK ו-GOLD זה בעיקר יותר מהירות...ולא בטוח שזה משתלם אם המחשב לא אמור לעלות מהדיסק הזה. אבל מחזק את התגובה שלפני - כל דיסק יכול לקרוס, ואם יש מידע שחשוב שיישמר צריך לשמור אותו ביותר ממקום אחד.
 6. לא עבר לאלוביץ, אלא מאוחסן בחוות שרתים של בזק בינלאומי. לא ברור אם בכלל ביבי ואלוביץ עצמם מודעים לזה. לא פירטו בכלל איך זה מאוחסן. לצורך העניין, זה גם יכול להיות על שרתים של המדינה בארון נעול שהמדינה שוכרת בחווה ורק לנציגי המדינה יש את המפתח לארון(ועובדי חוות השרתים לא יכולים לגעת בו).
 7. יכול להיות שחיברת את הכבל ליציאת הWAN? אתה צריך לחבר את הכבל ליציאת LAN גם בראוטר של הוט וגם בראוטר DLINK שאתה מגדיר כAP.
 8. הראוטר שיש לך כרגע הוא די ישן ודגם מאוד בעייתי. הוא כבר די נדיר גם בבזק... ממליץ לך לפני שאתה קונה פשוט לפנות לבזק, להסביר להם על הבעיה ולבקש החלפה לדגם שונה. לי הם החליפו לראוטר AC של ויטק. לא יודע איך הוא מבחינת הWIFI(לזה יש לי בבית עוד AP נפרד) אבל כראוטר הוא עובד מצויין גם בעומס. הופתעתי מהם לטובה.
×
 • צור חדש...