Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 74 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

צודק הייתה פנייה מאוד נסתרת--הגעתי לירושליים~!!!!!!!!!!!!!!!איך אני אוהב את המשחק הזההה פשןט מדהים!!!!!!!!!!:)אה ותודה רבה על העזרההה:)

אני בטוח שאצטרך בהמשך עוד עזרה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז אני בירושליים והלכתי ל view point וגם לזה שאני מדבר איתו בתחילת שלב,וגם עשיתי את הINVESTIGATION

ואז נפתח לי במפה SCHOLARS ונראה לי שזה אלו שמתפללים כזהנ עם התלבושת הלבנה אז הלכתי אחריהם וככה עברתי את השומרים אבל כלום לא קורה...

מה עושים מפה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייי:)עברתי את ירושליים עכשיו אני באקרא-איך איך שקוראים לזה....העניין שאני הבנתי שאפשר בכל עיר לבצע מלא משימות,כלומר ללכת לכל נקודות התצפית ולבצע מלא משימות,השאלה האם אני יכול אחכ לחזור לאותן ערים ןלבצע את המשימות? אני כרגע רוצה לסיים את המשחק עם מה שהמשחק דורש ממני ולא מעבר....

נ.ב הסיבה שאני רוצה ככ לסיים את המשחק מהר..כי אני ממש חייב ךעבור לשחק באססין קריד השני! בגלל זה......

נראה מדהים!!!!!!!!!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, פשוט תעשה רק את משימות הסיפור הראשי המשחק מתחיל לייגע לרוב האנשים לקראת הסוף, והמשימות לא מוסיפות יותר מדי. בכל מקרה, אפשר לחזור אחורה בסוף המשחק.

וד"א, אני הייתי עושה הפסקה בין המשחק הראשון לשני, זה אותו סגנון שממש מייגע בסוף הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד שהראשון היה מייגע בגלל המיחזור של המשימות, השני מאוד מגוון, סינמטי ומכיל שלל משימות שלידו המשחק הראשון מתגמד..

אני מניח שבגרסת המחשב הורידו את הDRM הפעם? את השני העדפתי לשחק על הX-Box רק בגלל המנגנון המטופש הזה.

אני מעדיף לקנות אותו למחשב, יותר זול, אבל אם זה אומר שאצטרך לבלות שעה בהתקנה ועוד אינספור רגעים של תסכול בגלל המנגנון אני מעדיף לחכות מעט ולקנות לbox...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עכשיו בשני וכבר התייאשתי מזמן מלעשות את כל המשימות משנה, לכל סוג (התנקשות, שליחויות, מירוצים) יש איזה 30-40 כמוהו

או כל הנוצות האלה שפיזרו בערים, כן אני ממש משועמם כדי לחפש בכל חור את ה100 נוצות האלה, בקושי את הGLYPHS אני מוצא.

בקיצור, חשבתי שזה יהיה משחק סטייל HITMAN בסגנון עתיק, במקום זה אני בא להתנקש במישהו ומוצא את עצמי נלחם ב12 שומרים

כאילו אני בstreet fighter. ומזה השטות הזאת שאני לא יכול לעבור בין נקודות TRANSPORT באותה עיר? חצי מהמשחק אני מבלה

בלהגיע מקצה אחד של העיר לקצה השני כמו ספיידרמן.

בקיצור, עכשיו אני עושה נטו את המשימות הראשיות, אבל ברסמי ציפיתי להרבה יותר מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד שהראשון היה מייגע בגלל המיחזור של המשימות, השני מאוד מגוון, סינמטי ומכיל שלל משימות שלידו המשחק הראשון מתגמד..

אני מניח שבגרסת המחשב הורידו את הDRM הפעם? את השני העדפתי לשחק על הX-Box רק בגלל המנגנון המטופש הזה.

אני מעדיף לקנות אותו למחשב, יותר זול, אבל אם זה אומר שאצטרך לבלות שעה בהתקנה ועוד אינספור רגעים של תסכול בגלל המנגנון אני מעדיף לחכות מעט ולקנות לbox...

הראשון היה מייגע והשני לא, אבל מכיוון שאתה יגע בסוף הראשון, אני חושב שאם תתחיל מיד לשחק בשני גם הוא ימאס עליך יחסית מהר, מכיוון שזה אותו סגנון, למרות שהוא מוצלח יותר בשני.

ואני חושב שיש אותו גם בbrotherhood. בכל מקרה נדמה לי שהשליטה יותר טוב בקונסולות, אז אני חושב שעדיף לקנות לXBOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם בוכים ועוד על השני... :screwy:

העלילה זה החלק הכי טוב של המשחק,עוצר נשימה.

ולמה לעשות את כל הסייד מישנס במקום את הMAIN? אין פלא שנמאס לך.

לא מבין מה הבעיה עם השליטה אני מאוד אוהב אותה ומסתדר איתה יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה..הרגתי כבר 3 אנשים..עכשיו חזרתי לדמשק-הלכתי ל4 VIEW POINT

הצלתי כמה אזרחים שם ולא התעדכן לי כלום במפה...

אני לא יודע לאן ללכת....מה עושים?הלכתי לאיש שתמיד אני הולך לדבר איתו ועדיין כלום לא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...