מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 23 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

בולשיט, 2GB זה יותר ממספיק, וויסטה תעבוד מהר יותר מXP.

1GB בכרטיס זיכרון ואתה אומר ללכת לXP? הצחקתה אותי.

קודם תענה איזה מערכת תופסת יותר זכרון VISTA או אXP

ואחרי זה תחשוב האם למחשב עם 1G זכרון אפילו פחות (1G השני יהיה בשימוש של כרטיס המסך ) זה מספיק?

בעיקר אחרי שהוא רשם שזה רץ קצת איטי.

http://blogs.msdn.com/e7/

אין ספק שמדובר באחד מהבלוגים המעניינים ביותר שיש מבית מיקרוסופט לאחרונה. הוא גורם לי להאמין שיש להם סיכוי להתנער מהפיאסקו שידוע בשמו כויסטה.

פוסט מיותר, חוץ מדיבורים באוויר על WIN7 אין שם שום דבר רציני.

יש מספקי מבחני השוואה בכל התחומים שמראים את היתרונות והחסרונות של המערכת.

מה?!?

נגיד שהתכוונת שXP מעתיקה קבצים יותר מהר. זה לא נכון. מה שקורה זה שXP מדווחת סיום העתקה אחרי שהיא מעלה את זה לזכרון ולא אחרי שזה מסיים לכתוב לדיסק וזה מה שיוצר הבדלים של כמה שניות. לא בגלל שזה באמת מסתיים. וזה קורה במיוחד בUSB שאחרי העתקה אי אפשר לנתק את הכונן במשך כמה שניות כי זה עדיין מעתיק אבל לא אומר.

בקשר ל"עבודה כללית". הפונקציות חיפוש של ויסטה הופכות עבודה במערכת זו להרבה יותר יעילה מXP. היכולות preview של הtask bar ושל alt-tab הופכות מעבר מעבר בין תוכנות למהירה יותר. האצת תלת מימד לדסקטופ נותנת חוויה עדיפה בהרבה לghosting ולתקיעות שחווים בXP.

מי שעבד עם וויסטה במהלך השנה האחרונה לא יכול לחזור לXP כי זה כאב ראש עצום להתעסק עם הענתיקה הזאת.

לגבי החלק הראשון היא עדין יותר איטית וזה ממש לא החסרון היחיד שלה מצד שני יש לה המון יתרונות.

אתה צודק שבכללי מספקת חווית משתמש עדיפה אבל כל האפשרויות שצינת ב זאת סתם פלצנות שיווקית ולא ממש שימושית אני משתמש רק ה SWITCHER (יש גם לXP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי החלק הראשון היא עדין יותר איטית וזה ממש לא החסרון היחיד שלה מצד שני יש לה המון יתרונות.

אתה צודק שבכללי מספקת חווית משתמש עדיפה אבל כל האפשרויות שצינת ב זאת סתם פלצנות שיווקית ולא ממש שימושית אני משתמש רק ה SWITCHER (יש גם לXP).

החלק הכי יעיל בוויסטה זה ה- explorer המחודש שנותן לך להוסיף לתפריט בצד את החלונות שמשתמשים בהם הכי הרבה וזה חוסך לי טונות של זמן.

וגם הקטע של ספריית התמונות והסרטים שמאפשרים לנהל את כל התמונות והסרטים מהמצלמה הדיגיטאלית בלי כל מיני תוכנות צד שלישי, וגם תיקונים קטנים של עין אדומה וכו' בקלות. ייבוא תמונות מהמצלמה בוויסטה הוא מהיר וטוב. והעובדה שאפשר להגדיל את התמונות כבר ב-preview ב-explorer זה נוח מאוד.

שני אלה זה השינויים הכי גדולים לטובה במערכת שאני משתמש בהם על בסיס יומי.

לגבי ה-1 ג'יגה זכרון - ממש לא מומלץ להתקין וויסטה על 1 גי'גה, למחשבים ישנים עם 1 ג'גה ו/או מעבד חד ליבתי עדיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תענה איזה מערכת תופסת יותר זכרון או אXP

ואחרי זה תחשוב האם למחשב עם 1G זכרון אפילו פחות (1G השני יהיה בשימוש של כרטיס המסך ) זה מספיק?

אתה יודע שלכרטיס מסך הזה יש משל עצמו? כלומר 2GB ראשי ועוד 1GB לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שלכרטיס מסך הזה יש זיכרון משל עצמו? כלומר 2GB זיכרון ראשי ועוד 1GB לכרטיס מסך.

כן במחשבה שניה אתה צודק, רק לפני שבוע קלטתי שהזכרון הזה גם ממופה בOS ומאז אני תוקע את זה בכל מקום :-[

מכיוון שיש לו רק 2G זכרון אז מה שאמרתי בנושא לא רלונטי.

אבל זה עדין לא משנה את ההמלצה הרגילה שלי לא להתקין עם2G בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן במחשבה שניה אתה צודק, רק לפני שבוע קלטתי שהזכרון הזה גם ממופה בOS ומאז אני תוקע את זה בכל מקום :-[

מכיוון שיש לו רק 2G זכרון אז מה שאמרתי בנושא לא רלונטי.

אבל זה עדין לא משנה את ההמלצה הרגילה שלי לא להתקין עם2G בלבד.

אתה מדבר שטויות. הוויסטה רצה מצויין על 2G . רצוי רק שזו תהיה 32 ולא 64, כי ה-64 תופסת יותר מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו ההצבעה שלי לווינדוס 7 הייתה בגדר ציפייה

אבל אחרי כמה ימים של ניסיון עם WIN7 אני יכול להגיד שציפייה הופכת להיות עובדה קיימת

למרות שזו גרסאת בטא (שכבר הספקתי למצוא בה באג או 2) היא עדיין עוקפת את בכמעט כל אספקט של שימוש יום יומי

היא לוקחת פחות ,היא רצה מהר יותר,הtaskbar החדש פשוט מעולה ברגע שמתרגלים ובכללי זה נראה כאילו WIN7 זה מה שויסטה הייתה אמורה להיות תמיד.... חבל רק שזה מגיע כמעט שנתיים באיחור (אני דיי בטוח שזה שנתיים... כתוב לי ב2007 בCR עם SP1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו ההצבעה שלי לווינדוס 7 הייתה בגדר ציפייה

אבל אחרי כמה ימים של ניסיון עם WIN7 אני יכול להגיד שציפייה הופכת להיות עובדה קיימת

SP1)

מסכים לגמרי. לא הרגשתי יותר מידי שיפור מהירות אבל סה"כ אני ממש מרוצה מכל השיפורים הקטנים שעשו.

הmath input panel מדהים. אני סוף סוף יכול להשתמש בטאבלט שלי בשיעורים.

איזה באגים מצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג שאני הכי זוכר (חוץ מTYPOS ועוד כמה שטויות) זה שיש אפשרות לגרור אל מאחורי הTASKBAR כך שברגע שתנסה להזיז אותם משם ע"י גרירה אתה בעצם לוחץ על הטסקבאר ולא על החלון עצמו

התוצאה היא שאי אפשר להזיז את החלון בעזרת גרירה וחייבים פשוט לסגור אותו

עריכה- לא הרגשת שיפור במהירות? אולי לא התקנת דרייבר של הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אין שיפור במהירות? ::)

מזל שזה עדיין לא מוכח כך שעדיין אני יכול לשמור על דעתי...

אם לא התקנת של הכרטיס מסך אני מניח שזה למה אתה לא מרגיש את השיפור(השיפור הוא בעיקר בממשק עצמו שהוא כמובן מואץ ע"י הכרטיס)

איך גורמים לבאג הזה להופיע? באיזה גרסה?

5956 או משהו כזה

לקחתי חלון של IE וגררתי לכיוון מטה (ניסיתי את הAERO SNAP) ופשוט גררתי יותר מידי והוא "נתקע" שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שזה עדיין לא מוכח כך שעדיין אני יכול לשמור על דעתי...

אם לא התקנת של הכרטיס מסך אני מניח שזה למה אתה לא מרגיש את השיפור(השיפור הוא בעיקר בממשק עצמו שהוא כמובן מואץ ע"י הכרטיס)

נראה לי שזאת יותר בעיה של confirmation bias מצדך.

אתה מצפה לשיפור מהירות אז לא משנה אם הוא קיים או לא, אתה ממציא אותו.

זה לא נורא, אנשים כל הזמן עושים את זה עם בכיוון ההפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה רצה מצוין עם 2GB זיכרון, מניסיון. עם 4 על 64ביט היא גם רצה יותר טוב מXP.

אני מסכים עם מה שאמרת גם לי יש 64 עם 4G זכרון ואני מסכים שהיא עדיפה על XP.

השאלה היא מה לגבי 32 עם 2G זכרון במקרה שלך אתה טוען שהיא רצה מצוין אבל האם היא רצה יותר טוב מ SP3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שאמרת גם לי יש VISTA 64 עם 4G זכרון ואני מסכים שהיא עדיפה על XP.

השאלה היא מה לגבי VISTA 32 עם 2G זכרון במקרה שלך אתה טוען שהיא רצה מצוין אבל האם היא רצה יותר טוב מ XP SP3 ?

עד כמה שאני ראיתי אז לא, XP רצה מהר יותר עם 2G זיכרון ב32 ביט. בעבודה היה לי ויסטה עם 2G זיכרון ומעבד C2D עם 1.8GH, והייתי צריך לחכות איזה 15 שניות כדי שהוא יפתח לי קובץ מסכן בפוטושופ. לעומת זאת על הנטבוק שלי, עם 1G זכרון ומעבד 1.6GH אני פותח קובצי בחצי מהזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני ראיתי אז לא, XP רצה מהר יותר עם 2G זיכרון ב32 ביט. בעבודה היה לי ויסטה עם 2G זיכרון ומעבד C2D עם 1.8GH, והייתי צריך לחכות איזה 15 שניות כדי שהוא יפתח לי קובץ מסכן בפוטושופ. לעומת זאת על הנטבוק שלי, עם 1G זכרון ומעבד 1.6GH אני פותח קובצי פוטושופ בחצי מהזמן.

ומכיוון שאנחנו גם הסכמנו שרק עם 2G זכרון 32 עדיפה על 64.

אז אפשר לסכם את זה להמלצה הראשונית שלי להתקין רק עם יש יותר מ2G .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...