מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 17 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

יש כל מיני תוכנות ואפשרויות בULTIMATE שאין בPREMIUM אבל זה בקטנה.

יתרון אחד שחשוב לציין (ואני מקלל את שבכלל העיזו בחוצפתם להפוך את זה לעניין) זה מספר הTCP CONNECTION ATTEMPS.

מספר ה TCPCA מוגבל ע"י כל מערכות הפעלה של מאז הSP2 לXP (אם אני לא טועה), ומשפיע על תוכנות הורדה כמו UTORRENT ו EMULE.

בין הגרסאות השונות של הVISTA יש ערך שונה להגבלה הזאת על פי המחיר (ושוב אני מקלל את מיקרוסופט).

HOME BASIC מגביל ל 2 שזה איום ונורא, PREMIUM אני לא זוכר בדיוק כרגע, אם אני צריך לנחש אז זה אולי 8, ובULTIMATE זה 20.

אם אתה עובד הרבה עם תוכנות שכאלה אז הPERMIUM יחנוק אותך יותר (ושוב אני מקלל).

מה שבטוח HOME BASIC לא להעיז לקנות אם אתם משתמשים בתוכנות הורדה שכאלו.

אומנם אפשר לשנות את הערך של הTCPCA אבל זה סיפור לא פשוט וכולל שלל סיבוכים אפשריים וצרות נוספות בעתיד.

במיוחד קשה לשנות את זה בגרסאות ה 64BIT.

אני צריך לבדוק את זה בסופ"ש, אבל אני יכול להגיד לך שעד עכשיו חרשתי UTORENT ולא שמתי לב לשום בעיה

להפך הוריד יותר מידי טוב הייתי צריך להגביל אותו לפי שעות, כדי שאחותי במחשב השני תוכל לגלוש בכיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בDEFAULT הUTORRENT מוגדר להשתמש רק במספר קטן של TCPCA, כך שאם אתה לא מגדיל את זה או משתמש ביותר מתוכנת הורדות אחת, אתה לא אמור להרגיש את ההגבלה של הVISTA.

מבחינת הUTORRENT עצמו, אם אתה לא מוריד הרבה בבת אחת אין ממש יתרון להעלות את מספר הTCPCA שהוא ישתמש.

דרך טובה לראות את איך הגבלת הTCPCA חונקת את המערכת היא להריץ UTORRENT ו EMULE (עם רשימת הורדות פעילה) ואז לפתוח בבת אחת מספר דפים בדפדפן.

רוב הדפים פשוט יציגו הודעת שגיאה ולא יעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני אישית עדיין מעדיף XP עד שנראה מה יש לWIN 7 להציע

אני אישית מעדיף אבל מכיוון שהרבה דברים שאני זקוק להם לא רצים שם

ויש לי מחשב טוב אז זה הדבר הכי קרוב עד שXP יוצאת.

או בקיצור אני מדיף לקנות 2G נוסף בשביל שיהיה לי נעים בעין ונוח יותר כל הזמן שאני תקוע על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עדיין מעדיף עד שנראה מה יש לWIN 7 להציע

אני עם עד שמייקרוסופט יפסיקו להוציא לו עדכוני . עד אז 7 אמור לצאת כבר רשמית (ואם מייקרוסופט יהיו נחמדים, גם עם SP1 או מה שהוא לא יצטרך כדי להפוך באמת מגרסת בטא לגרסא מסחרית), ואז נראה. מה שלא שבור, לא מחליפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך סוסיתא שנוסעת בלי תקלות, ואפשרות לעבור למרצדס - לא תעבור? :kopfpatsch:

אם הסוסיתא צורכת פחות דלק, מאיצה ונוסעת יותר מהר, מתנהגת יותר בקלילות, ולעומת זאת כל מה שהמרצדס מציעה הוא ניצנוץ, יוקרה וחדשנות - אז לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסוסיתא צורכת פחות דלק, מאיצה ונוסעת יותר מהר, מתנהגת יותר בקלילות, ולעומת זאת כל מה שהמרצדס מציעה הוא ניצנוץ, יוקרה וחדשנות - אז לא.

די... נו, כמה אפשר לרדת על המערכת הזאת.

תנסה את ויסטה על מעבד C2D עם 2-4GB ראם, ואז נראה אם בכלל תרצה לחזור ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די... נו, כמה אפשר לרדת על המערכת הזאת.

תנסה את ויסטה על מעבד C2D עם 2-4GB ראם, ואז נראה אם בכלל תרצה לחזור ל-.

למה שאני לא ארצה? יופי? תוכנות חדשות ומהפכניות? לא תודה. אני צריך את החומרה שלי לדברים יותר רציניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...