מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 16 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

הקנרל של לא מיושן, התמיכה שיש בVISTA לא כזאת מורחבת ממה שיש כבר בXP

לי אישית הרבה יותר נוח להשתמש במערכת מעודכנת וקלילה (יחסית כמובן...) מאשר מערכת שלא נותן לי שום דבר מאשר ממשק משתמש חדש

איזה פיצ'ר יש לך בVISTA מעל XP?

אין יותר מידיי, אבל יש.

1. ממשק הסאונד, שאתה יכול לשנות עוצמה של תהליך בודד ולא של כל המערכת, מלא באגים אבל קיים

2. התפריט התחל של שאין לי מה להגיד רע עליו, אהבתי אותו

3. DX10 שעדיין לא הוכיח את עצמו.

4. superfetch הרעיון טוב, אבל לפעמים רק גורע

5. indexing service שזה פשוט אוטומאטי מיותר ומבטלים אותו

ואם יש משהו שזיהיתי זה שה AERO יוצר מין אשליה של מהירות של המערכת הפעלה, כשמבטלים אותו הכול נראה יותר איטי (לדעתי בזה מיקרוסופט הצליחה כי היא אכן יוצרת אשליה שהמערכת ממש יותר זריזה - אגב מי שחולק עליי שינסה ויראה, אישית לי גם ה AERO עשה כאב ראש אחרי זמן מסויים)

בגדול הכול יותר מסורבל אולי עם היו מצליחים להוסיף את ה WINFS אז באמת הייתה חדשנות.

להגיע ל network connection זה ממש סיוט היה בפעם הראשונה, מזל שזכרתי CPLים

וכמובן ה- copy paste האגדי של זה ממש ה"הצלחה הגדולה" שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק, אין יותר מדי, רק האפשרות של שליטה טובה יותר על הקול (SOUND) שווה ציון

אתה יכול להרחיב על הcopy paste?

אישית (וזה באמת אישי לגמרי) אין שום תועלת מWINFS, אני מאוד מאורגן ואני יודע איפה כול דבר נמצא ולא צריך עול שכבות מידע בשביל לארגן אותו

אבל על מה אנחנו מדברים זה פיצר מאמצע שנות ה90 שעדיין לא מומש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לידי ביטוי בכמה אופנים: אם אתה רוצה להעתיק או להעביר קובץ קטן מאוד, אז כל התהליך מאוד מאוד איטי בגלל הממשק החדש,

כי הוא מעלה חלון נוצץ ומבריק כזה אם אנימציה מיותרת שזה כשלעצמו לוקח המון זמן. אחר כך הוא להשערתי בודק את גודל הקובץ ומחשב את זמן ההעברה המדוייק ואז מעביר אותו ואז הממשק עושה מן fade out בקיצור תהליך ארוך מאוד לעומת . ובצורה משמעותית מאוד, ולפעמים יש איזה פעולה של אנטי וירוס או של הExplorer ואז זה יכול להתקע עוד קצת ולהאריך את התהליך (לרוב לא קורה אבל שזה קורה זה מאוד מרגיש)

copy paste של קבצים במקביל הוא הרבה יותר איטי מ

ובכללי העתקת קבצים גדולים מאוד גם היא יותר איטית מאשר XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בלה בלה בלה... קרנל 5 הכי טוב... ויסטה חרא... XP רולזזז!!!"

ויסטה מהירה, יציבה ונוחה יותר מXP, אם אתה מתעקש להשתמש במערכת מיושנת כמו XP, בבקשה.

הכול נכון חוץ מהקטע של המהירה.

כלומר Xp עדיין יותר מהירה, אבל בלי כול הפיצרים, אם תשים אפקטים לדוגמא על ה-Xp שתיראה כמו ה- לדוגמא.

היא תיהיה כבדה מהוויסטה והביצועים יהיו בהתאם.

בכול אופן אני לא מבין למה אנשים ממליצים על 64-Bit שהגירסה של ה-32Bit מציגה ביצועים גבוהים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA הייתה מערכת הפעלה כושלת ועלובת נפש בתחילת דרכה, אבל נכון להיום אין מערכת הפעלה מבית MS שעובדת טוב כמו שVISTA עובדת וזה בהנחה שיש לכם מחשב עם מעבד DC מודרני ו2GB זיכרון ומעלה, ומכיון שאין היום בעיה לקנות את שניהם במחיר טוב(מלבד דברים אחרים) אני לא רואה שום סיבה לא להריץ , הVISTA 64 היא מערכת ההפעלה הכי טובה שהייתה לי מבית MS, וכל הבעיות המטומטמות שהיו איתה נפתרו עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA הייתה מערכת הפעלה כושלת ועלובת נפש בתחילת דרכה, אבל נכון להיום אין מערכת הפעלה מבית MS שעובדת טוב כמו שVISTA עובדת וזה בהנחה שיש לכם מחשב עם מעבד DC מודרני ו2GB זיכרון ומעלה, ומכיון שאין היום בעיה לקנות את שניהם במחיר טוב(מלבד דברים אחרים) אני לא רואה שום סיבה לא להריץ VISTA, הVISTA 64 היא מערכת ההפעלה הכי טובה שהייתה לי מבית MS, וכל הבעיות המטומטמות שהיו איתה נפתרו עכשיו.

אני ממש לא מסכים אם החלק הראשון.

VISTA היא מערכת הפעלה חדשה וככזאת היא סבלה ממחלות ילדות, אבל רוב הבעיות שכולם חוזרים עליהם הן

היו בעיות של דריברים של ספקים חומרה שפשוט לא תרחו להתכונן.

למשל הבעיה של ביצועים במשחקים הייתה תודות לזה שNVIDIA וATI לקח כמעט שנה אחרי!! להוציא דריברים נורמלים שתומכים בהכול (כולל ו CF ).

או לגבי העתקת קבצים ברשת זה בחלק גדול מהמקרים זה היה בגלל ציוד תקשורת סוג ז שלא באמת ישם סטנדרטי די ישנים

אז הם נעשו לשנות קצת את המערכת כדי שוב תתמוך בציוד סוג ז.

ובכלל רוב הבעיה של שהיא תומכת ביותר מידי חרה, זה למה אני מאוד שמח לגלות ש WIN7 צוין שלא תתמך חומרה לפני שנת 2000.

ולגבי VISTA64 מלבד מס הקרנל וכמה פיצרים שאתם צינתם יש עוד הרבה דברים אחרים.

"בכול אופן אני לא מבין למה אנשים ממליצים על Xp 64-Bit שהגירסה של ה-32Bit מציגה ביצועים גבוהים יותר."

בעיקרון גרסאת 32 אמורה להיות יותר מהירה מ64 וגרסאת 16 אמורה להיות יותר מהירה מ32.

הרי ההבדל הוא סה"כ תמיכה בטווח גדול יותר של כתובות עבור הזכרון אבל מצד שני הכתובות הן יותר ארוכות

כך שאם תקח תוכנה בנויה כמו צריך ל32 ול64 ההבדל היה שזאת של ה 64 תתפוס יותר מקום בזכרון.

אבל אם להתחשב שכל מערכת ממומשש קצת שונה שלה בין עם גישה לזכרון, עבודה עם מספר מעבדים התוכנות לא בהכרח עובדות כ NATIVE

אז זה לא משנה ומסתכלים על ביצועים בשטח ולפי כל הבדיקות שאני ראיתי אין כמעט הבדל.

אני בדיוק משחק ב FO3 על הכול MAX אפילו ערכתי את ה INI שם כדי לעבור את המקיסמום הרישמי + UToRENT וה מידיה סנטר פתוח

וזה רץ חלק לחלוטין (וכן אם זה לא הובן יש לי 64 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל ביצועים לפחות לא לרעה בין 32 ל64 ביט במשחקים היום, זה שהיה פעם זה עקב חוסר זיכרון אצל חלק מהמשתמשים ודרייברים בתחילת דרכם.

VISTA נחשבה לכישלון בפני הרבה אנשים מפני שהיא לא הציגה בתחילת דרכה שיפור אלא ההיפך, הייתה מערכת הפעלה מסורבת וגרועה וגם אם זה לא רק באשמת MS, מספיק שבן אדם אחד יפיץ זה חרא, כולם יגידו את זה אפילו מי שלא ניסה וזה די מעצבן, עדיין יש אנשים שלא ניסו ורק לפי שמועות שהיו לה בעת ההשקה, "VISTA חרא" שופטים אותה.

אני חושב שהם צריכים ביקור קטן בתא של השטן, שילמד אותם מה זה חרא אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בכול אופן אני לא מבין למה אנשים ממליצים על 64-Bit שהגירסה של ה-32Bit מציגה ביצועים גבוהים יותר."

בעיקרון גרסאת 32 אמורה להיות יותר מהירה מ64 וגרסאת 16 אמורה להיות יותר מהירה מ32.

כמה שאתה טועה.

הגירסה של ה-32 ביט של הוויסטה לעומת הוויסטה 64 ביט, ה-64 ביט מציגה ביצועים גבוהים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה טועה.

הגירסה של ה-32 ביט של הוויסטה לעומת הוויסטה 64 ביט, ה-64 ביט מציגה ביצועים גבוהים יותר.

זה לא מדויק, אני ראיתי מבחני ביצועים לכאן ולכאן במגוון של תחומים ממשחקים ותוכנות משרדיות ועד תוכנות מקצועיות.

אבל כמו שאמרתי, אם יש שיפור או גריעה זה לא בזכות המעבר ל64BIT אלא בזכות מימוש שונה של רכיבי מערכת

או להפך מימוש מסריח כי רוב התוכניות היום הן הותאמו ל64 ולא נכתבו ל64.[br]פורסם בתאריך: 23.11.2008 בשעה 00:50:47

אין הבדל ביצועים לפחות לא לרעה בין 32 ל64 ביט במשחקים היום, זה שהיה פעם זה עקב חוסר זיכרון אצל חלק מהמשתמשים ודרייברים בתחילת דרכם.

VISTA נחשבה לכישלון בפני הרבה אנשים מפני שהיא לא הציגה בתחילת דרכה שיפור אלא ההיפך, הייתה מערכת הפעלה מסורבת וגרועה וגם אם זה לא רק באשמת MS, מספיק שבן אדם אחד יפיץ זה חרא, כולם יגידו את זה אפילו מי שלא ניסה וזה די מעצבן, עדיין יש אנשים שלא ניסו ורק לפי שמועות שהיו לה בעת ההשקה, "VISTA חרא" שופטים אותה.

אני חושב שהם צריכים ביקור קטן בתא של השטן, שילמד אותם מה זה חרא אמיתי.

רוב תודות לכת הקוד הפתוח ...

אני לא מדבר על כאלו שמשתמשים בתוכנות קוד פתוח כי הן טובות יותר או כי הן בחינם (כמוני)

אני מדבר על רוב הילדודס שמדקלמים שטויות וכותבים טוקבקים מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום היה לי xp אבל החלטתי שזה הזמן להשתדרג..

גם אני חשבתי שויסטה זה חרא ,

עד שהתסנתי עכשו עם קור 2 דואו ,2 ג'יגה ראם,כ.מסך תומך ב-aero

התקנתי ultimate sp1 32 הכל היה אחלה הוא זיהה את כל החומרה שלי לאחר מכן יצרתי חיבור לאינטרנט ואז הוא הוריד לי עדכונים מווינדוס אפדייט שבינהם התקנתי ביטלתי כמה שירותים שאני לא ממש צריך והויסטה צורכת סה"כ 600 מגה בעת הדלקתה,הארו פועל מצוין,לא נתקלתי עוד בשום באג והמהירות הכללית טובה,אני מאמין שבצאת sp2 זאת כבר תהיה ממש טובה..

פשוט צריך חומרה שתומכת להתקין את העדכונים האחרונים והכל יהיה טוב..

ויסטה = 10\10!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA (במיוחד 64) היא מערכת הפעלה מעולה.

מאוד מהירה, וסופר יציבה.

מי שיש לו מחשב חדש ומתקין XP עושה טעות.

אצלי מותקן גם XP32 וגם 64 ULTIMATE והVISTA נותן ביצועים עדיפים, וכמובן סביבת עבודה וכלים משופרים.

בין 64 ל 32 יש הבדלים ורובם (לדעתי) לטובה, אבל לא הייתי מתקין 64 על מחשב ללא 4GB כי זה יעלה לכם בפעילות הרדיסק מוגברת (למרות שזה לא קריטי לרוב הישומים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מותקן גם XP32 וגם 64 ULTIMATE והVISTA נותן ביצועים עדיפים, וכמובן סביבת עבודה וכלים משופרים.

שאלה, מה הבדל בין 64 ULTIMATE לבין 64 HOME PREMIUM ??

כי לפי מה שאני הבנתי מלבד כמה ישומים שמתאימים יותר למשרדית ומיותרים בשביל המשתמש הביתי

והשם הנוצץ ULTIMATE הן בעצם זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני תוכנות ואפשרויות בULTIMATE שאין בPREMIUM אבל זה בקטנה.

יתרון אחד שחשוב לציין (ואני מקלל את שבכלל העיזו בחוצפתם להפוך את זה לעניין) זה מספר הTCP CONNECTION ATTEMPS.

מספר ה TCPCA מוגבל ע"י כל מערכות הפעלה של מאז הSP2 לXP (אם אני לא טועה), ומשפיע על תוכנות הורדה כמו UTORRENT ו EMULE.

בין הגרסאות השונות של הVISTA יש ערך שונה להגבלה הזאת על פי המחיר (ושוב אני מקלל את מיקרוסופט).

HOME BASIC מגביל ל 2 שזה איום ונורא, PREMIUM אני לא זוכר בדיוק כרגע, אם אני צריך לנחש אז זה אולי 8, ובULTIMATE זה 20.

אם אתה עובד הרבה עם תוכנות שכאלה אז הPERMIUM יחנוק אותך יותר (ושוב אני מקלל).

מה שבטוח HOME BASIC לא להעיז לקנות אם אתם משתמשים בתוכנות הורדה שכאלו.

אומנם אפשר לשנות את הערך של הTCPCA אבל זה סיפור לא פשוט וכולל שלל סיבוכים אפשריים וצרות נוספות בעתיד.

במיוחד קשה לשנות את זה בגרסאות ה 64BIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...