מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 13 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט אף פעם לא עולה לי UAC. רק כשאני משנה הגדרות מערכת.

כעקרון אחרי 14 יום אתה בקושי אמור להרגיש אותו אבל ידוע שלפעמים יש בעיות ספציפיות.

באיזה תוכנות עולה לך הUAC? והאם עדכנת לSP1 שגם אמור להקטין את ההטרדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי שהסטיקי עודכן. נוסף הרבה חומר מעודכן ומוסבר בצורה טובה מאוד.

לא כ"כ הצלחתי להבין מה הקשר בין הLIBRARIES לWINFS? למיטב זכרוני WINFS (שנקראה בשם YUKON) היתה הבטחה למערכת

קבצים דינמית שתפשט את שינוי, חילוק ואיחוד המחיצות ובעיקר תפחית מאוד את בזבוז שטח הדיסק (דבר שבנפחים של הדיסקים היום

רק מתגבר) ותיעל את קצב הקריאה מהדיסק. אם הבנתי נכון את עיקרון הLIBRARIES זהו רק פיצר שיחנוק את המחשב בעוד הוא

מחפש קבצים להוסיף לספריה הוירטואלית.

עריכה: בקשר לDISPLAYT COLOR MANAGER WIZARD מצאתי הרבה תוצאות של יצרני מסכים (ושל למקבוק) לתוכנות

כיול צבעים למסכי LCD. יכול להיות שמיקרוסופט פשוט מוציאה תמיכה מובנית לפונקציה הזו.

עריכה 2: רק רציתי לציין שגודל ספריית הWINDOWS XP אחרי שנה + בלי פירמוט הוא 4.85 (שטח בדיסק), על מה לכל

הרוחות 64 לוקחת 60 גיגה !?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ הצלחתי להבין מה הקשר בין הLIBRARIES לWINFS? למיטב זכרוני WINFS (שנקראה בשם YUKON) היתה הבטחה למערכת קבצים דינמית שתפשט את שינוי, חילוק ואיחוד המחיצות ובעיקר תפחית מאוד את בזבוז שטח הדיסק (דבר שבנפחים של הדיסקים היום רק מתגבר) ותיעל את קצב הקריאה מהדיסק. אם הבנתי נכון את עיקרון הLIBRARIES זהו רק פיצר שיחנוק את המחשב בעוד הוא מחפש קבצים להוסיף לספריה הוירטואלית.

WinFS היא מרכת ניהול ספריות וירטואליות. כמו מה שיש בGmail. הLibraries יעשו את אותו הדבר רק על בסיס NTFS.

בקשר לביצועים, נחכה ונראה. אני לא צופה פגיעה ביחס למה שהיה בויסטה. (שגם שם היו Libraries בBeta אבל אנשים נבהלו מזה אז התחילו קודם עם חיפוש ואז עברו לLibraries ). החסרון היחיד לזה בינתיים זה שעוד פעם שינו את השם של My Documents עכשיו יקראו לזה Personal Documents

רק רציתי לציין שגודל ספריית הWINDOWS XP אחרי שנה + בלי פירמוט הוא 4.85 (שטח בדיסק), על מה לכל

הרוחות 64 לוקחת 60 גיגה !?!?!?!?

ויסטה לא לוקחת 60 גיגה, אז מה ההתרגשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tweak-uac.com/home/

ישם שם גם הסברים

כל זה עבד יופי עד שמיקרוסופט החכמים הוציאו עדכון שמחייב את מרכז האבטחה לצרוח כאשר ה-UAC נמצא על שקט.

בקשר לסקר אני הצבעתי 2000, כי לדעתי זה באמת המערכת הטובה ביותר. אני משתמש ב- רק בגלל התמיכה. כל פעם כשאני נלחם כדי למצוא סיבה טובה לעבור לויסטה, אני שואל את עצמי "מה אני אקבל בתמורה לניפוח המערכת פי 3?" Aero? ממשק טיפה יותר מלוטש? לא תודה.

למרות שמיקרוסופט התעשתו לקראת 7, איכזב אותי מאוד שהם מוציאים אפילו את תוכנת הדואר ממערכת ההפעלה. מה לעזאזל ההיגיון? להשתמש בשירות הרשת המקרטע שלהם? אם מישהו מעדיף אותו אז שיהיה לו לבריאות, אבל למה לאלץ משתמשים שאוהבים תוכנות דואר במחשב לעבור לשם? למה קובעים בשבילי במקום לתת לי אפשרות בחירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שמיקרוסופט התעשתו לקראת 7, איכזב אותי מאוד שהם מוציאים אפילו את תוכנת הדואר ממערכת ההפעלה. מה לעזאזל ההיגיון? להשתמש בשירות הרשת המקרטע שלהם? אם מישהו מעדיף אותו אז שיהיה לו לבריאות, אבל למה לאלץ משתמשים שאוהבים תוכנות דואר במחשב לעבור לשם? למה קובעים בשבילי במקום לתת לי אפשרות בחירה?

אתה סותר את עצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הבעיה להשתיק אותו?

אתה מאבד פיצ'ר חשוב בויסטה שעוקב האם כל ההגנות שלך פועלות או לא.

אתה סותר את עצמך

איפה? יש במחשב ותוכנת דואר. אם משתמש אוהב תוכנות באינטרנט הוא יכנס לדפדפן, אם הוא אוהב תוכנות במחשב הוא יכנס לקליינט הדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאבד פיצ'ר חשוב בויסטה שעוקב האם כל ההגנות שלך פועלות או לא.

לא יודע מה ההגדרה שלך לפיצ'ר חשוב, זאת ממש לא ההגדרה שלי

אני לא צריך תוסף של שיגיד לי שהאנטיוירוס שלי לא מעודכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה? יש במחשב ותוכנת דואר. אם משתמש אוהב תוכנות באינטרנט הוא יכנס לדפדפן, אם הוא אוהב תוכנות במחשב הוא יכנס לקליינט הדואר.

זה שהם נותנים לך אפשרות להתקין את התוכנות ולא מביאים אותן מותקנות מההתחלה זה נותן לך "אפשרות בחירה" במה להשתמש (יותר מידי תביעות מונופול כפוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...