מחשב נייד - חיבור הסוללה לחשמל ולמחשב בו-זמנית, זה בסדר? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד - חיבור הסוללה לחשמל ולמחשב בו-זמנית, זה בסדר?

KapiSH

Recommended Posts

במזל טוב אחותי קנתה לאפטופ, ראיתי שעל הסוללה החיצונית יש IN ו-OUT, השאלה שלי היא:

א. זה בסדר לחבר את הסוללה לחשמל וגם למחשב?

ב. אם כן, האם זה גם יאפשר למחשב לעבוד וגם יטעין את הסוללה או שכשאר עושים כך אז הטעינה נעקפת וזה מאפשר למחשב לפעול עד שאני מכבה אותו ואז זה מטעין את הסוללה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על "מבצע" שיש ברשת קוסמוס (גם כן מקום לקנות בו מחשבים !!!) שהם מוכרים מחשב "נייד" שמתחבר רק לחשמל ואין לו סוללה (זה זה ? מה אתם עושים צחוק ?).

אבל אם יש לך אז מן הסתם זה לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במזל טוב אחותי קנתה לאפטופ, ראיתי שעל הסוללה החיצונית יש IN ו-OUT, השאלה שלי היא:

ב. אם כן, האם זה גם יאפשר למחשב לעבוד וגם יטעין את הסוללה

א. כן.

ב.כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. אם כן, האם זה גם יאפשר למחשב לעבוד וגם יטעין את הסוללה

א. כן.

ב.כן.

תודה רבה :)

תודה גם לשאר העוזרים, ולא, זה לא מחשב מקוסמוס, זה מחשב מיוניברס קלאב (LOL, יותר גרוע), מחשב Copam (כנראה לא רצו לרשום "עזה" אז רשום Copam...), סה"כ מחשב חמוד, עובד בסדר, שווה את המחיר הייתי אומר, היא לא צריכה יותר מזה.

תודה על התשובות.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, עשו הסבה? תתפלא, הם כבר שלושה שנים (אם לא יותר) מוכרים מחשבים.

את הסלרון 366 שלי (לשעבר) קניתי אצלם לפני שלושה שנים בערך והוא עדיין עובד, ההארדיסק, המסך, הכרטיסים, הכל עדיין עובד ללא תקלות ואבא שלי משתמש בו קבוע 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שפעם אחת ראיתי אצלם אפילו T-BIRD :o

T-BIRD? הם בכלל לא מחזיקים , הם מחזיקים חומרה זולה ופשוטה ככל הניתן.

אני זוכר שכשהג'יפורס 3 יצא הלכתי לברר בכל החנויות כמה הוא עולה אצלם, אז הלכתי גם ליוניברס ושם אמרו לי שהם לא שמעו על זה ושההכי טוב שיש להם זה ג'יפורס 2 אולטרא וזה הכי הכי טוב שקיים וזה הפסגה !!!!!!!!

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T-BIRD? הם בכלל לא מחזיקים , הם מחזיקים חומרה זולה ופשוטה ככל הניתן.

עובדה שראיתי. ודבר אחד שלא היה לי מובן כל כך, למרות שלא התעמקתי במפרטים כל כך, העלות של המערכת מבוססת הייתה יותר גבוהה מהמערכת מבוססת ...מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...