כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל משתמשי TORRENTLEECH שיש להם שירות אינטרנט דרך קוו&#1497

omerha

Recommended Posts

לכל משתמשי קווי זהב,

"Unfortunately it seems, that a few Israeli ISPs, are intensionally altering the announces to our tracker of their clients, announcing to our tracker false stats (over 8.000.000 TB of upload and download) in order for these users to be probably banned (and save some bandwidth). We made a script to automatically detect this false announce, and reset the user's account (reset uploaded/downloaded). Although this is NOT a fix, only a temporary solution, we cannot do anything more from our part, since this is not a problem of our tracker. We know that reseting these accounts is not pleasant, but the other alternatives were to ban these accounts or to ban all the Israel Golden Lines ip block (which unfortunately seems very possible in the future, since our tracker gets hammered because of the problem above)"

ביזיון שזה מה שחברת ISP עושה בישראל, באופן מתקדם מנסים לגרום למשתמשים להחסם כדי לחסוך ברוחב פס, לדעתי זה כבר ברמה פלילית של חדירה לפרטיות. שלא תגידו שלא אמרו לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק באתי לפתוח דיון כזה.

לפותח הדיון, אני מציע לך לשנות קצת את הכותרת שלא תסגיר את השם של האתר בכדי שהדיון הזה ישאר בגבולות החוקי ולא יתנהל סביב הטורנטים אלא סביב ההתנהלות שאין לי מילה אחרת להגדיר אותה חוץ ממזעזעת של קווי זהב, כל פעם שחשבנו שאי אפשר לדפוק את המשתמשים יותר אז הם מפתיעים מחדש.

אני מאוד מקווה שבזק בינלאומי לא עושים את השטויות האלה, בינתים לפי מה שאנחנו יודעים הם החברה עם הכי פחות בעיות של P2P ושל אמינות בכלל, מקווה שזה באמת כך.

כמה חבל שכאשר יש קהילה של כל כך הרבה ישראלים שבעקבות כניסת חיבורים עם אפלוד קצת יותר מהיר הם לא מרמים אלא באמת חולקים את הקו כמו שצריך (ואני ביניהם) אז הם צריכים להידפק ע"י כל הצ'יטרים למיניהם ואם זה לא מספיק אז הספקיות למיניהן גם מצטרפות לחגיגה, פשוט בושה. מקווה מאוד שבזק לא בחגיגה כי אם כן אז נראה שהרבה אנשים הולכים לאכול אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק נכנסתי לTorrentLeech וראיתי את הAnouncement הזה... זה גם הזוי וזם גם... הזוי! אין דרך אחרת לתאר את זה... כאילו מה? באה הוראה מלמעלה של הבוס של קווי זהב לאנשי התמיכה לבנות סקריפט שמטפל במיוחד בטורנטליץ' באופן הזה? מה לעזאזל?

קווי זהב, נטוויז'ן וברק כולן הולכות על חבל מאוד דק, ובינתיים הן לא נופלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הוכחה חותכת כך ש 012-015 מחבלת ב-P2P בעזרת TRAFFIC SHAPING ועכשיו אפילו מחבלת בתעבורה עצמה!

לא יאומן - להתרחק מחברה זוועתית זאת לאלתר.

ממה שאני רואה כנראה בסוף יחסמו כל ה-IP של 012-015 וזהו

מקווה שלא יחסמו גם 014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר הגיוני שהלקוחות הישראלים בכלל, ושל קווי זהב בפרט הם אילו שמרמים (ובהגזמה) את הטראקרים של TL, ע"מ להגדיל את יחס ההעלאה\הורדה שלהם (ובך להוריד יותר). אני לא חושב ש-TL מבינים שהם מתמודדים מול כמות אדירה של קליינטים זייפנים חסרי טקט.

בדיוק לפני שהם פירסמו את ההודעה הזאת גלשתי באתר ותהיתי, מי הם הסתומים שהצליחו להגיע ל- TOP-10 Uploaders/Downloaders בזמן כל כך קצר ועם נתונים כל כך הזויים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר הגיוני שהלקוחות הישראלים בכלל, ושל קווי זהב בפרט הם אילו שמרמים (ובהגזמה) את הטראקרים של TL, ע"מ להגדיל את יחס ההעלאה\הורדה שלהם (ובך להוריד יותר). אני לא חושב ש-TL מבינים שהם מתמודדים מול כמות אדירה של קליינטים זייפנים חסרי טקט.

בדיוק לפני שהם פירסמו את ההודעה הזאת גלשתי באתר ותהיתי, מי הם הסתומים שהצליחו להגיע ל- TOP-10 Uploaders/Downloaders בזמן כל כך קצר ועם נתונים כל כך הזויים. :kopfpatsch:

זה אפשרי - אבל ממה שהם אומרים המספרים הם סטטיים! 8TB הורדה ו-8TB העלאה

זה אפילו אם 90% מהישראלים CHEATERS אני מבטיח לך שאין מטומטם אחד ש-"יעלה" כם 8TB!

זה לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא סתם יצאו בהצהרה שספקית מסויימת ביצעה מניפולציה על הטרקר,

אם פתאום, בבת אחת כל (או רוב) המשתמשים של אותה ספקית דיווחו על העלאה והורדה מטורפת,

זה מן הסתם לא בגלל שפתאום כולם החליטו לזייף.

אגב, פתרון מאוד יצירתי מצד 012 למלחמה נגד המשתמשים הכבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498568,00.html

איזה ספקית אינטרנט בלאי ... במקום להשקיע בשדרוג הם נלחמים בלקוחות, ורק עולים מדרגה במאבק זה. לפי הרבה תלונות גם קצב הגלישה לחו''ל ב-http אצלם מחורבן, קרוב לוודאי כתוצאה מ-QoS אינטנסיבי (שלמשל גם מאפשר לא רק לחסום תוכנות שיתוף מוצפנות אלא גם לשלוט על מהירות טעינה של סרטוני youtube, להגדיר מהירות מעבר מידע דרך וכו').

כנראה שהחברה הזאת דוגלת בבמדיניות של חזרה אחורה לשנות הדייל-אפ. טוב, נו, לפחות כך הם אולי יוכלו לעשות רווחים וחסכון עצום ברוחב פס. מזל שברחתי מהם בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאני רואה את זה אז המון ישראלים פשוט צ'יטרים שמרמים את הטראקר ללא שום טקט, חלק עושים את זה ממש בטפשות וקל מאוד לעלות עליהם.

יחד עם זאת 012 הצטרפה לחגיגה וגם היא שולחת נתונים שקריים לטראקרים, דבר זה גורם לחשבונות של היוזרים הטובים שלא מרמים להיראות כאילו גם הם מרמים את הטראקר ואז כבר הכמות שהיתה גם ככה גדולה של צ'יטרים מישראל פשוט הופכת לעצומה.

בתור אחד שמנוי בבזק בינלאומי אני מאודמאוד מקווה שהם לא מתעסקים עם השטויות האלה ונותנים לגלוש כמו שצריך(ככה זה באמת נראה בכל אופן) כי לפי מיטב ידיעתי הם הברירה היחידה שנשארה בתחום ספקיות האינטרנט.

הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה וירים איזה תביעה יצוגית על 012, אני בטוח שמה שהם עושים זה פשוט פעילות לא חוקית ופגיעה בהסכם שימוש שלהם מול הלקוח.

בדיוק כמו שרשמתי בדיון אחר, זה כמו שאני אבוא לכספומט ואמשוך 50 ש"ח וזה יראה לשרת במרכזי שמשכתי 5000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר חבר באתר TL מעל ל50 שבועות

ופתאום אני לא מבין למה חסמו אותי

אני לא זייפתי

יש לי חבילה של 1.5/500 במיוחד בשביל זה

היה לי STATUS של 400 העלאה ו370 הורדה ובום

עכשיו אני קיבלתי את התשובה

דרך אגב חסמו אותי במוצאי שבת האחרון

אני הולך להתקשר ל012 בזמן הקרוב ולהתלונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות שאתה הולך לקבל מהם יהיו:

- אנחנו לא תומכים בשיתוף קבצים

- זה לא חוקי

- יש לנו תקלה

יבקשו ממך לבצע מספר בדיקות עם נציג מהתמיכה הבכירה שלהם (בטח איזה ילד שאמרו לו שעכשיו הוא נציג בכיר)

ימרחו אותך המון זמן ורוב השיחות שלך אתה תבלה עם מוסיקת המתנה שאומרת "מצטערים על זמן ההמתנה הארוך מהרגיל" שהפך כבר לקבוע.

אבל אם תתעקש מספיק ולא תרפה ויהיו לך טיעונים מוצדקים אחרי הרבה זמן תצליח להתנתק (ללא הקנס) מהם.

לי זה לקח שלושה חודשים שמתוכם הקפאתי את המנוי לחודשיים וכתבתי מספר מכתבים חריפים וכיתבתי את כל הנציגים שהצלחתי למצוא באתר שלהם.

012 קווי זהב היו בעבר חברה מצויינת שהמלצתי להרבה לעבור אליהם ובאמת השרות והמהירות היו מעולים. מה שקורה היום הוא ש 012 חופרת

לעצמה את הקבר וגורמת לזרימה גדולה של לקוחות החוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...