מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי! - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי!

tuvi123

Recommended Posts

דל שינתה את המדיניות ל 0 פיקסלים, מה שרשום באתר הישראלי הוא סה"כ תירגום פשוט של האתר האמריקאי (גם שם כתוב את זה). כל מה שנותר לקוות הוא שבארץ באמת יממשו את האחריות הזו ולא ימציאו כללים חדשים.

יש תלונות של משתמשים בארה"ב על חנויות מסוימות שלא ממשות את האחריות הזו (0 פיקסלים) למרות המדיניות החדשה, כנראה בגלל שזה חדש יש מי שמנצל את זה או שסתם מדובר בחנויות/משווקים בעייתים.

אריק,

כמו שאמרו שכחת 15.5 אחזו מע"מ וכנראה גם מכס (שוב - כנראה, יכול להיות עד 15 אחוז נוספים, אבל בכלל לא בטוח), ככה שהחישוב שלך לא נכון.

לינק,

אין כזה דבר 10 - 15 אחוז רווח לחנות כשאתה משווה בעצם למחיר של המסך בחנות (ולא משנה כרגע אם היא בארה"ב). מן הסתם מי שמיבא לא קונה את הסחורה שלו מחנויות :) (מה שאומר, וזה די ברור, שיבואן כמובן קונה במחירים נמוכים יותר מאשר צרכן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עובד ככה שאתה קונה מוצר של ממשווק מורשה והם מכבדים את האחריות שלך על ידי כל משווק מורשה של בעולם.

בארץ משחקים עם ההגדרות של נציגות או משווק או לא יודע מה בידיוק ומתחמקים ממתן תוקף לארחיות בין לאומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות הבינלאומית לא קשורה למשווקים/מפיצים מורשים במדינה מסויימת כמו בארץ או בכל מדינה אחרת. היא בתוקף כאשר קונים מחנות של ישירות ממנה בטלפון או בחנות אינטרנט עם הלוגו של ולא של מפיץ אחר מורשה מטעמה, ועוברים להתגורר במדינה אחרת (או מייבאים אישית) בה יש גם אתר מכירות ישיר של . למשל אם צרפתי יקנה מסך בארה"ב הוא יקבל אחריות בינלאומית.

לדוגמה, כששוחרר ה-2407WFP-HC לשיווק בארה"ב ולא היה זמין בצרפת זמן רב, אזרח צרפתי אשר רכש לעצמו מסך אחד בארה"ב מ- קבל על בעיה טכנית עם המסך שלו, שבשעתו לא נמכר במדינתו ולא היה אפשרי לקבל תמיכה טכנית עבורו, באתר האמריקאי הוא קיבל אישור ליצור קשר עם התמיכה שלהם להביא את המסך לארה"ב לתיקון או החלפה במסגרת האחריות. בארץ הייבוא והשיווק מתפצל בין כמה מפיצים מורשים חברות שיש להן אתרים פרטיים משלהן, לכן אין אחריות בינלאומית בארץ אלא רק שירות תיקונים ותמיכה בתשלום למסכים או מוצרים אחרים של Dell מייבוא אישי, שכבר החלו למכור כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד קוטלים אנשים שחוסכים כסף וקונים רכיבים פשוטים "ואוכלים אותה"

מצד שני מנסים לחסוך כמה מאות שקלים ביבוא אישי של מסך.

אני חושב שמסך הוא חלק מאוד חשוב ויקר מספיק כדי לקנות מחנות אמינה בארץ. ולקבל שרות כמו שצריך.

אבל זאת רק דעתי.

אך פנדה לגבי השרות שלהם לאחרונה ?

אפשר לסמוך עלהם ?

או לקנות מסך בזיגזג ששם אני יודע שלא יתחמנו אותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד קוטלים אנשים שחוסכים כסף וקונים רכיבים פשוטים "ואוכלים אותה"

מצד שני מנסים לחסוך כמה מאות שקלים ביבוא אישי של מסך.

אני חושב שמסך הוא חלק מאוד חשוב ויקר מספיק כדי לקנות מחנות אמינה בארץ. ולקבל שרות כמו שצריך.

אבל זאת רק דעתי.

אך פנדה לגבי השרות שלהם לאחרונה ?

אפשר לסמוך עלהם ?

או לקנות מסך בזיגזג ששם אני יודע שלא יתחמנו אותי ?

אם יש חנות שהשאירה עלייך רושם טוב והמחיר כמו אצל השאר אין סיבה לא לקנות ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דיברתי עם מישהו (ברק) מהחנות הזו http://www.notebookclub.co.il/

הוא אמר לי שהמסך 2407WFP חסר אצל היבואן (גם להם בחנות אין אותו במלאי).

שאלתי מתי יגיע ה-2408WFP, והוא אמר שבעוד חודשיים בערך.

שאלתי מה לגבי האחריות ל-0 פיקסלים שרופים - הוא אמר שהוא לא יודע אם היבואן בארץ יעמוד מאחורי זה. הוא, בכל אופן, לא הסכים להתחייב ל-0 פיקסלים שרופים במעמד הרכישה, ואמר שאם יש פיקסל שרוף הוא לא מחליף את הצג (האחריות מבחינתו היא ל-6 פיקסלים שרופים ומעלה).

עכשיו עולה השאלה - מה קורה עם ייבוא מקבילי (לא דרך היבואן הרשמי)? עקרונית הם יכולים להציע את הצג הזה כבר עכשיו, לא? (כי הצג זמין בחו"ל...)

כמו אחרים פה בפורום גם אני רוצה לרכוש את ה-2407 או את 2408, אבל אני צריך לעשות את זה בהקדם ואין לי זמן לחכות חודשיים-שלושה עד שיתבהר המצב עם הצג החדש...

ועוד שאלה (שאולי לא זה המקום בשבילה...) - הבנתי שה-2408 אמור לפתור את בעיית הגוסטינג של ה-2407. מה שלא הבנתי זה מהי בעיית הגוסטינג... :)

יש למישהו איזה תמונה/סרטון שיכולים להדגים את הבעיה?

הבהרה: זה המידע שקיבלתי בחנות אחת כאשר אני התעניינתי באופן פרטי. אין להסתמך עליו כעל מידע רשמי, לא של החנות ולא של היבואן (או כל גורם אחר). כל מי שרוצה מוזמן לברר מידע בעצמו (אני בטוח שרבים פה בפורום ישמחו לקבל כל מידע שהוא). אני, בכל אופן, לא אהיה אחראי לשום החלטה שהתקבלה על סמך המידע הזה (או כל מידע אחר לצורך העניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה (שאולי לא זה המקום בשבילה...) - הבנתי שה-2408 אמור לפתור את בעיית הגוסטינג של ה-2407. מה שלא הבנתי זה מהי בעיית הגוסטינג... :)

יש למישהו איזה תמונה/סרטון שיכולים להדגים את הבעיה?

הנה, מצאתי את הסרטון המדובר (זה אותו אחד שאני ראיתי בזמנו):

לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אתה שנה ראשונה למשפטים שאתה צריך להתנסח בצורה כזו?

סתם כסת"ח בשביל שאף אחד לא יבוא אח"כ בטענות שאמרתי דבר כזה או אחר, וכדי שלא יאשימו אותי שהפצתי מידע כאילו רשמי למרות שאולי הוא יתגלה כלא מדוייק.

הנה, מצאתי את הסרטון המדובר (זה אותו אחד שאני ראיתי בזמנו):

לינק

QttP - תודה רבה על כל העזרה!!

פה יש סרטון קצר נוסף שמדגים את אותה הבעיה בצורה די משמעותית (לדעתי פה זה בולט יותר לעין):

האמת - נראה לי כמו בעיה די רצינית (במיוחד בהתחשב במחיר המסך... - אולי אני אלך על 2007FP וזהו...).

אני אשמח לשמוע מבעלי הצג 2407WFP-HC איך הם התמודדו עם הבעיה (למרות שאולי לא זה המקום לכך...).

[br]פורסם בתאריך: 12.03.2008 בשעה 23:54:57

האם מישהו נתקל בביקורת רצינית לגבי ה-2408WFP ?

אני רוצה לוודא שאכן הבעיות שיש ב-2407 נפתרו ושאין בעיות חדשות חמורות, או במילים אחרות - שהוא באמת טוב יותר מה-2407WFP-HC וששווה לחכות לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש סרטון קצר נוסף שמדגים את אותה הבעיה בצורה די משמעותית (לדעתי פה זה בולט יותר לעין):

האמת - נראה לי כמו בעיה די רצינית (במיוחד בהתחשב במחיר המסך... - אולי אני אלך על 2007FP וזהו...).

אני אשמח לשמוע מבעלי הצג 2407WFP-HC איך הם התמודדו עם הבעיה (למרות שאולי לא זה המקום לכך...).

זה קיים ואפשר לראות את זה אבל! רואים את זה (או שזה בעצם קים רק) בצבעים מאוד ספציפים ברקע, כמו אפור גוונים מסויימים של ירוק וכו', אני אישית מאוד פדנט בדברים האלו וזה ממש ממש ממש לא מפריע כמו שאתה חושב (וכמו שאני חששתי), בסרטים אני אף פעם לא רואה את זה ובמשחקים אני בדרך כלל לא רואה (חוץ מאשר בsins of a solar empire ששם לפעמים אני משועמם בזמן המשחק אז אני שם לב)

(אני בעל 2407wfp-hc כבר ~3 חודשים או יותר נראה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מישהו נתקל בביקורת רצינית לגבי ה-2408WFP ?

אני רוצה לוודא שאכן הבעיות שיש ב-2407 נפתרו ושאין בעיות חדשות חמורות, או במילים אחרות - שהוא באמת טוב יותר מה-2407WFP-HC וששווה לחכות לו...

הביקורת היחידה שהצלחתי למצוא היא זו:

http://monitortest.blogspot.com/

מתישהו אני מקווה למצוא זמן ולקרוא אותה.

בכל מקרה - נראה לי שהשאלה הקריטית כרגע היא מה עדיף - 2408 או 2407-HC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...