מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי! - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי!

tuvi123

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אבל לקחת את הדגם הישן שידוע שהוא עושה בעיות?נכון שעוד אין לנו ביקורות על הדגם החדש אבל לדעתי כבר לא שווה לקחת את הישן בגלל הבעיות.

בתור בעל המסך תדעו כולם שה"בעיות" המדוברות הן זניחות עד בלתי נראות.

ה"GHOSTING" הזה הוא ממש בלתי נראה ושמים לב רק אם מחפשים את זה. שלא ידאיג אותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר מה ההבדלים בין 07 ל 08 שזה שווה תעוד 200$ תוספת ...?

דגם חדש.. ::)

בדיוק כמו ההבדל בין מכונית מדגם 2007 לעומת מכונית מדגם 2008.. נניח.

מה ההבדלים בפועל? אז זהו, שאף אחד עדיין לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכוניות ההבדל בין 2007 ל 2008 זה מודל.כלומר אין שינויים מכניים רק המכונית חדשה יותר.כאן זה כבר דגם אחר לכן ההשוואה לא ממש נכונה

וואלה , אתה בטוח? ההבדל זה פשוט שהחומרים יותר חדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכוניות ההבדל בין 2007 ל 2008 זה מודל.כלומר אין שינויים מכניים רק המכונית חדשה יותר.כאן זה כבר דגם אחר לכן ההשוואה לא ממש נכונה

נו מה אתה תינוק? ::)

התכוונתי להבדלי דגמים.. גם כתבתי "דגם" ולא מודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה 2407 כבר כמה שנים סבבה הוא עבר עדכון אבל הבסיס נשאר כאן זה מסך חדש לגמרי עם תכונות יותר טובות לגבי איך הוא בפועל עוד לא ראיתי עליו

בדיקה. אז לדעתי כן שווה לחכות אבל זה תלוי במה חשוב ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין שני ה-2408WFP הוא שמחיר 699 דולר מתייחס לאחריות בסיסית של 3 שנים ואילו היקר יותר כולל אחריות מורחבת ל-5 שנים, כפי שזה מוצע במדינות בהן בעצמה מוכרת באופן ישיר ללקוחות בשונה מכאן. מעניין לראות באתרים הרשמיים של הצהרה על מדיניות חדשה של החלפה על פיקסל שרוף יחיד לכל סידרת ה- UltraSharp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחריות. אם אתה מביא בייבוא אישי מסך חדש של שמשווק בישראל ותהיה לך בו תקלה, אתה תשלם למעבדה מורשה לפי מחירון עלות בדיקת תקלה + חלקים נדרשים לתיקון + שעות עבודת טכנאי. רק אם המסך ישרוד 3 שנים ללא שום תקלה לא תצא מופסד. אני ממליץ לרכוש בארץ כך תחסוך לעצמך עוגמת נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה =)

אני אעדיף אבל בכל זאת לקחת תריזיקה שאולי אולי והסיכויים הם לא גבוהים שהמסך לא יהיה טוב וכו'...(וגם דודה שלי בטח תבדוק אותו אצלה בארצות הברית)

במקום לקנות תמסך פה ב 4000 ש"ח, או לא יודע כמה שיעלה...כי אין לי תכסף הזה ממש אין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...