מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי! - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי!

tuvi123

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפנדה http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=19032&PHPSESSID=276926ba49877ce36894b1f04183df0e

וב-http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1463&category_id=cfc0c3954c65485748478e28deb1db&PHPSESSID=6cb77b2fcdb45d3739cee90617a27b70

מכריזים שזה המודל החדש, מאידך רשום שזה 2407 התקשרתי לשאול האם זה המסך החדש.. והם אומרים לי שכן. מה אתם אומרים ?

(נוסף בעריכה)

שימו לב שבפנדה הם מציינים שזה המסך המבוסס תאורת לדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, מה אתם אומרים שווה לקנות ב-3200? יש לי הזדמנות להחליף את הסמסונג 226BW במסך הזה, תכלס רציתי לקנות מפנדה אבל הם לא עושים בדיקת פיקסלים..

(נוסף בעריכה)

כאילו מה סתומרת כדאי חחחח, הכוונה היא האם כדי לקנות עכשיו או שכדאי לחכות למסך החדש ומי יודע אם בכלל יהיה לי אופציה לקנות מסך כזה בזול כזה אחרי שיצא המסך החדש. ואולי המסך החדש לא יהיה טוב בהרבה וירצו עליו מחיר ממש גבוהה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו מה סתומרת כדאי חחחח, הכוונה היא האם כדי לקנות עכשיו או שכדאי לחכות למסך החדש ומי יודע אם בכלל יהיה לי אופציה לקנות מסך כזה בזול כזה אחרי שיצא המסך החדש. ואולי המסך החדש לא יהיה טוב בהרבה וירצו עליו מחיר ממש גבוהה..

אני באותה סירה כמו שלך.

אני אישית לא אחכה לדגם החדש.

הצורך שלי אישית הוא פחות למשחקים, לכן ה2407 הוא מספיק טוב בשבילי, המחיר שלו הוא אטרקטיבי.

תמיד יש את הסיכוי שהמחיר יירד בעקבות המסך החדש, אבל אין לזה גבול.

מתישהו הרי צריך לקנות.

עכשיו נשאר לי רק לבחור אם לקנות בפנדה או דרך ספק שיאפשר לי לבדוק פיקסלים על ההתחלה

בפנדה דרך אגב, אחד המוכרים אמר שממה שהוא הבין הדל החדש יבוא עם מסך TN וכנ"ל כמעט כל הדלים הבאים.

מישהו שמע על דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפנדה דרך אגב, אחד המוכרים אמר שממה שהוא הבין הדל החדש יבוא עם מסך TN וכנ"ל כמעט כל הדלים הבאים.

מישהו שמע על דבר כזה?

חרטא ברטא.

כשמישהו מביא הצהרות מהסוג הזה(המסך החדש, הדגם החדש), תשאלו , האם הדגם 2408WFP, או כל דגם אחר, יבוא עם פאנל/ישווק בקרוב ואז הם לא יוכלו לחרטט(כן אחי, זה המסך החדש!!!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובה :>

שנית, אני מבין שהדגם שנבדק שם הוא לא הHC החדש הייתכן שהHC נותן ביצועים עדיפים למשחקים על הדגם שבביקורת? כאילו אני מבין שהוא לא רע "AS IS" אבל עדיין

ועוד שאלה כנראה גם מטומטמת איך ה SYNCMATER 226BW מבחינת משחקי FPS מול הDELL? ברור לי שמכל בחינה אחרת הDELL עדיף, הסיבה שאני "מקריץ" שאלה כזו היא שיש לי את הסמסונג המצוין לעיל ומבחינת FPS אני די מרוצה ממנו, כך שאם אתה אומר שהם בערך באותה רמה, אז אין לי מקום להתלבטויות

אני יודע שזה שאלות מעיקות כאלה אבל אין לי עניין ללמוד את כל הנושא על בוריו , כנראה שבוע הבא אני אקנה את הDELL הזה כשהוא יגיע למלאי ואז כבר לא יעניין אותי זמני תגובה וכל הנתונים האלה. בקיצור אותי מעניין ה"גושפנקה" טוב\לא טוב

שוב אני מעריך את התגובה והיחס (-:

govner_t.s.y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...