VISTA למשחקים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

64BIT כי אם יש לך 4GB ומעבד חזק יחסית, היא תדע להשתמש בהם יותר טוב.

ופועל לי יותר מהר בדיוק מהסיבה הזו, שויסטה(אפילו 32BIT) יודעת להשתמש בחומרה חדשה הרבה יותר טוב מאיכספי המזדקנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עובד גם עם XP PRO 32 וגם עם ULTIMATE 64.

חוץ מפעם בשבועיים שאני נכנס ל XP כדי לעשות DEFRAG לכונן של הויסטה, אין לי שום צורך ב XP יותר.

הויסטה מעולה.

יכול להיות שבויסטה 64 או כל מערכת 64BIT, בגלל האמולציה ל32BIT הביצועים של כמה משחקים שלא תומכים 64BIT עלולים (אולי) לרדת בכמה פריימים בודדים .

עם כרטיס טוב היום מה זה משנה אם ירוץ ב 50 FPS או 47 FPS.

במשחקים אחרים שבנוים ב64BIT כמה חברות טוענות שיש אפילו ביצועים משופרים לעומת מערכת 32BIT.

במחשב חדש עם 4GB זיכרון, אני ממליץ לעשות כמוני, להתקין 64 ולהינות מהיתרונות שלו.

ואם אתם יכולים להרשות לעצמכם, להתקין גם 32 בכונן נוסף (פיזי או לוגי זה לא משנה) לכל מקרה שלא יבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני רואה הנושא לא ממש עלה בחצי שנה האחרונה , רציתי לדעת איפה זה עומד כעת.

אני עומד לקנות מחשב חדש , 4GB והכל , אני מחשיב את עצמי כגיימר רציני , האם כדאי להתקין או SP3?

תודה.

עובד מעולה במיחד מאז חבילת השרות SP1.

כמובן תתקין חוקית ככה תחסוך המון צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן עברתי לויסטה 32 ultimate (בפעם המי יודע כמה), רק שהפעם החלטתי סוף סוף להשאיר אותה ולהתמודד עם כל הצרות שעשתה לי בעבר.

כמה נקודות שרק בזכותן אני יכול להרשות לעצמי לעבוד עם ויסטה:

* קיצצתי לה את הצורה עם vLite - העפתי media center, שפות, דריברים, services ועוד המון זבל שלא צריך.

ספריית ה-windows תפסה לי בסביבות 4.5-5gb לאחר התקנה, למרות שממשיך לתפוח (כרגע 6.7gb) ואני לא רוצה לחשוב על מה היה

קורה אם הייתי מתחיל ב-12GB של חרא.

* ביטול UAC חובה! ביטול DEP מומלץ! ביטול Indexing מומלץ!

* שעות של טוויקים (אחרי שלומדים זה עניין של כמה דקות) - נעזרתי ב-Yamicsoft manager.

לא יאומן כמה פוטנציאל לא ממומש יש למע' הזאת, מה לעזאזל הם חשבו לעצמם?

* מומלץ שההתקנה תכיל כבר SP1, אחרת צרות בפוטנציאל.

* בעלי כ.קול X-FI/Audigy צריכים להכניס כל משחק (ספרייה או ערך registry) שעובד על Directsound

לתוך ה-Alchemy ע"מ להינות מהאצת חומרה ו-EAX.

כרגע אני מרוצה, לאחר שמצאתי את כל הכלים הדרושים לי והגעתי למצב אופטימאלי בו אני יכול לומר - אין לי טענות.

מה שבטוח - לעולם לא אתקין וישתמש בויסטה מבלי "להתעסק" איתה, כמו שמיקרוסופט תככנו מראש, אחרת זה פשוט "bloatware" נוראי.

יציבה ? כן יציבה... אם לא נחשיב את זה שה-IE7 קורס לו מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה יש לי כמה שאלות בקשר למה שאמרת...

1) מה זה UAC ו-DEP ? ומה תפקידם?

2) יש לך אולי כמה דוגמאות לדברים שיש למערכת הפעלה הזאת חוץ ממה שמוכר?

3) מה ההבדל בין התקנה בלי SP1 והתקנת SP1 לאחר שהתקנתי את או התקנת שכוללת SP1?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UAC = User Account Control - הודעות אזהרה המציקות האילו כאשר מתקינים דריבר\תוכנה או בהעלאת תוכנה המצריכה הרשאות.

זה פשוט מציק ומיותר, אפילו מפריע לתוכנות לפעמים. אולי זה טוב אם יש ילדים קטנים על המחשב או משתמשים מטומטמים על תחנות קצה בחברה.

(ד"א, מיקרוסופט הודו שחלק נכבד מהרעיון זה להציק למשתמשים, בשיא הרצינות. יש על זה כתבות. לא רוצה להכנס לזה עכשיו זה לא חשוב כרגע)

DEP - Data Execution Prevention - נגד וירוסים ופרצות אבטחה. לדעתי - בולשיט, עדיין לא הוכיחו לי שאני צריך את זה.

תתקין אנטיוירוס טוב וזהו. ה-DEP יכול להתנגש עם תוכנות מסויימות או לגרום לקריסות דפדפן.

דוגמאות לטוויקים זה בעייה כי אני יצטרך לתת כל מני הסברים, אין לי כוח. הכי טוב תתקין Manager ותקרא מה רשום על כל האופציות שמעניינות אותך. מבחינתי מדובר בעיקר בכלי אופטימיזציה למיניהם, המובנים בויסטה אך לא בשימוש או שמוגדרים גלובלית ולא לחומרה \ צרכים שלך.

שמעתי על לא מעט בעיות בהתקנת SP1 כעדכון... (לדוגמא, לחבר שלי זה דפק את כל הרשת ואי אפשר היה להתחבר לאנטרנט, לא משנה כמה ניסינו)

סינדרום, למה ביטלת את DEP? יש לך מעבד שתומך באופציה.

DEP מגן מתוכנות זדוניות במעבדים מודרניים.

כשהיה פעיל היה רשום שלא נתמך חומרתית, אלא תוכנתית, אם אני לא טועה. גם אני התפלאתי מדוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ה DEP רץ מאז שהתקנתי ללא שום בעיה או תופעות מוזרות.

חשוב לציין שכברירת מחדל ב 64 ה DEP לא רץ על תוכנות 32BIT.

ואם אני לא טועה הסמן של הIEXPLORER מפעיל כברירת מחדל את גירסאת ה32BIT ולא את גרסאת 64BIT.

ה UAC אף פעם לא הטריד אותי אישית כי למשתמש שלי יש ADMIN RIGHTS.

בכל מקרה תמיד אפשר לבטל את זה אם רוצים.

אני התקנתי SP1 אחרי התקנת הויסטה והכל עבד/עובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים תשאיר אותו. אם יהיו לך קריסות דפדפן או תוכנות\משחקים שלא רוצים לרוץ, תנסה לבטל אותו ותראה אם זה משפיע.

המשחקים רצים יותר טוב מ- אבל הדפדפן קורס לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum,

תראה, מה שאני אומר לא חצוב באבן, אבל מצד שני אני מדבר מנסיון כך שיש משהו בדבריי.

אני יתן לך דוגמא קטנה. מתוך 4 חברים שביצעתי עליהם את ה"ניסוי":

ל-3 היה כבר ויסטה מקורי מותקן. כולם עדכנו SP1. לשלושתם היו בעיות שאני אפילו לא מודע אליהן. שלושתם התקינו עותק חדש עם SP1 שהבאתי להם, לא נגעתי בהתקנה (בלי vlite וכאלה). שלושתם עכשיו מרוצים עד השמיים - לא מבינים למה הויסטה שלהם היה כל כך איטי ועם באגים.

לאחד מהם הספקתי גם לעשות טוויקים והוא מבסוט.

ה-3 הנ"ל אפילו לא מודעים למה שהם מפסידים בהתקנה רגילה, out of the box. הם סומכים על מיקרוסופט.

הבחור הרביעי עבד עם , לא יכל לסבול את המילה ויסטה. כבר היה לו ויסטה בעבר והיא עשתה לו בעיות.

התקנתי לו ויסטה מקוצצת + טוויקים ובכל הזדמנות הוא מודה לי על המעבר.

המשחקים רצים יותר טוב מ- אבל הדפדפן קורס לא מעט.

נסה להוריד אותו ותראה אם הדפדפן ממשיך לקרוס. אני יאמר את האמת, אני ביטלתי אותו אבל עדיין יש לי קריסות פה ושם. לא יודע אם פחות או כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריסות זה משהו קשה לדעת מאיפה זה בא.

כל כך הרבה אתרים וסוגי קוד ופלוגינים.

וזה לא חדש שהרבה אתרים בנויים עם קוד מבוגג שגורם להאטות תקיעות קריסות ודליפת .

העיקר זה לא קורה הרבה.

ואצלי זה גם לא ממש משנה כי הדפדפן שלי תמיד זוכר את הדפים ומעלה אותם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...