VISTA למשחקים - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי וממה שיצא לי לראות, משתמשי ויסטה מתחלקים ל-3:

* אילו שלא מבינים את המגרעות ביחס ל-XP \ משתמשים מתחילים \ מסונוורים מההייפ.

אני משתמש במחשב 15 שנים. עברתי כל מערכת הפעלה שהייתה בשוק. בהתחלה הורדתי עותק של ויסטה, השתמשתי במערכת הפעלה מספר חודשים, התאהבתי וביקשתי מאחי לקנות עבורי עותק מקורי בארצות הברית בחצי מהמחיר של הארץ. זו המערכת הפעלה המקורית הראשונה שיש לי ב-15 שנים, כי לדעתי רק היא שווה את הכסף.

בעיות קריסה שהיו לי ב-XP נעלמו. תקיעות שהיו ב-XP נעלמו. מסכים כחולים שהיו ב-XP נעלמו. מערכת הפעלה עולה הרבה יותר מהר בהשוואה ל-XP וכן, פתחתי טיימר ואני לא זורק סתם נתונים באויר. בנוסף קיבלתי עיצוב משגע ויציבות. (אם תוכנה קורסת אז רק היא קורסת ולא כל המערכת כמו ב-XP) גם אם יש ירידה בקצב פריימים עם החומרה שלי אני לא מרגיש את הירידה. אני לא שייך לאותה קבוצת פאנטים שיושבים ב- מהבוקר עד הערב ומנסים לסחוט כל פריים כאילו שיש לזה משמעות במשחקים. (OMG!!! המשחק עובד על 99 פריימים במקום 105!!! תירגעו, גם ככה העין לא מסוגל לראות יותר מעשרים ומשהו)

ירידה זניחה בביצועים זה מחיר שאני מוכן לשלם בשביל יותר יציבה, בטוחה, מודרנית ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10 כבר עושה את העבודה:

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTM4NCw5LCxoZW50aHVzaWFzdA==

"Call of Juarez is a visually impressive game and entertaining title. Call of Juarez, in DX10 mode, places the gamer into some of the most immersive outdoor environments we have seen; even rivaling and sometimes surpassing Oblivion. The HDR, lighting, and high resolution textures in DX10 are what sets this game apart. The fact of the matter is that DX10 feature utilization by its team has made Call of Juarez a better game in that it places the gamer in a more believable environment. Those DX10 features combined with already engrossing gameplay simply make it a better game. Hopefully we will continue to see DX10 and its extensive feature set making such a positive impact on future titles."

המשחק נראה טוב יותר מהגרסה הקודמת שלו לא בגלל ה"DX10" אלא בגלל הטקסטורות עם הרזולוציה הגבוהה יותר שהשתמשו בהן, לא משהו שאי אפשר לעשות עם DX9.

מוקדם מאד להתלהב מ - DX10, יקח לו עוד מספיק זמן להגיע לבשלות וליהיות גם יפה יותר ובתקווה גם יעיל יותר מבחינת ביצועים מ - DX9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות קריסה שהיו לי ב-XP נעלמו. תקיעות שהיו ב-XP נעלמו. מסכים כחולים שהיו ב-XP נעלמו. מערכת הפעלה עולה הרבה יותר מהר בהשוואה ל-XP וכן, פתחתי טיימר ואני לא זורק סתם נתונים באויר. בנוסף קיבלתי עיצוב משגע ויציבות. (אם תוכנה קורסת אז רק היא קורסת ולא כל המערכת כמו ב-XP) גם אם יש ירידה בקצב פריימים עם החומרה שלי אני לא מרגיש את הירידה. אני לא שייך לאותה קבוצת פאנטים שיושבים ב- מהבוקר עד הערב ומנסים לסחוט כל פריים כאילו שיש לזה משמעות במשחקים. (OMG!!! המשחק עובד על 99 פריימים במקום 105!!! תירגעו, גם ככה העין לא מסוגל לראות יותר מעשרים ומשהו)

ירידה זניחה בביצועים זה מחיר שאני מוכן לשלם בשביל יותר יציבה, בטוחה, מודרנית ויפה.

בעיות קריסה\תקיעות ומסכים כחולים זה לא דבר תקין ב-. בתור אחד שטוען כי הוא 15 שנה בתחום היית צריך להתגבר על בעיות מסוג זה.

גם אם תוכנה קורסת ב- אפשר לסגור אותה, נדיר מאוד שתוכנה תפיל איתה את כל המערכת. גם בויסטה שזה קורה לוקח לה זמן לצאת מזה.

מצידי גם אם היתה יציבה ב-100% (והיא רחוקה מזה) זה עדיין לא היה שווה את האיטיות\הצקות\תאימות, לפחות לא עכשיו...

מהירות עלייה של המע' צריכה להמדד מרגע שהיא מתחילה לטעון ועד למצב עבודה שוטף על שולחן העבודה, לאחר שכל התוכנות נטענו ברקע.

אם אתה מודד אתה צריך למדוד כאשר על 2 המערכות היו מותקנות אותן תוכנות בדיוק, או שלא מותקנות כלל. (עדיפה מדידה על התקנה חדשה)

איך בכלל אתה יודע מתי סיים את סדר הפעולות כאשר הוא ממשיך לטחון את ההארדדיסק לאורך זמן גם לאחר שסיים לעלות :nixweiss:

"תירגעו, גם ככה העין לא מסוגל לראות יותר מעשרים ומשהו"

אתה עושה צחוק תגיד לי ? עיין אנושית לא רואה בפריימים. תפיסה מתמשכת של המציאות - יותר נכון לומר.

אם תרצה לתרגם את זה לפריימים בכל זאת, אז בנאדם מסוגל להבחין בסביבות ה-200-300~ לשנייה.

זה שסרטים רצים על 25~פריימים וזה נראה לך חלק - זה בגלל אופן השידור של + motion blur המוחדר למקור. המוח שלך משלים את החסר.

אני יכול להסכים ש-60fps למשחקים זה די והותר (מסכי LCD גם לא יציגו מעבר), אבל כל פריים בודד חשוב מתחת לקצב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר , זה מה שייש לי להגיד לך

אם אתה רוצה לחוות את במלואה תצטרך לקנות אותה!

כי כיום רוב הקראקים גורמים לקריסות וחוסר יציבות

אז או שתעבור לקראק נורמאלי או שתפסיק לדבר שטיויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר , זה מה שייש לי להגיד לך

אם אתה רוצה לחוות את במלואה תצטרך לקנות אותה!

כי כיום רוב הקראקים גורמים לקריסות וחוסר יציבות

אז או שתעבור לקראק נורמאלי או שתפסיק לדבר שטיויות

מי שמדבר פה לא לעניין זה אתה.

יש פה אנשים שבדקו את הויסטה מקורית עם הלפטופ, ומה התוצאה?

קריסה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם ultimate חוקית עם קוד חוקי אצל חבר, בנוסף התקנתי לא מעט מחשבים עם חוקית בחנות מחשבים.

מה שאני מתקין בבית זה בלי שום קראק, אני יודע בדיוק מה אני עושה ואני לא יפרט. אל תלמד אותי על קראקים, תעשה טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מתאים לפה ודווקא עכשיו ( אז כן .. )

איך פותרים את בעית הפינגים ב- CS 1.6 בוויסטה אולטמייט' X64 ...אני כבר בסעיף עצבים על זה

פינגים 50 - 150 ( שרתים ישראלים ) אי אפשר לחזור מהעבודה ולשחק קצת כמו בנאדם :pissed:

נ.ב המשחק מקורי מי שלא רוצה להאמין שיעשה טובה שלא יגיב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות קריסה\תקיעות ומסכים כחולים זה לא דבר תקין ב-. בתור אחד שטוען כי הוא 15 שנה בתחום היית צריך להתגבר על בעיות מסוג זה.

גם אם תוכנה קורסת ב- אפשר לסגור אותה, נדיר מאוד שתוכנה תפיל איתה את כל המערכת. גם בויסטה שזה קורה לוקח לה זמן לצאת מזה.

מצידי גם אם היתה יציבה ב-100% (והיא רחוקה מזה) זה עדיין לא היה שווה את האיטיות\הצקות\תאימות, לפחות לא עכשיו...

גם לי היו בעיות תקיעה של שלא קיימות בויסטה

מהירות עלייה של המע' צריכה להמדד מרגע שהיא מתחילה לטעון ועד למצב עבודה שוטף על שולחן העבודה, לאחר שכל התוכנות נטענו ברקע.

אם אתה מודד אתה צריך למדוד כאשר על 2 המערכות היו מותקנות אותן תוכנות בדיוק, או שלא מותקנות כלל. (עדיפה מדידה על התקנה חדשה)

איך בכלל אתה יודע מתי סיים את סדר הפעולות כאשר הוא ממשיך לטחון את ההארדדיסק לאורך זמן גם לאחר שסיים לעלות :nixweiss:

גם אני טוען שויסטה עולה הרבה יותר מהר מ-XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כנ"ל לגבי!!!

ואיתך,סינדרום אני לא מתכוון להתווכח,גם בעוד שנה אתה תמשיך להתווכח שXP יותר טוב ונוח ומהיר ויאדה יאדה ופאקה פאקה

אלו פשוט עובדות שויסטה היא טובה יותר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אין שום איטיות, אין שום בעיות תאימות, אין שום בעיות יציבות, אין שום טחינת HD.

WTF?! טוחנת HD? לא קרה לי פעם אחת. מאיפה אתם מביאים את השטויות האלה לעזאזל?

"תירגעו, גם ככה העין לא מסוגל לראות יותר מעשרים ומשהו"

אתה עושה צחוק תגיד לי ? עיין אנושית לא רואה בפריימים. תפיסה מתמשכת של המציאות - יותר נכון לומר.

אם תרצה לתרגם את זה לפריימים בכל זאת, אז בנאדם מסוגל להבחין בסביבות ה-200-300~ לשנייה.

זה שסרטים רצים על 25~פריימים וזה נראה לך חלק - זה בגלל אופן השידור של + motion blur המוחדר למקור. המוח שלך משלים את החסר.

אני יכול להסכים ש-60fps למשחקים זה די והותר (מסכי LCD גם לא יציגו מעבר), אבל כל פריים בודד חשוב מתחת לקצב זה.

לא חשוב ולא נעליים. יש הבדל משמעותי בין 15 פריימים ל-20, למשל, אבל בקצב יותר גבוה מדובר בהבדל פסיכולוגי לחלוטין. אני בטוח שאם לא הייתה מריץ FRAPS ברקע לא הייתה יודע שקצב הפריימים ירד בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MastulMaster, אם ויסטה היתה עדיפה אז למה היא נופלת במכירות מ- ? על אילו עובדות אתה מדבר בדיוק ? אתה חיי בחלום מתוק ידידי...

Chymes, תתפלא אבל בין 0 ל-80~ FPS אני מבדיל בקלות, ללא FRAPS... תפסיק לזלזל בעיניים שלך ולך לקרוא חומר בנושא.

אבל אם 20FPS מספיקים לך אז ואללה החיים שלך קלים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...