VISTA למשחקים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

Chymes, תתפלא אבל בין 0 ל-80~ FPS אני מבדיל בקלות, ללא FRAPS... תפסיק לזלזל בעיניים שלך ולך לקרוא חומר בנושא.

אבל אם 20FPS מספיקים לך אז ואללה החיים שלך קלים. :kopfpatsch:

תראה מה השכנים שלנו חושבים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MastulMaster, אם ויסטה היתה עדיפה אז למה היא נופלת במכירות מ- ? על אילו עובדות אתה מדבר בדיוק ? אתה חיי בחלום מתוק ידידי...

Chymes, תתפלא אבל בין 0 ל-80~ FPS אני מבדיל בקלות, ללא FRAPS... תפסיק לזלזל בעיניים שלך ולך לקרוא חומר בנושא.

אבל אם 20FPS מספיקים לך אז ואללה החיים שלך קלים. :kopfpatsch:

אני מציע שאתה תקרא חומר כדי לפתח כישורי הבנת הנקרא. כתבתי שיש הבדל מורגש בטווח הנמוך של קצב הפריימים ונתתי דוגמא ל-20, אבל בטווח הגבוה מדובר בהבדל פסיכולוגי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לדבר הרבה.

בשביל להריץ את המשחקים של הדור האחרון על עם הגרפיקה הכי גבוהה והרזולוציה הכי כבדה שיכולה לעלות על הדעת, צריך מעבד של לפחות 4GHZ,

SLI של שני כרטיסי ULTRA OC, ספק כוח של לפחות 1050W, שני ג'יגה פנימי איכותי, 2 כוננים מהירים של 160 ג'יגה כל אחד, כרטיס קול מתקדם לסאונד חלק ולא מקוטע, סידי רום איכותי ומהיר שיתרום ליציבות ולמהירות

מערכת טובה וחזקה לכרטיס ולמעבד.

כל הדברים האלה מסתמכים ב10 אלף שקל, ההשקעה לא שווה את הכסף...

עדיף להשקיע בכרטיס מסך טוב ולהשאר באקספי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לדבר הרבה.

בשביל להריץ את המשחקים של הדור האחרון על עם הגרפיקה הכי גבוהה והרזולוציה הכי כבדה שיכולה לעלות על הדעת, צריך מעבד של לפחות 4GHZ,

SLI של שני כרטיסי ULTRA OC, ספק כוח של לפחות 1050W, שני ג'יגה פנימי איכותי, 2 כוננים מהירים של 160 ג'יגה כל אחד, כרטיס קול מתקדם לסאונד חלק ולא מקוטע, סידי רום איכותי ומהיר שיתרום ליציבות ולמהירות

הבט בתמונות למעלה, לפני שאתה כותב שטויות. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לבלבל כמה שאתם רוצים בביצים,אבל זה פשוט לא נכון!!!

יש הבדל של אולי 2 FPS בין ויסטה ל במשחקים ואם זה מספר גבוה אז גם ככה לא מרגישים הבדל(כמו שאמרו פה-פסיכולוגיה)

וXP נמכרת יותר מויסטה בגלל אנשים שקוראים תגובות מפגרות של אנשים כמוך!!!

ורק מתרחקים!

כל החברים שלי שבחיים לא ראו אומרים לי עאלק" אני לא רוצה לעבור לויסטה כי התוכנות לא יפעלו לי" או " הויסטה איטית יותר"

וזה רק בגללך

אתה תראה,שאנשים יפסיקו לדבר שטויות ולהגיד דברים שהם לא מבינים בהם(כמוך) כולם יקנו ויסטה(יותר נכון כולם יורידו אבל חפיף) ופתאום יזכרו:

"וואי זוכרים שהייה את ווינדוס הישן והמכוער הזה,חח איזה איטי הוא הייה"

הסתכלתם בכלל בתמונות למעלה? :anim-jjd: :beerchug: :cwm39:

אני מריח פה משהו? לא לא זה לא הפופקורן,שנייה אני אנסה שוב- זה גם לא הבירה! וזה שמעשן אוליי תפסיק?(זה מסריח אבל זה לא זה!)

אני יודע מה זה! זה ריח של ייבוש לפנים של סינדרום! :lol:

תמיד ידעתי שיש לי חוש ריח טוב

ויסטה לשילטון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני לוקח ברצינות את התמונות ש urib הביא?

אני קראתי את המאמר הזה שם עוד כשהוא יצא, הוא אינפורמטיבי מאוד לדעתי ואני חושב שראוי להתייחסות.

החלק הראשון שפורסם הראה אכזבה, והחלק השני שבא כ 5 חודשים לאחר מכן הראה שיפור עצום, כשויסטה מראה התקדמות משמעותית

קשה לי מאוד להאמין שהעדכונים בדרייברים של כרטיסי המסך, או העדכונים השוטפים של שיצאו מאז הביקורת השנייה, גרמו לירידה בביצועים ולחידוש הפער בין 2 המערכות כמו המצב שתואר במאמר הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הכל טוב ויפה.

אבל שום דבר לא יציל לי את החוויה האבודה של משחק טוב, כשפתאום בשיא האקשן המשחק נתקע לשניה בגלל טחינה של ה-HD.

במולטי זה ממש לא נעים.

דווקא מהתופעה הזאת סבלתי ב-, ויש לי מפרט עגלה לידך.

אחי באמת אני לא מבין? מפרט כמו שלך ועוד לא עברת לויסטה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא?

עברתי, שלוש פעמים, עברתי.

אבל חזרתי.

ה-HD עובד הרבה פחות.

כרטיס המסך לא עובד לחינם בשביל כמה אפקטים מינוריים.

באופן כללי צריכת המשאבים נמוכה יותר.

למה סתם לאמץ את המחשב?

שישמור את הכוח לדברים החשובים באמת.

כשהפעולה היחידה שעשיתי היתה גלישה, הטמפ' של המחשב תחת היו גבוהות באיזור ה-5 מעלות יותר מב-.

זה מראה שמערכת ההפעלה מאמצת את המחשב הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היא מאמצת יותר

בסה"כ לא קורה למחשב כלום, אין כאן "אגירת" כוחות לשעת צרה.

אני בדקתי את קרייסיס DX-10 וראיתי שתוך כדי משחק ה-CPU לא עבר את 40%

ונניח שתחת זה היה 35% , אז מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הנכונה היא, למה?

למה זה טוב?

במה זה טוב יותר מ-XP?

מה יתן לי השדרוג?

חוץ מלאורי, הוא לא יתן פה לאנשים משהו שאין להם ב-.

אין קשר לאגירת כוחות לשעת צרה.

אני חושב שצריכת אנרגיה בזבזנית לחינם היא חטא גדול שאנחנו חוטאים בו.

מעבר לעובדה שטמפ' גבוהות יותר=RPM גבוה יותר=רעש גדול יותר.

נשאל אותך שאלה, אם אתה חוזר היום ל-, תרגיש שמשהו חסר לך?

לי ממש לא היה חסר כשחזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתלהבים מאילו 3 של "השכנים" (גם כן מקור)

ולאילו שחושבים כי הבדל בפריימים "בתווך הגבוה" לא רלוונטים אתם טועים בגדול.

ונאמר שהמוח שלכם באמת לא שם לב להבדל, מה לדעתכם יקרה במשחקים כבדים שיכנסו לתווך הנמוך ?

נכון - ההפרש ישאר, בדיוק כמו שאפשר לראות ב-Crysis.

עוד דבר - אם ב- אתם מקבלים קצב פריימים גבוה יותר אך "לא שמים לב להבדל", תמיד אפשר להרים הגדרות או פילטרים AA/AF ולנצל את ההבדל הזה לאיכות תמונה טובה יותר ב-, מבלי לרדת מקצב הפריימים בויסטה (סתם דוגמא לכמה צרי האופק שביניכם)

MastulMaster,

XP נמכרת יותר מויסטה בגלל אנשים שקוראים תגובות מפגרות של אנשים כמוך!!! ורק מתרחקים!

כל החברים שלי שבחיים לא ראו אומרים לי עאלק" אני לא רוצה לעבור לויסטה כי התוכנות לא יפעלו לי" או " הויסטה איטית יותר" וזה רק בגללך

אתה תראה,שאנשים יפסיקו לדבר שטויות ולהגיד דברים שהם לא מבינים בהם(כמוך) כולם יקנו ויסטה

תקשיב ילדון, אם כל החברים שלך היו מתבססים על הנסיון שלך הם היו בבעייה.

אם אתה חושב שאנשים לא קונים בגללי ::) אז קודם כל אני שמח לשמוע שיש לי השפעה חיובית.

נראה לך עדיף שאנשים יקנו ויסטה, יוציאו מאות שקלים רק בשביל לרכוש שוב כי יש להם בעיות פה ובעיות שם ?

אני מכיר אנשים כאלה, מכרתי להם בעצמי, קודם ויסטה ואחר כך .

אני ממליץ לך להגיב לעניין או לא להגיב בכלל, בינתיים אתה עושה מעצמך צחוק.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...