דיון המלצת חנויות (מחירים ומוצרים) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון המלצת חנויות (מחירים ומוצרים)

Ewingum

Recommended Posts

דיון זה נועד שימליצו בו על חנויות ומוצרים בחנויות מחשבים וחומרה. הודעות בעלות המלצה ספציפית על חנות מותרות אך ורק בתראד (דיון) זה והודעות מסוג זה שיופיעו מחוץ לדיון הזה, בדיונים אחרים, ימחקו ויתכן כי גם ללא אזהרה.

ההודעות בתראד זה צריכות להיות אינפורמטיביות ונטולות אופי מפרסם, המלצה אובייקטיבית לגבי מוצרים מסויימים. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לטפל כרצונו בהודעות "חשודות" (למשל, כאשר יש חשד כי בעל החנות או אדם בעל אינטרסים לפרסום החנות מנסה לתת המלצה אובייקטיבית כאשר היא בעצם סובייקטיבית). כמו כן צוות האתר אינו לוקח שום אחריות שהיא על המידע בדיון זה והאחריות הינה על מפרסם ההודעה בלבד. דיון זה הינו במתכונת ניסיונית ולאור המשך הפעילות בו יוחלט לגבי קיום מסגרת זו.

דיון זה הינו בפורום "גראפיקה ותלת מימד" ועל כן המלצות הנוגעות לגראפיקה ותלת מימד בלבד התקבלו פה (לדוגמא - כרטיסי מסך).

ולסיום - Enjoy yourself :)

בברכת צרכנות בונה,

Ewingum

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למשל "כרטיס 9500 PRO לזמן מוגבל ב1250 ש"ח בE-STORE, ביררתי עם מנהל החנות וכפי הנראה זהו מלאי מוגבל ביותר עקב הביקוש הרב בחו"ל לכרטיס". ורק מוצרים הקשורים לנושא פורום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבבעעע... רציתי להצליץ על הכרטיס מסל שלי, אך עלה המחיר בכ 100 ש"ח, אז... בכל זאת, הנה :

טררררםםם ( טופים... )

Leadtek A250LE TD64 MB MyVIVO - AKA GF4Ti4200 64MB VIVO

קודם כל, אחרי התלבטויות רבות של מספר נכבד של שבועות, באיזה כרטיס מסך לבחור, קיבלתי עוד 400 ש"ח, שנוספו לתקציב של 900 ( מכרתי את ה PSone ... ) .

וכאשר התקציב כה גבוהה, חשבתי רק פעמיים, והחלטתי ללכת עם הכרטיס הזה, קניתי אותו במחיר של 900 ש"ח, כולל דמי המשלוח ( לא כולל מע"מ על תשלומים.. ), מהחנות www.pandas.co.il .

אחרי כמה בעיות קטנות, עם חברת השליחויות ( חוסר התאמה, הם באו ב 9AM ... אני בכלל לא הייתי ... :) ), הגיע הכרטיס ביום שישי אחד, פתחתי את האריזה, ואני רואה את הכרטיס המדהים ביופיו! ( בסוף ) .

מיהרתי להוציא את הכרטיס הקודם ( לא אגיד את שמו! :-X ), התקנתי הכל עובד טוב ויפה, אין שום בעיות, הביצועים עלו בצורה אדירה ( זה כ"כ כיף לשחק הגדרות הכי גבוהות עם AFAA ;D ) .

לקניית הכרטיס, שכרגע כמו שאמרתי בהתחלה, עלה מכירו בכ 100 שח, והוא כרגע עומד על: 965 שקלים חדשים . כיוצא בזאת, ומכיוון שהבדל המחיר בין כרטיס זה, לכרטיס גירסת 128MB הוא רק 28 שקלים, אני ממליץ לכם לקחת את הגירסה עם ה 128MB:

WinFast A250LE TD MyVIVO - Geforce 4 Ti 4200 128Mb

מפרט טכני ועוד דברים

http://www.leadtek.com.tw/www/Web_Leadtek/vga/WINFAST_A250LETD.asp

בנאדל

באנדל דיי חמוד, הכולל את:

כבל ה + כבל Video ( צהוב ) + כבל S-Video .

3 משחקים מלאים:

1.Aquanox

2.Master Rallye

3.Black THORN

דיסק עם כמה דמואים .

דיסק דריברים ותוכנות .

שתי תוכנות גרפיות .

תמונות

- 1 -

- 2 -

- 3 -

- 4 -

- 5 -

את כל התמונות אני צילמתי! כל הזכויות שמורות!

נ.ב. אני מקווה שלא הגזמתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על

Leadtek A280 LE TD 4 TI 4200 128 MB With AGP*8

אני לא ממליץ עליו בגלל הAGP*8 אלה בגלל דבר אחר:

כל אחד יודע שה3D Mark הGeForce 4 TI 4200 עם 64 מ"ב יקבל ניקוד גבוה יותר מאשר אותו אחד עם ה128 מ"ב. בגירסת הX8 לידטק עשו עבודה נפלאה.

-?מהירות הגישה של הזיכרון שונתה ל3.3 של .

-ההיטסינק האחורי הוגדל ועכשיו הוא מכסה גם את אחורי הליבה.

-המאוורר המקורי הוא 40 מ"מ בעודה המאוורר שונה ל50 מ"מ.

הבאנדל הוא אותו באנדל חוץ מתוכנת הMyVIVO עברה Upgrade לWinFast PVR.

לגבי הX8, זה הדבר הכי פחות חשוב בכרטיס.

מחיר: 1100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...