מדינה יהודית (מסורתית) או מדינה לכלל האזרחים? מה אתם מעדיפים. - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינה יהודית (מסורתית) או מדינה לכלל האזרחים? מה אתם מעדיפים.

free fraek

מה תעדיפו?  

817 הצבעות

1. 1. מה תעדיפו?

• יהודית (מסורתית)
    • לאומית
    • כלל האזרחים

Recommended Posts

• תגובות 271
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואו כל כך הרבה שטויות שאני לא יודע מאיפה להתחיל...

דבר ראשון, השעון מורכב מחומרים מורכבים שאינם מצויים בטבע ומחומרים שעברו עיבוד ומצויים בטבע במצבם הגולמי בלבד, בנוסף השעון הוא חפף דומם. האדם בניגוד לשעון הוא יצור ביולוגי, ובניגוד מוחלט לאנלוגיה שלך הוא לא נוצר יש מאין. אבולוציה מבוססת על מוטציה, שהיא טעות סטטיסטית במעבר המידע הגנטי לדור ההמשך, כלומר יצור שהוא לא ביולוגי, לא יכול לעבור מוטציה ולכן הוא לא יכול להתפתח אבולוציונית ופה הטעות הראשונה שלך. אבולוציה מתרחשת כאשר יצור עובר מוטציה, מוטציות שהטיבו עם היצור או לפחות לא הזיקו הושרשו בדור ההמשך, שכן המוטציה נתנה לו עליונות מסוימת, הדור הנחות או שנכחד או שממשיך להתפתח כרגיל. בהתחלה היו רק יצורים חד תאים, חלקם עבר מוטציה, עד שהתפתחו אבולוציונית לבקטריה, וכך הלאה, ליצורים מיקרו-סקופיים, לדגים קטנים, לדגים גדולים, עד שבהדרגה התפתח זן של דגים אשר היה מסוגל לצאת מהמים ולזחול על האדמה, כמובן לזמן מוגבל שכן לא היה מסוגל לנשום מעל המים, זן זה בשלב מסוים התפתח לסוג של לטאה. וכך הלאה עד שהתפתחה ליונק יבשתי, שחלק מקרובי המשפחה שלו חזרו לאחר מכן לים (דולפינים לדוגמא הם יונקים ואינם מסוגלים לנשום מתחת לפני הים). בסופו של דבר הגיעו הקופים והשימפנזים, ודרך מספר גזעים של קופי אדם, הגיע האדם המודרני (הומוספיאנס). מה שתרם להתפתחות האדם היה התפתחות עצם בברך שאפשרה לקופי האדם לעמוד זקוף (הומוארכטס) ולהשתמש בכלים מה שתרם להתפתחות המוח ובנוסף לזאת גם קטינת הלסת והתקדמותה קדימה אפשרה התפתחות מיתרי קול אשר אפשרו יצירת שפה.

למידע נוסף,

http://en.wikipedia.org/wiki/Evolution

http://en.wikipedia.org/wiki/Homo_%28genus%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעון יכול להווצר יש מאין, בסיכוי ממש לא סביר ברמות מגוכחות. לכן אם תמצא שעון הגיוני להניח שמישהו יצר אותו, אבל זה לא בהכרח נכון, שכן אי אפשר לתהות על סיכויים אחרי שהם קרו, ואותו שעון בהחלט יכול להיות שצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבלו. בחיים לא ראיתי שעון שנוצר לבד חחחחחחח. לשעון יש יוצר. ולפלאפוןן גם יש יוצר כל דבר יש לו יוצר . ואדם שהוא דבר כל כך מורכב ומתוכנן כל שכן שיש לו יוצר. הבריאה כולה חוכמה איך זה יכול להיות איך איך. יש כל כך הרבה דברים שמסודרים בעולם אין מצב שיהיה סדר בלי מסדר אין . לא היה יכול להיות טבע או בלי סדר .

למה שאדם שרואה מכונית יפה תמיד יאמר אויי מי עשהאת המכונית הזאת. אבל על האדם שהוא יותר חוכמה הוא לא יגיד אויי מי עשה את האדם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lewis Black: Whenever someone says they believe the earth was created in 7 days, I grab a fossil and say, "Fossil." And if they keep talking, I throw it just over their heads.

Lewis Black: There are people who believe that humans dinosaurs co-existed. And what this is, plain and simple, is a psychotic reaction. These people are stone-cold-fuck nuts. I can't be nice about this, because these people are watching the Flinstones as if it were a documentary.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

חולה עליו!!

Fossils!! :lol:

קומיקאי גאון! (ראיתי את כל המופע הזה ואחרים שלו)

וקצת לא קשור, אתה בטח מכיר את זה:

Behind me, I heard a young woman of 25 say, "If it werent for my horse, I wouldnt have spent that year in college." Now, I'm gonna repeat that, because it bears repeating. "If it weren't for my horse..." as in, giddyup, giddyup, let's go "I wouldn't have spent that year in college," which is a degree-granting institution. Don't think about that too long, or BLOOD will shoot out your NOSE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לואיס בלאק רומז בתחילת הקטע על הנקודה שדיברתי עליה קודם - הרבנות הרציונאלית מזמן (לפני ה-מ-ו-ן זמן) זנחה את הרעיון של הבריאה הבראשיתית של לפני 6000 שנה ומקבלת את הרעיון האבולוציוני בגדול. יש חורים פה ושם בתורת האבולוציה שגם המדע עדיין לא הסביר, ומיישב אותם עם תיאוריות משלו, ולעומתו היהדות מיישבת אותם עם (איך לא) הכוונה מלמעלה. אז יש כאן standoff של 2 תיאוריות שאין ממש הכרעה לכאן ולכאן, כשהמחלוקת העיקרית היא איך התחיל היקום כולו (שוב, מזמן נזנח הרעיון של בריאה ב 7 ימים), איך התחיל להווצר האורגניזם החי הראשון, מדוע האבולוציה התפתחה דווקא בכיוון שהתפתחה ועוד כמה נקודות שאני לא זוכר.

אבל העיקר הוא מה שלואיס אומר:

Evolution is a major thread, in the larger tapestry, that I like to call REALITY!!!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד צועק פה בגאווה "אני אתיאסט אני אתיאסט" אולי תעשו מצעד הגאווה על זה גם!?!? כמו ההומאים המגעילים האלה!! הבנו שאתם הומאים עכשיו זדיינו! מה אתם צועקים ברחוב?! אגב זו כפייה חילונית BTW... הצורך בלצעוד מול נגד כל-כך הרבה אנשים שזה פוגע ברגשות הציבור זו כפייה! אתה רוצה להתחתן בחתונה ללא רב?? סע לקפריסין תתחתן חתונה אזרחית הכי זול.. וגם תשאר שם אם אפשר.

העולם נברא לפני כ-5000 שנה והדינוזאורים נכחדו בתקופת נוח כמו שהסביר פה ידיד. אתם פשוט חבורה של פנאטים של "חופש הדת" שזהו זרם מסויים ממש כמו דת אבל בלי דת!!

אין לי כוח יותר לדיון העלוב הזה, אני מרגיש שאני מדבר עם חמורים! לכו תזרקו אבן על צה"ל..[br]פורסם בתאריך: 29.11.2007 בשעה 05:42:39

גם את האדם יצר(ה) מישהו...מה לא מובן פה? האבולוציה..ואני בטוח שבגוגל תוכל לקרוא הרבה חומר על זה..

מדובר פה על מליארדי שנים (5-6' date='לא זוכר את גילו המדויק של כדורה"א) של אבולוציה.

[/quote']

מזה אמור להביא?! אתה רומז שלאולוקים מדברים בלשון נקבה?! שאני יבין אתה בא פה להרגז פה אנשים?! בוא תגיד לי את זה בפנים יא אפס קטן!

תתבייש לך יא כלומניק! מנסה פה לרמוס את את האמונה שלי בעקיצות מלוכלכות! תת רמה של אדם אתה! אין לך כבוד לזולת!

לך תפגין "לשלום עכשיו" ותבכה שחבריך הערבושים חיים תחת "כיבוש".. שיעופו לאחת מ-52 המדינות שיש להם ואנשים כמוך גם כן..

פאקיניג :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד צועק פה בגאווה "אני אתיאסט אני אתיאסט" אולי תעשו מצעד הגאווה על זה גם!?!? כמו ההומאים המגעילים האלה!! הבנו שאתם הומאים עכשיו זדיינו! מה אתם צועקים ברחוב?! אגב זו כפייה חילונית BTW... הצורך בלצעוד מול נגד כל-כך הרבה אנשים שזה פוגע ברגשות הציבור זו כפייה! אתה רוצה להתחתן בחתונה ללא רב?? סע לקפריסין תתחתן חתונה אזרחית הכי זול.. וגם תשאר שם אם אפשר.

העולם נברא לפני כ-5000 שנה והדינוזאורים נכחדו בתקופת נוח כמו שהסביר פה ידיד. אתם פשוט חבורה של פנאטים של "חופש הדת" שזהו זרם מסויים ממש כמו דת אבל בלי דת!!

אין לי כוח יותר לדיון העלוב הזה, אני מרגיש שאני מדבר עם חמורים! לכו תזרקו אבן על צה"ל..[br]פורסם בתאריך: 29.11.2007 בשעה 05:42:39

מזה אמור להביא?! אתה רומז שלאולוקים מדברים בלשון נקבה?! שאני יבין אתה בא פה להרגז פה אנשים?! בוא תגיד לי את זה בפנים יא אפס קטן!

תתבייש לך יא כלומניק! מנסה פה לרמוס את את האמונה שלי בעקיצות מלוכלכות! תת רמה של אדם אתה! אין לך כבוד לזולת!

לך תפגין "לשלום עכשיו" ותבכה שחבריך הערבושים חיים תחת "כיבוש".. שיעופו לאחת מ-52 המדינות שיש להם ואנשים כמוך גם כן..

פאקיניג :screwy:

אוי ווי גוועלד גוועלד

אנחנו לא נזרוק אבנים על חיילי צהל מקסימום על כמה פינגווינים שחושבים שהדת שלהם חשובה יותר מהחופש שלנו.ואתה יודע זה שאני חילוני ולא מאמין לא הופך אותי לשמאלני :pissed:...אני לא יוסי שריד או יוסי ביילין אז קח את הדת המפגרת שלך ודחוף אותה לת*ת.זו המדינה שלי לא פחות מששלך

זה שאתה הכרזת בעלות על החתונה על הברית וגרמת לי להיות לא מאמין זו רק בעיה שלך.זו המדינה שלי לא פחות מששלך חוצפן.זה שיש רבנות מושתנת

שכופה עלינו הלא מאמינים להתחתן לפי הדת הדפוקה שלך זה בעיה שלנו.אגב יא דביל העולם לא נברא על פי התנכ שלך העולם נוצר לפני מליוני שנים וזה

הוכח מדעית אז תפסיק לעשות לנו שטיפת מח.5000 שנה זה צעיר מדי מהתנכ שלך זו לא אסמכתה.זה שאתה שטוף מח של איזה רב לא נותן לך שום

הסמכה מדעית.כבר ציינת שהתנכ לא מהווה שום הוכחה לכלום הוא בסך הכל סיפור כמו הארי פוטר וכמו כל ספר אחר.זה שאתה מאמין בו זו זכותך.אין לתנך שום

הוכחה.בסך הכל ישבו כמה זקנים (הקראים אם אתה לא יודע) ושיכתבו אותו לאורך השנים מאב לבן.אז במטותה ממך אם אתה לא יודע לענות שתוק ועוד דבר

בבקשה בלי לקלל.אני וגם אף אחד אחר לא אמר לך לך להזדיין זה מגעיל וזה סתם מכער את הדיון.אתה רק מצדיק את מה שאנחנו אומרים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shako, כדאי שתרגיע ותערוך את הפוסט האחרון שלך מיד אם אתה לא רוצה לחטוף אזהרה או באן. אין כאן אף אחד שצריך לקרוא פוסטים כאלה, אפילו לא אבידן שמתבטא בצורה כ"כ פרובוקטיבית.

אתה מתרגז? יופי. שבור איזה עציץ, תרגע, ואז תחזור לכתוב כשאתה צלול יותר. לא, ואל תגיד "אבל אתם מעצבנים אותי", אתה הוא זה שבוחר להתעצבן. אם אתה כזה מאמין גדול, לפחות תרסן את עצמך קצת כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...