מדינה יהודית (מסורתית) או מדינה לכלל האזרחים? מה אתם מעדיפים. - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינה יהודית (מסורתית) או מדינה לכלל האזרחים? מה אתם מעדיפים.

free fraek

מה תעדיפו?  

817 הצבעות

1. 1. מה תעדיפו?

• יהודית (מסורתית)
    • לאומית
    • כלל האזרחים

Recommended Posts

ואח"כ כתבו שזה משפט שהוצא מהקשרו..

ושלא תבינו לא נכון גם אני לא מסכים איתו!

ההשואה ליוונים מטומטמת..

כי אם האלים שלהם היו אמיתיים הם היו ממשיכים להאמין בהם

אנחנו כבר 3000 שנה מאמינים באותו אל.. זה לא מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 271
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואח"כ כתבו שזה משפט שהוצא מהקשרו..

ושלא תבינו לא נכון גם אני לא מסכים איתו!

ההשואה ליוונים מטומטמת..

כי אם האלים שלהם היו אמיתיים הם היו ממשיכים להאמין בהם

אנחנו כבר 3000 שנה מאמינים באותו אל.. זה לא מספיק?

או ליתר דיוק, הם השכילו להפסיק.

משהו שעם הסגולה לא מצליח, הוא פשוט עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה ליוונים אכן מטומטמת כי המיתולוגיה היוונית הרבה יותר מפותחת מהיהדות העלובה והפנטית.

זו תרבות עם אושר ודמויות לכל תחום בחיים עם דימיון ותפקידים ומה יש לנו ? אלוהים אחד שרק הטיל עלינו איסורים וחיתוך איבר...

היהדות היא דת של צער ויגון ותמיד תיהיה עלובה ולא יעזור כלום.היא אינה יודעת שמחה מה היא ורק יודעת לצער את המאמינים שלה.

כמו שאמרתי בדיון על הילדות האתיופיות מקומה של היהדות בספרי ההיסטוריה.היא כבר לא שייכת לזמננו.

תיראה את החרדים שחיים בעבר ואפילו לא מדברים עברית אלה יידיש (לא שיש משהו נגד השפה) ואינם שייכים בכלל למדינת ואינם חשים הזדהות

הם מייצגים את היהדות והם חיים בצל החשכה שהיא כביכול מייצגת ומכתיבה - אני יורק עליה ומכחיש כל קשר להיותי יהודי אם זוהי דרכה.

לא פלא ששנאו אותנו כיהודים אני כחילוני שונא את הדת הזו לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דפוק כי אז נאבד את כל היחודיות שלנו כעם בעולם הזה.. נהיה בדיוק כמו האמריקאים והארצות "הנאורות" כביכול...

זה ממש דפוק כי בכל מקום יש דת.. אפילו הנצרות!

גם היא מטומטמת לא? אז למה להיות כמוהם.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דפוק כי אז נאבד את כל היחודיות שלנו כעם בעולם הזה.. נהיה בדיוק כמו האמריקאים והארצות "הנאורות" כביכול...

זה ממש דפוק כי בכל מקום יש דת.. אפילו הנצרות!

גם היא מטומטמת לא? אז למה להיות כמוהם.?

יחודיות שלנו?? אה כן להתעלל בתינוק חסר ישע זה יחודיות.....לכפות על אחרים את הדת זה יחודיות...לזרוק אבנים זה יחודיות...לכפות על אישה להכנס

לאגם שכל העולם משתין בו בטענה שהיא צריכה להיות טהורה זה יחודיות.....אז אני אומר לך משהו רק ביננו בשושו שאף אחד לא ישמע...קח את היחודיות

הזו ודחוף לת*ת.בתור חילוני שראיתי מה ה"יחודיות" שאתה טוען אני מעדיף להיות שגרתי אפור ומשעמם.יחודי אני בדרכי שלי ולא צריך "להתייחד"

(למרות שזו מילה נירדפת להתאחד עם בת זוג) בשביל הדת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן לסבול ולגרום לאחרים סבל חסר סיבה רק כדי להיות מיוחד?

מזכיר לי את הכתבה על הבחור שהרג 9 אנשים בקניון בארה"ב רק לפני יום/יומיים כדי למות מוות מיוחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שכן

יהודי כשר אומר ככה : "רגע אני שומר מצוות אני אוכל כשר ואני סובל אז למה שאני אסבול לבד?? החילוני ההוא עושה חיים אוכל טרף נוסע בשבת.אז אני

אמרר לו את החיים אכפה עליו את הסבל שאני עובר וככה אני איהיה מאושר" ומאותו היום היהודי החליט לחוקק חוקים ולמרר לחילוני את החיים.מהרגע שהחילוני

בא לעולם ("יאללה נחתוך בבשר החי שיכאב לו אני רוצה שיסבול {עם ניצוץ של רצח בעיניים])...ועד לכניסה לצלחת (לא תאכל בשר וחלב) ועד למימוש אהבתו

(הרבנות המקוללת) [הרי כל צורת נישואים אחרת לא תקפה כחוק במדינת ישראל] ורגע זה לא נגמר פה מה עם חזרה לאדמה....נו בטח גם פה היהודי המכוער

אומר בחיכוך ידיים מאושר וחיוך שטני "אה הא פה אני אגבה אגרה ואכפה על המת את הדת (נו ברור למת אין אפשרות לבחור כי הוא מת ) וככה אנו נירדפים

מרגע שאנו מגיעים לעולם ועד הרגע שאנו עוזבים את העולם על ידי היהדות המכוערת ורק בגלל שהיהודים החרדים\דתיים לא מוכנים לראות אותנו נהנים

מהחופש שלנו כי הם אוכלים את כל הסבל והיסורים של הדת.והכל באדיבותה ועזרתה של מדינת שהם כלל אינם מאמינים בה וזה אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר לי שאתם חושבים שיש רק את הדרך הרבנית

מה שמוכיח ששטיפת מוח היא דו צדדית גם חילונית וגם דתית

ואף אחד מהם לא צודק

מה שאתם חושבים שזה יהודי זה אינו יהודי זה רבני - נראה לכם שהיו עולים לבית המקדש בשלושת הרגלים לבושים קפוטה ושטריימל ?

בזמן שהומצאה היהדות לא היה דבר כזה רב

רב זו המצאה מאוחרת - זו המצאה שקשורה לחורבן וגלות

מישהו יודע מתי פעם ראשונה מוזכרת בכלל המילה יהודי בתנ"ך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לי לא אכפת

אני מושפע ממה שיש היום.אני מתעב את מה שכופה עלי היום.לא מעניין אותי מה היה בשחר ההיסטוריה.רבנות רבנים מצידי שיעברו מהעולם יחד עם החסידים שלהם.

שיקחו את הדת שלהם לגן עדן\גיהנום\אי בודד\הירח לא אכפת לי.העיקר שלא יהיו לידי ויציקו לי עם הדת העלובה הזו.אני לא רוצה לראות ולשמוע את המושג הזה

רבנות - זה עושה לי צמרמורת בחילה תחושת גועל.לצערי הרב בת הזוג שלי כן.ואני אצטרך לעבור את ההשפלות האלה מתישהו.

(לשים כיפה ולשבור כוס על בית המקדש - ממש דוחה ביותר [הצעתי לה לשבור בקבוק יין על הקיר כמו שחונכים ספינה אבל היא לא רוצה.] ).

אין ספק שגם מה שרואים בתקשורת משפיע.הדעות שלי על הדת נחרצו לפני שנים מהמפלגות החרדיות.והן רק הקצינו עם השנים שראיתי את הסחטנות שלהן.

אצלי היהדות היא דבר מכוער ולא יעזור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי זה בדיוק מה שחשבתי

אם לך לא אכפת

אז למי כן

הפרושים שהביאו על עם את חורבן הבית השני יביאו גם את חורבן הבית השלישי

אתה קובע דעה בצורה ריגשית

לא מהשכל , אלא מזה שנמאס לך ( ובצדק )

אבל אתה חייב לעצמך לחשוב, למרות שכשאדם במצב ריגשי הפעולה הזו היא כמעט בלתי אפשרית -

לא חשוב

כשתרגיע , תחשוב על מה ששאלתי ותבין שכל הויכוחים האלו היו מיותרים אם היית יודע את תולדות הסיכסוך העצמי הזה (בתוך עם )

לא היה צורך בויכוחים האלו

צריך להבין מהיכן הם נובעים

אני מקווה שעוד לא מאוחר מידי שעדיין לא נחצה סף האין חזור , שההגיון עדיין לא טבע בים הרגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד

אצלי הגיון והרגש עובדים יחד.שאני וראה באיזה קלות הדת לוקחת מהאדם את החופש שלו ונותנת לו חוקים והגבלות זה מקומם.האדם הוא יצור חי וחופשי ולדת

אין היתר לקחת לו את זה.הדת היא אופיום להמונים שמחפשים משהו מחפשים את עצמם.אני לא מחפש כלום !!.אני לא מוכן לקבל אישור לאכול לחר*ן

לראות מאיזה רב שיגרד בביצה השמאלית שלו ויגיד "אתה יודע מה היום מגרד יותר מאתמול אז היום אתה לא תיראה"

או כמו שהרב עובדיה הוציא פסק הלכה "אסור לחטט באף ביום שבת" רגע ואם אני מקורר ויש לי נזלת...אז אסור לי לקנח את האף כלומר בשם הדת

אני צריך להחנק?? זאת אומרת הדת באה לפני ערך חיי האדם.או רגע רגע אם בדיוק אישה כורעת ללדת והיא גרה בשכונה עם תושבים חרדים...וזה

במיקרה קורה ביום שישי בערב...אז מה היא צריכה להזמין גם את המשטרה ואת השבכ על מנת שהיא תוכל לצאת בביטחה לבית חולים ? ?

הרי הם זורקים אבנים על כל מי שמחלל את השבת הדפוקה שלהם. (כן אבל חיי אדם לא חשובים להם כניראה...)

כבר היה סיפור לפני כמה שנים בבני ברק או מאה שערים שאישה היתה צריכה להגיע לבית חולים בערב שבת וכמעט אספסוף חרדי עשה בה ובצוות האמבלונס

לינץ) .רגש או היגיון היהדות והרבנות צריכות להעלם משום שהן אינם מתאימות את עצמן ל 121 .זה האיום הכי גדול שלנו משום שזה חי בתוכנו.וזה

יותר גרוע מהערבים.כי לא רחוק היום שהם יעשו פה מה שעשו משמרות המהפכה באירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שינאה כל כך גדולה בתוך המדינה שלנו היא זו שתביא בסופו של דבר (לא שאני מאמין שזה ייקרה) למפלתנו. אם זה בין דתיים לחילוניים, אשכנזים לספרדים או שחורים ללבנים.

בשורה התחתונה, עם סבלנות, סובלנות, אכפתיות ואהבה גם אתאיסט יוכל לחיות באותו בניין עם חובש כיפה

(מופנה לאבידן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרושים - ויקיפדיה'>http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D

פרושים - ויקיפדיה

שניכם צודקים לחלוטין ברגשותיכם ובמסקנות

אבידן אני לא אפתח דיון על איכות העבודה של המרכזים בנפש האדם ( רגש היגיון וכו' )

צרפתי לכם כן קישור מויקי אשר בקיצור מסביר על מקורות הסיכסוך הפנימי ( לא קראתי אותו לכן לא אוכל לקבוע את אמינותו - אבל אני בטוח שהוא יתן לכם חומר נוסף למחשבה - ויבהיר את התמונה ) שימו לב למילה רבנים ואם תצליחו להבין שהמורשת שלנו אינה רבנית והדת שלנו אינה הלכה ( זו הדת של הרבנים )

אתם תבינו שזו כת ממש כמו כת מיסיונרית ואתם - אתם שמתעבים אותה ( לפחות כך אני מבין ) המוח שלכם שטוף כמו אלו שמאמינים להם , הרבנים אינם יהדות כפי שצריכה להיות היא כת אשר גזלה את מקורות הכוח מאת הקבוצה הכוהנית וכל מטרתה הוא לשמר את הכוח הזה גם במחיר הרס עם ( הם עשו זאת כבר פעם ועושים זאת גם היום )

הכת הזו פורחת בגולה לכן העם היה כל כך הרבה שנים בגולה .

מה מנע מעם לחזור לארצו במשך כל אותם שנים 2000 שנה - מישהו קשר להם שרשראות לרגליים ( ליהודים )?

מה זה הרעיון המשיחי ?

מי המציא אותו ?

הוא מוזכר בתורה ?

יש הרבה שאלות שאתם לא שואלים - ממש כמו מי שאתם יוצאים נגדם , עם כל הסימפטיה והצער - המוח שלכם גם שטוף כמו שהמוח של עם בגולה ובישראל נישתף יום יום ע"י פילפולים וגמרות ורבנים למיניהם כבר מעל ל 2000 שנה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...