Crysis - הדיון הראשי - עמוד 103 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

יעמוד, אבל לא יריץ את זה פרפקט, רק הדור הבא של כרטיסים יריץ את זה בצורה באמת טובה. בכל מקרה תוכל לשחק ללא חשש וגם להינות ועם גרפיקה טובה.

מה שכן, במפרט הזה כדאי מאוד להחליף את הזכרון לזיכרון 800 CL4 מחברה קצת יותר טובה (יש דגם בסיס של GSKILL בפחות מ 300) והארדיסק כדאי מאוד לקחת את הדגם הזה אבל 500. את זה אני אומר מבחינה כלכלית, פשוט חבל להשקיע את הכסף על שני חלקים אלו לעומת התמורה (וזיכרון גם חשוב להחליף).

מצד שני - המעבד הזה הוא ביזבוז כסף מטורף, תוכל לחסוך וללכת על כפול מהיר, אבל זה לשיקולך (במקור זה קשור יותר לפורום מפרטים, אבל כואב הלב לא לכוון אותך ךכיוון הנכון ברכישה כזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך המפרט הזה? יריץ יותר טוב?

פריט דגם מחיר בשקלים כולל מע"מ

מעבד Intel Core 2 Quad Q6600 (S775) - 2.4GHz 1066MHz 8MB Shared Cache 64bit Box - 3Y Warranty (G0 Stepping also available) 1450

גוף קירור למעבד Cooling Freezer 7 PRO 140

לוח אם Gigabyte GA-P35-DS3L Intel Socket 775 ATX Motherboard 625

זיכרון פנימי DDR-2 - 2048 Dual Channel kit 2X1024MB PC6400 - G.Skill, OCZ Value, Value... - Life Time Warranty 400

דיסק קשיח 320GB - SATA-II - 7200RPM - 16MB - Western Digital WD3200AAKS - 3Y Warranty 420

צורב DVDRW BLACK - SATA - LITEON LH-20A1SX20 200

כרטיס מסך PCX - 8800 GT 512MB 256bit ALBATRON/LEADTEK/GIGABYTE/BFG ETC...- 3 Year Warranty 1450

כרטיס קול Onboard - מובנה על לוח האם 0

כרטיס רשת Onboard - מובנה על הלוח אם 0

מארז APOLLO Steel Midtower BLACK+ 2x 120mm Fan - NO 390

ספק כח 400W DUAL RAIL Enermax Power Supply E400AWT Liberty 20/24Pin 420

סה"כ 5495¤

המפרט מופיע בקטגורית המפרטים המומלצים של האתר, ואין לי מושג מי הרכיב אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תעשה את זה רק עם המיקום של המשחק אצלך.

פשוט מאוד תעשה קליק הפוך על הקיצור דרך של המשחק ואז מאפיינים

ביעד בימקום "D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin64\Crysis.exe"

תירשום "D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin64\Crysis.exe" -DX9

ואז יהיה לך DX9 פועל, וכדי להחזיר לירשום DX10 בימקום זה או לימחוק את המילה, כמובן שזה מיקום אצלי ב-D זו דוגמה.

חברה אני לא מצליח להתקין את הפאצ' רושם לי שגיאה " pcw_cab..." משהו כזה מישהו נתקל בזה ויש לו פיתרון?

תוריד מחדש או תנסה פשוט להתקין את המשחק מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס

סליחה על ההטעיה

התכוונתי Q6600, עם 2GB וכרטיס מסך -8800GT. כתבתי בטעות 8600GT. ::)

אז יעבוד או לא?

בואו נאמר עם הגדרות גבוהות באיזה רזולוציה הכי גבוהה זה ירוץ חלק?

לשם העניין של מהדור הבא, זה קצת לא רלוונטי, אז השאלה שלי מכוונת במיוחד לאנשים שהמערכת שלהם דומה לזו שאני הולך לקנות...

(Q6600, 2GB ו-כרטיס 8800GT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס 8800GTS 320MB\640MB מריצים את זה ב- על HIGH בהכול עם 1280X1024 בלי AA חלק (אולי פעם בכמה זמן יש קצת תקיעות ב-320).

8800GT חלק על HIGH ואפילו עם 2AA אולי.

על יותר מזה בויסטה רק GTX ומעלה מריצים את זה טוב (וגם זה לא מצויין...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתקנתי את הפאצ' שאני לוחץ F5 שמירה מהירה זה לוקח המון זמן ולפעמים המשחק קורס לפני שהתקנתי תפאצ' זה לא קרה ניסיתי להתקין מחדש אבל לא עוזר ואין לי בעיה במחשב מישהו נתקל בבעיה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...