Crysis - הדיון הראשי - עמוד 105 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוף אני תקוע בשלב ...אני בתוך החללית ואני בלי אני נלחם רק ע םהידיים ...ואני שוחה כזה בין המעברים...

המשחק די מאבד מהכיף שלו בקטע ש להחייזרים כאילו WTF ...זה כאילו מתחילים את המשחק מחדש....זה ממש גרוע...

אבל הגרפיקה מחפה על זה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד השלבים הכי מעצבנים במשחק אני גם שאלתי את אותה שאלה!

תעלה למעלה באחד החללים הגדולים יש עיגולים כאלה שיש בתוכם הרבה חפצים שמרחפים יש שם גם נשקים שאתה תוכל לקחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף אני תקוע בשלב ...אני בתוך החללית ואני בלי אני נלחם רק ע םהידיים ...ואני שוחה כזה בין המעברים...

המשחק די מאבד מהכיף שלו בקטע ש להחייזרים כאילו WTF ...זה כאילו מתחילים את המשחק מחדש....זה ממש גרוע...

אבל הגרפיקה מחפה על זה [=

רובנו היינו שם, אף אחד לא אהב את המעבר ל-ALIENS, אך העלילה איפה שהוא מצליחה לגרום לך להנות מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד אף אחד, השלב של ה זה אתגר.

אני אישית אהבתי, אבל בישראל משום מה יש נטיה להתבכיין ברגע שרמת הקושי עולה בבת אחת (אותו דבר בפאר קריי עם ההופעה של ה trigens)

אני חבר בעוד פורומים מכמה מדינות, ואף אחד לא מביע את אותה דעה כמו הפורומים בישראל, מעניין S:

בכל מקרה, שיטה טובה לנצח אותם זה-

1- להתחבא, להשתמש הרבה ב stealth

2- לתפוס את תשומת הלב של אחד מהם, ברגע שהוא שוחה לכיוון שלך להתכונן, וברגע שהוא מגיע לתפוס אותו ולתת לו 2 אגרופים ב strength mode

עבד בשבילי.

עוד שיטה זה פשוט להתחבא ולהתחמק מהם, גם זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד אף אחד, השלב של ה זה אתגר.

אני אישית אהבתי, אבל בישראל משום מה יש נטיה להתבכיין ברגע שרמת הקושי עולה בבת אחת (אותו דבר בפאר קריי עם ההופעה של ה trigens)

אני חבר בעוד פורומים מכמה מדינות, ואף אחד לא מביע את אותה דעה כמו הפורומים בישראל, מעניין S:

בכל מקרה, שיטה טובה לנצח אותם זה-

1- להתחבא, להשתמש הרבה ב stealth

2- לתפוס את תשומת הלב של אחד מהם, ברגע שהוא שוחה לכיוון שלך להתכונן, וברגע שהוא מגיע לתפוס אותו ולתת לו 2 אגרופים ב strength mode

עבד בשבילי.

עוד שיטה זה פשוט להתחבא ולהתחמק מהם, גם זה עובד.

כשלי היה מחשב לראשונה אתה עוד היית בש"ש ;D

רמת הקושי של קרייסיס במשחק הסינגל די בינונית, סיימתי אותו בקלות על הרמה הגבוה, המשחק לא מאתגר אבל כיף לשחק בו.

כשמשחקים אותו במולטי הוא נעשה הרבה יותר מאתגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...