Crysis - הדיון הראשי - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו שהמשחק הזה לא גרוע, אתה לא אהבת אותו מהתחלה, לאומת זואת אני מהבטא עוד היתאהבתי במשחק הזה.

זה כול כך כיף לבוא מאחורה למישהו עם בוקס או להיות עם סנייפר בהרים או אפילו ליקנות טנק גרעיני ולפוצץ את הבסיסים ועם אפשר גם אנשים xD

קיצר עיניין של טעם, מחר נארגן משחק שוב כמו ביימי הבטא שרת עליי סתם משהו ניפתח.

יאללה מחר מפציצים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אז מה ההבדל בין המשחק הזה לכל משחק מולטיפלייר אחר בעצם? לדוגמא COD4, או BF2, אתה יכול לבוא למישהו מאחורה עם סכין, או להיות עם סנייפר מה שאפשר בעצם בכל משחק[ורק במשחק הזה זה לא כיף באופן מפתיע :screwy:], וכו' וכו'...

בכל מקרה, איך הוספת יום ולילה עושה את המשחק הרבה יותר טוב? אני פשוט לא מבין את זה.

וזה ממש לא נכון מה שאמרת, אני סיימתי את המשחק ומאוד נהניתי ממנו, פשוט הרגשתי שהמולטי לא כיף לא זורם ולא שווה את הכסף[וכן נתתי לו צ'אנס].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אז מה ההבדל בין המשחק הזה לכל משחק מולטיפלייר אחר בעצם? לדוגמא COD4, או BF2, אתה יכול לבוא למישהו מאחורה עם סכין, או להיות עם סנייפר מה שאפשר בעצם בכל משחק[ורק במשחק הזה זה לא כיף באופן מפתיע :screwy:], וכו' וכו'...

בכל מקרה, איך הוספת יום ולילה עושה את המשחק הרבה יותר טוב? אני פשוט לא מבין את זה.

וזה ממש לא נכון מה שאמרת, אני סיימתי את המשחק ומאוד נהניתי ממנו, פשוט הרגשתי שהמולטי לא כיף לא זורם ולא שווה את הכסף[וכן נתתי לו צ'אנס].

השאלה האמיתית היא מה יש ב-Bf2 או Cod4 שאין ל-Crysis?

איך יום ולילה עוזרים להנאה? בדיוק כמו המוד של הלילה שיש ב-Cod4 שמקשה על המשחק וחייב ראיית לילה מה שגם ב-Crysis יש.

זה כול הכיף לשחק ככה המשחקים המעודפים עליי הם Cod4 ו-Crysis בפירוש Cod4 יותר טוב אבל זה לא אומר כלום.

וגם אתה לא יכול להגיד לי ולאחרים למה אני אוהב את המשחק הזה או מה משפר את ההנאה שלי במשחק.

Bf2\Cod4 מדהימים אבל הם לא כמו Crysis זה כיף כול השליטה בחליפה זה כיף שהמשחק מורכב.

זה לא כמו Cs ללכת ולהרוג פה זה גם לחשוב ולנצל לטובתך את הכוחות שלך במטרה להביס את האוייב, עם Crysis היה רץ לך על 100 FPS על הגדרות הכי גבוהות הייתה מגיב אחרת וגם רבים אחרים.

ניראה לי הקטע של המולטי שיש לכולם כוחות זה מה שהורס לך את ההנאה שאתה כבר לא הכי חזק במשחק?

עם זה לא ממצא אותך ליכבוש ולהשמיד את האוייב ואת הבסיס שלו אז כניראה שהמולטי הזה לא בישבילך.

גם ב-Bf2\Cod4 יש את הקטע של ליכבוש לאחד לשני את השטחים במטרה לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה ממש פאנבוי של המשחק הזה אם אתה חושב שזה מה שעושה את המשחק יותר טוב :screwy:

מצב יום ולילה לא יהפוך מצב מולטי גרוע לטוב.

מי אמר שהוא גרוע ?

המולטי מעולה בכל מקרה, ושיש את המצב לילה \ יום אז זה יותר מאתגר וכיף.. זה שאתה לא אוהב אותו זה כבר דעתך האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב לילה בכלל לא עושה את זה יותר כיף.. קריסיס זה משחק שאמורים לשחק בו במצב יום כשיש שמש

כשאפשר לראות את ההשתקפות על המים ואת כל הצמחים והדברים

חוץ מהסוואה יותר טובה המצב לילה באמת לא מוסיף כלום ורק הורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר זו דעתך

לדעתי יפה כל הענין הזה שאתה רואה את כל המעבר מבוקר ללילה וההפך בזמן אמת כי זה נראה ממש אמיתי ומוסיף למשחק.

יוצאים מפות חדשות למולטי :

we are happy to announce you the release of the official "Crysis Tournament Mappack".

Some of you might know this map pack series from FarCry already where this was a community driven project. We would like to take the opportunity to turn this into an official map pack that is being developed and approved by Crytek. )

This pack includes 5 brand new multiplayer maps for Crysis All of them have been tested by Crytek's QA department and the

professional Crysis teams

http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=586

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב לילה בכלל לא עושה את זה יותר כיף.. קריסיס זה משחק שאמורים לשחק בו במצב יום כשיש שמש

כשאפשר לראות את ההשתקפות על המים ואת כל הצמחים והדברים

חוץ מהסוואה יותר טובה המצב לילה באמת לא מוסיף כלום ורק הורס

זה כל הקטע של המימד הרביעי - מימד הזמן!

אני גם אהבתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר זו דעתך

לדעתי יפה כל הענין הזה שאתה רואה את כל המעבר מבוקר ללילה וההפך בזמן אמת כי זה נראה ממש אמיתי ומוסיף למשחק.

אין ויכוח, אכן זה מוסיף המון למשחק הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה דחופה מאוד אנשים

שאני מגיע לשלב שאחרי הפרדייס לוסט אז יש איזה קטע שאני עולה על הספינה

ואז סטריקלנד של המרינס מחפה על הספינה שלי ויורה ביצור הגדול כדי שנוכל להמריא

הקיצר אני נכנס לספינה ואז הדלת נסגרת וזהו חושך במסך אבל אני שומע שהמשחק

ממשיך אני יורה ואני שומע קול אבל מעניין שאני עוצר את המשחק אז אני רואה תמונה

שאני על האדמה והמפלצת מולי פליז למי שמכיר את התופעה ויכול לעזור לי אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעייה רצינית- אחרי חצי שעה של ממשחק יש לי תקיעות!

זה המפרט שלי:

amd 3000 OC@2200 MHZ

7600GT @ 640GPU @ 770MEMORY

1.5GB 400MHZ

creative Audigy 2ZS

250 GB MAXTOR

אני משחק בהגדרות הכי גבוהות ל- חוץ משיידר על מדיום, רזולוציה 800-600, עובד חלק לחלוטין לא משנה איזה סצנה. (חלק בשביל המחשב שלי זה 25=40FPS יציב)

כמו שאתם מבינים אני לא כבר ומשחק לפעמים, ככה שFSP בשמיים זה לא מה שמפריע לי.

אחרי חצי שעה של משחק, מתחילים להיות תקיעות לא נורמליות. הFSP יורד ל-2~3, ועולה חזרה. מידי כמה שניות יש תקיעה של 5 שניות או יותר. מפריע ביותר .

רק מתי שאני יוצא מהמשחק ומפעיל מחדש את המחשב הבעייה נפתרת לעוד חצי שעה של משחק. אם אני רק יוצא מהמשחק בלי להפעיל מחדש, הבעייה נפתרת ל10 דקות בערך.

אני משחק כשכל הדברים סגורים, כולל הexplorer. שום דבר לא אמור להפריע, אין לי ווירוסים, ואני אפילו מנתק את האינטרנט.

מה יכול להיות הבעייה?

היא קוראת בדיוק אותו דבר גם בhl2: EP2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...