Crysis - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

אני די תקוע בחלק של הכפר >< אני פשוט לא מצליח להכנס אליו.

מצד שני אני משתמש פשוט בכוח מסיבי.. לרוץ ולירות... אין לי כוח להתגנבות..

אני מצאתי דרך נחמדה להיכנס.. תלך לאיזור של הים ותוריד שם את השומרים. קח איזה חבית או משהו כזה ותזרוק אותה חזק לכיוון הגדר, וחלק מהגדר יפול. עכשיו שים על mas speed ותרוץ מהר דרך המוקשים. לי זה עבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במים כן אפשר למות. אני פעם אחת נתתי למשחק להתחיל ועזבתי אותו - הלכתי הצידה. אחרי כמה זמן אני שומע קולות נחנקים. אני בא ורואה את המסך מהבהב באדום. הדמות מתה...

ולגבי הכנסות לכפר - אני עשיתי ככה. קודם כל לא באתי מקדימה, חיפשתי כניסה צדדית יותר (תמיד לבחון את כל האפשרויות). הורדתי את האנשים במשין גאנים הנייחים, ואז התקרבתי לאט לאט עם STEALTH צמוד לגדר, למשין גאן הנייח ולמוקשים, זה מקום לא נוח אבל הוא מאפשר לי לנוח (בזמן שיורים עלי גם) ולתת לאנרגיה להתחדש. ואז התגנבתי שוב לתוך בית שבתוך הכפר שם (אם אני לא טועה בבית היו תרנגולות, אם זה עוזר. היה שם גם משגר טילים). התגנבות זה העיקר. ובאמת יש כמויות לא נורמליות של אויבים. גם עם הדשוטים זה מתסכל להרוג אותם אז אני פשוט הולך ישר למטרה.

הכפר איפה שצריך להציל את האישה ?

אם כן אז אני באתי מקדימה הסתתרתי מאוחרי איזה עץ וכל הזמן מישו בא לMG וצלפתי בו אם הASSAULT SCOPE

בסוף היה מצב שהייתה שם ערימת (או איך שלא כותבים את זה) גופות אז כשהם באו הם היו כזה באוויר מקופפים ובכילו מחזיקים את הMG למרות שנו למטה בכלל..

והיה גם איזה BOT אחד שרץ לMG ונמחץ למוות בין הגג לגופות.. (אפשר להימחץ בין דברים דוממים כמו בBF2)

ווכה הרגתי את כולם שמה ואז לא הבנתי שהנקודה הירוקה זה בדלת שמה חשבתי שהיא סתם TEXTURE אז הרגתי את כל הכפר והחבר

המפגר שלי חיכה לי ליד הדלת כלחצתי F על הדלת הוא פיתאום הופיעה שם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדון חנן שהוריד את המשחק ואין לו מושג להתקין.

אתה פעם ראשונה עובד עם ISO?

למה אתה פותח את הקובץ עם וינראר ואחר כך מפעיל את ההתקנה?

קודם שיהיה לך את הקובץ ISO בתיקיה במחשב.

תדמה אותו עם דאמון טולס.

וזהו.

אגב, לויסטה 64 ושמעתי שאולי גם לXP64 יש קראר מיוחד.

לזה שמעלי,

חח זה כל הקטע שהחבר שלך מופיע לך :)

הוא כזה רץ ונתן לו בום לראש,

אהבתי את זה.

אני קצת אחרי המסוק הראשון שיש להשמיד.

השדה(ות) בננה היו ממש מציקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים סיימתי את קרסיס על HARD

משחק מדהים וכי קטלני ששיחקתי בחיים שלי!!!כן כן...

סיפור מהמם ומרתק...

קבלו משהו לסיום חמוד ששמו ב קרדיטס

נ.ב

יהיה המשך!

(תקראו הפוך את האותיות בעברית ;) )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במשחק שקרתה בדמו ועכשיו גם במקרוי.. כשהיה לי את הדמו התקנתי והסרתי את המשחק והבעיה לא נפתרה.. רק בפעם הראשונה בדמו המשחק פעל טוב עכשיו במקורי התופעה חוזרת על עצמה .. ציפיתי שלא יהיו בעיות במלא..(והמחשב שלי מספיק חזק כדי להפעיל את המשחק )

זאת הבעיה התמונה חשוכה מאוד ולא מובנת לפעמים גם נוצר מין מסך קטן בצד שמאל למעלה שהוא חלק של תמונה מהמשחק ממקום אחר :s07:

32501223uo1.png

עוד קטע דפוק - רואים לאנשים במטוס רק את העיניים:

11750645vp2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס אתה רואה איזשהוא הבדל בין HIGH ל V HIGH

?

זה ממש בדיחה לא רואים הבדל בכלום בהשוואות של התמונות באתר

ממש גימיק ה V HIGH הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוקחים כל הגדרה בנפרד אז באמת שאין הרבה הבדל, אבל כשמשווים HIGH ל - V.HIGH באופן כללי עם כל ההגדרות שמכוונות לשני המצבים בהתאמה אז בהחלט אפשר לראות הבדלים.

כמו שהיה בהשוואה הקודמת של גיימספוט, בדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוקחים כל הגדרה בנפרד אז באמת שאין הרבה הבדל, אבל כשמשווים HIGH ל - V.HIGH באופן כללי עם כל ההגדרות שמכוונות לשני המצבים בהתאמה אז בהחלט אפשר לראות הבדלים.

כמו שהיה בהשוואה הקודמת של גיימספוט, בדמו.

יש לך קישור שרואים הבדלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...