Crysis - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול לסייע לי?

א. הגדרתי את המשחק על HIGH והוא עובד לי בצורה ממש מסורבלת ,הגרפיקה מפריעה לי, איטיות פתאומית , הפניות נורא איטיות גם שאני שם את העכבר על HIGH SEN, האוייבים נראים משולבים בסביבה וקשה מאד לראות אותם גם כשאני מגדיר תאורה גבוהה, קראתי וראיתי שאין בעיה להריץ את המשחק על HIGH עם מפרט כמו שלי אז מה הבעיה? זה לא הגיוני שהמשחק עובד לי על 9-10 FPS!(מפרט בצד)

ב. המשחק לא עובד לי עם GAMEPAD, ניסיתי הכל!, אין בעיה בפאד בדקתי ביישומים אחרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לסייע לי?

א. הגדרתי את המשחק על HIGH והוא עובד לי בצורה ממש מסורבלת ,הגרפיקה מפריעה לי, איטיות פתאומית , הפניות נורא איטיות גם שאני שם את העכבר על HIGH SEN, האוייבים נראים משולבים בסביבה וקשה מאד לראות אותם גם כשאני מגדיר תאורה גבוהה, קראתי וראיתי שאין בעיה להריץ את המשחק על HIGH עם מפרט כמו שלי אז מה הבעיה? זה לא הגיוני שהמשחק עובד לי על 9-10 FPS!(מפרט בצד)

ב. המשחק לא עובד לי עם GAMEPAD, ניסיתי הכל!, אין בעיה בפאד בדקתי ביישומים אחרים....

ככה זה.. אתה גם לא חייב להוריד את כל האויבים

אל תשים AA יותר מ X4 (אם אתה משחק על רזולוציה גבוהה אין בכלל צורך להפעיל AA)

האויבים משתלבים בג'ונגלים וקשה לראות אותם.. אבל תשתמש ביכולות של השחקן שלך (אתה יכול להיות בלתי נראה ל5 שניות בערך.. אתה יכול לשים ספרינט, ARMOR וכ'ו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לסייע לי?

אמרו,זה שהם "אמרו" לא אומר שזה נכון, כנראה ה engine לא כזה טוב.

גם אני לא יכולה לשחק ב HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו,זה שהם "אמרו" לא אומר שזה נכון, כנראה ה engine לא כזה טוב.

גם אני לא יכולה לשחק ב HIGH.

המנוע מעולה, אני משער לעצמי שכבר הבנת שצריך כרטיסים חזקים בשביל להריץ אותו בצורה טובה (8800GT\GTX\ULTRA )

לא יעזור לך להתבאס..אם ממש בא לך על המשחק הזה (כמוני) תמכרי את מה שיש לך ותקני אחד חדש או שתחכי ל 8800GTS 65NM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע מעולה, אני משער לעצמי שכבר הבנת שצריך כרטיסים חזקים בשביל להריץ אותו בצורה טובה (8800GT\GTX\ULTRA )

לא יעזור לך להתבאס..אם ממש בא לך על המשחק הזה (כמוני) תמכרי את מה שיש לך ותקני אחד חדש או שתחכי ל 8800GTS 65NM

GT ו... GTX ייתנו לי אפשרות לשחק ב HIGH ולא ב VERY HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו 8800GT עם איזה מעבד Q6600\Q9450

ו4GB יפעילו את CRYSIS על המקסימום שבמקסימום (הכל ON ומקסימום)

עם פילטרים- FSAAX4 י?? המשחק יהיה תמיד יציב ויתן יותר מ30 FPS י??

תודה לעונים...

יהיה יציב בלי AA

[br]פורסם בתאריך: 15.11.2007 בשעה 18:45:10

GT ו... GTX ייתנו לי אפשרות לשחק ב HIGH ולא ב VERY HIGH.

GTX עם OC שווה לאולטרה..אז כולם אותו דבר

דבר שני אין הבדל גדול בין HIGH ל VERY HIGH

דברי שלישי אם את לא מוכנה להתפשר על שום פיפס במשחק תחכי עוד שנה ומשהו.

טוב?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב ה -6 נראה לי.. (התחלתי את השלב אחרי השלב עם הטנקים)

זה ממש כיף לשלוט בטנקים הם ממש השקיעו ורואים את זה

אבל שוב פעם זה ממש קשה אפילו על הרמה הכי קלה יש המון המון אויבים ומסוק מלמעלה שכל הזמן מלחיץ ויורה טילים שהורגים תוך שניה..

המשימות מרוחקות אחת מהשניה ובאמצע יש מלא בסיסים של האוייב

צריך להיות ממש מקצוען בשביל לעבור את זה חלק על הפעם הראשונה (אפילו על הרמה הכי קלה)

אז אל תצפו להסתובב לנהוג ברכבים ולחפש אויבים..

מי שעוד לא התחיל לשחק שידע שרוב הזמן צריך לברוח ולרוץ לצ'קפוינט הבא(ורק בצ'קפוניט יש משהו שצריך לעשות..)

תגידו מישהו יודע איך אני נותן מכה לאויבים ומעיף אותם? כשאני לוחץ על T זה בקושי מזיז להם

גם שאני על MAXIMUM STRENGH זה לא מזיז להם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמשחק הזה בלי הAA ממש יראו את המדרגות המעצבנות האלה?

ברזולוצייה 1152*864 רואים את זה בצורה ממש רצינית ומעצבנת?

למה אתה שואל הרבה שאלות?

יש לך את הדמו \ מלא זמין להורדה (קניה - המלא),

תבדוק בעצמך ותראה מה הכי טוב בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...