Gears Of War - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears Of War - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

רק אני תופס מהמשחק הזה [חוץ מהקטע של התקיעות וזה שלאנשים יש בעיות עם השמירות]???

משחק פשוט 10! הייתי נותן לו אפילו 11...

זה המשחק הראשון שאני פשוט מתלהב מהסאונד טראק והוא כזה מדהים

הגראפיקה אין בכלל מה לדבר

כל הגוף שלישי איך שהם עשו את זה זה פשוט תענוג תענוג תענוג

באמת שזה אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בהם אי פעם, אם לא הכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 553
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני מפעיל את המשחק זה עושה לי שגיעה

התקנתי אוצו איפו שהוא רצה וזה נכנס למשחק אבל כשה אני מנסה להפעיל אותו אות זורק אותי החחוצא אם אותה שגיעה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עוזר :-\

פיספסתי עכשיו את כול הסירטון עם ה brumak בגלל תקיעה ענקית...

גם לי זה לא עזר.

באסה.

איך אנשים פה סיימו את המשחק עם כל הבעיה של השמירות?

אתם מגבים כל פעם את התיקיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה שמישהו יתן פיתרון לעיניין של השמירות :(

כשאתה ב Main Menu תלחץ על הכפתור HOME במקלדת , ותיצור פרופיל חדש .

זה פרופיל מקומי ללא אפשרויות On-line , עד עכשיו לא נתקלתי בבעיות שמירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח פעם בתקופה יוצא משחק שגורם לי להישאר עם פה פעור אחרי שסיימתי אותו, GOW הוא אחד כזה - גרפיקה, משחקיות, הכול עשוי כל כך טוב וכל כך מאוזן פשוט תענוג, הוא לא קשה מידי והוא לא קל מידי הוא בדיוק כמו שמשחק צריך להיות - מאתגר, רציף וגורם לך רק לרצות לשחק עוד ועוד ועוד, זה משחק שצריך להיכנס לפנתיאון עם HL2 FEAR וכול שאר גדולים, פשוט משחק ענק(אין דבר יותר כיף מלפצפץ LOCUST עם שוטגאן), השלב סופי על הרכבת גרם לי להישאר עם הלשון בחוץ - יאללה אני רץ לקנות אותו ולנסות את המולטי ... GEAR UP !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש נתקע

זה מעצבן כבר :( אין פיתרון לבעיה של המשחק? ניסיתי את הפיתרון המוצע בפורום אבל ללא הועיל המשחק ממשיך להתקע

הגדרות הdefult היו 1280X1024 והכול על HIGH

הורדתי ל1024X768 ועדיין יש תקיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח פעם בתקופה יוצא משחק שגורם לי להישאר עם פה פעור אחרי שסיימתי אותו, GOW הוא אחד כזה - גרפיקה, משחקיות, סאונד הכול עשוי כל כך טוב וכל כך מאוזן פשוט תענוג, הוא לא קשה מידי והוא לא קל מידי הוא בדיוק כמו שמשחק צריך להיות - מאתגר, רציף וגורם לך רק לרצות לשחק עוד ועוד ועוד, זה משחק שצריך להיכנס לפנתיאון עם HL2 FEAR וכול שאר גדולים, פשוט משחק ענק(אין דבר יותר כיף מלפצפץ LOCUST עם שוטגאן), השלב סופי על הרכבת גרם לי להישאר עם הלשון בחוץ - יאללה אני רץ לקנות אותו ולנסות את המולטי ... GEAR UP !

מסכים איתך בכל מילהה

אם היה לי כסףבצד גמאני הייתי קונה אותו רק כדאי לדעת שהיוצרים קיבלו ממני את מה שמגיע להם

אני המון זמן ובאמת באמת שלא ניתקלתי במשחק שפשוט נהניתי ולא יכולתי לעזוב אותוו[היו לי רק אחד שהדהים אותי וזה היה Mafia , את האלף לייף 2 עוד לא ראיתי כי היו לי בעיות עם המשחשב הישן בזמנו, בכל אופן המשחק הזה נכנס עם מאפיה לרשימה]

והסאונד טראק כל כך מתאים ומכוונן פשוט מדהים

גם אותי השלב האחרון פשוטט היה מדהיםם זה היה כזה שלב אחרון מושלם כזה כאילו לוקח זמן להבין ואז מנסים הרבה הרבה זמן עד שבסוף זה הולך מתישהו..

משחק מדהים

אין מילים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש נתקע

זה מעצבן כבר :( אין פיתרון לבעיה של המשחק? ניסיתי את הפיתרון המוצע בפורום אבל ללא הועיל המשחק ממשיך להתקע

הגדרות הdefult היו 1280X1024 והכול על HIGH

הורדתי ל1024X768 ועדיין יש תקיעות

אתה מריץ ATT במקרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה ב Main Menu תלחץ על הכפתור HOME במקלדת , ותיצור פרופיל חדש .

זה פרופיל מקומי ללא אפשרויות On-line , עד עכשיו לא נתקלתי בבעיות שמירה .

האם האנטרנט שלך דלוק כאשר אתה משחק?

אתה מריץ ATT במקרה ?

בטלתי את ATT

אפילו הגדרות על LOW והוא מקרטע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק כבד

גם אצלי יש רגעים שהוא קצת מקרטע

אני עכשיו תקוע ב BRUMAK הזה.. איזה שלב קשה.. אני מצליח לסתום את החור שממנו יוצאים האויבים

אבל אחר כך אני לא מוצא את ה SNIPERS והBRUMAK הזה יורה טילים ואני מת תוך שניה אפילו שאני תופס מכסה :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בקטע הזה עם הברקר..זה כל כך מעצבן שהיא רודף אחריך ואז נתקע בדלת..ובדיוק אחרי שהיא פורצת ת'דלת ה3 השחקן לא קופץ הצידה!:@

בקיצור..מישהו יכול לעלות שמירה בדיוק אחרי שעוברים ת'קטע הזה עם הברקר??

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...