Gears Of War - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears Of War - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

תבינוווווווווווווווו!!!!

אין לי מושג איך אתם שומרים אבל בשביל לשמור אתה צריך פרופיל LIVE ולא פרופיל lOCAL רגיל שאתה פותח על ההתחלה

גם שאתה פותח משחק חדש הוא רושם הודעה .. שיש לך פרופיל Local וזה לא ישמור לך ולא תקבל Achviments עכשיו אתם בטח אומרים אז תפתח פרופיל Live

אבל בשביל לפתוח פרופיל Live בבסוף הוא אומר לך לשים Cd Key

ומאיפה תביא cd key

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 553
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תבינוווווווווווווווו!!!!

אין לי מושג איך אתם שומרים אבל בשביל לשמור אתה צריך פרופיל LIVE ולא פרופיל lOCAL רגיל שאתה פותח על ההתחלה

גם שאתה פותח משחק חדש הוא רושם הודעה .. שיש לך פרופיל Local וזה לא ישמור לך ולא תקבל Achviments עכשיו אתם בטח אומרים אז תפתח פרופיל Live

אבל בשביל לפתוח פרופיל Live בבסוף הוא אומר לך לשים Cd Key

ומאיפה תביא cd key

שטויות במיץ. לא צריך שום cd-key.

אתה פשוט צריך לרשום שם משתמש וללחוץ על sign in.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו זה קרה לי גם!!!!!!! התקדמתי המון ובפעם השלישית שבאתי להכנס למשחק זה כתב לי שאין צ'קפוינטים

איזה עצבים המשחק הזה.. ממש חבל

למישהו יש פתרון לזה??

אומרים שזה בגלל האינטרנט, אם מתחילים לשחק עם דלוק חייבים להמשיך לשחק כשהאינטרנט דלוק

ואם נכנסים למשחק כשהאינטרנט מכובה ומנסים להמשיך לשחק השמירות נמחקות וצריך להתחיל מהתחלה (זה מה שקרה לי)

ואם התחלתם לשחק עם מנותק והמשכתם עם מחובר, אותו דבר יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו זה קרה לי גם!!!!!!! התקדמתי המון ובפעם השלישית שבאתי להכנס למשחק זה כתב לי שאין צ'קפוינטים

איזה עצבים המשחק הזה.. ממש חבל

למישהו יש פתרון לזה??

אומרים שזה בגלל האינטרנט, אם מתחילים לשחק עם דלוק חייבים להמשיך לשחק כשהאינטרנט דלוק

ואם נכנסים למשחק כשהאינטרנט מכובה ומנסים להמשיך לשחק השמירות נמחקות וצריך להתחיל מהתחלה (זה מה שקרה לי)

ואם התחלתם לשחק עם מנותק והמשכתם עם מחובר, אותו דבר יקרה

חחח למה ניראה לך? :screwy:

אני צריך עזרה בשלב:

בשלב האחרון ( ניראה לי) כשנלחמים נגד המנהיג שלהם....איך לעזאזל הורגים אותו??? יש שיטה או שפשוט מרססים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ. לא צריך שום cd-key.

אתה פשוט צריך לרשום שם משתמש וללחוץ על sign in.

אני אומר לך שכדי לפתוח משתמש LIVE U ולא Local רגיל שאתה פתחת צריך סידיקי ... אל תתוכח אתה יכול לנסות

דבר שני אני הצלחתי

לא יודע אני פשוט שיחקתי עם זה יצאתי מהמשחק יצאתי מהפרופיל נכנסתי וככה שיחקתי עם זה בסופו של דבר זה לא רשם שאני בפרופיל של local והתחיל המשחק :)) והנה עכשיו השמירות עובדות..

לא יודע תנסו אולי גם לכם יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח למה ניראה לך? :screwy:

אני צריך עזרה בשלב:

בשלב האחרון ( ניראה לי) כשנלחמים נגד המנהיג שלהם....איך לעזאזל הורגים אותו??? יש שיטה או שפשוט מרססים?

זה לא רק נראה לי.. ככה זה (ניסיתי מקודם לשחק בלי להתחבר לאינטרנט וזה לא עבד.. ובלי הצלחתי להמשיך מאיפה שעצרתי .. בסינגל!)

אני בשלב הזה עם העטלפים

אחרי שאני הורג שם את כל האויבים שיוצאים מהחור באים עטלפים והורגים אותי תוך שניה.. מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה לשים את זה?

שים את כול הקבצים בתיקיה בשם Checkpoints

Liran3331: אסור לך ללכת בחושך אתה חייב כול הזמן לזוז באור. עם אין לך אור תדליק את המיכלים שמפוזרים לאורך הרחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק נראה לי.. ככה זה (ניסיתי מקודם לשחק בלי להתחבר לאינטרנט וזה לא עבד.. ובלי אינטרנט הצלחתי להמשיך מאיפה שעצרתי .. בסינגל!)

אני בשלב הזה עם העטלפים

אחרי שאני הורג שם את כל האויבים שיוצאים מהחור באים עטלפים והורגים אותי תוך שניה.. מה זה?

זה ניראה לי מוזר מאודד אבל אם אתה אומר.

מישהו הגיע לאן שאני הגעתי? יש מצב אני הכי מתקדם פה?! בחיית תעזרו לי.

עריכה:

מצאתי מדריך בGAMESPOT הוא לBOX אבל זה עדיין יכול לעזור http://www.gamespot.com/features/6161208/p-11.html .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסיבה מסוימת זה בגלל שמיקרוסופט ואפיק החליטו לחבר את המשחק הזה עם שירות ה LIVE של - נראה שהם עשו שם עבודה חרא כי הפורומים של EPIC גועשים ורוחשים על בעיות CTD בדיוק כמו שיש אצלי, ביזיון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...