Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 174 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לדעתי זה ממש טוב והמוזיקה מתאימה. אהבתי את המעברים עם המסגרות וההרצה אחורה וקדימה.

סתם רעיון - בקטע של החטוף המכוסה ראש (ממש בסוף) אומנם מתבקש לירות לו ברגליים אבל אם מכוונים טוב לקצה הראש (למרות שמוסתר ע"י השבוי), מקבלים אפקט מטורף של זרם דם כלפי התקרה - יכול להיות מגניב בסרטון כזה בהילוך איטי ואולי עם הרצה אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות חברה. ואני לא ידוע איזה זמר, אני יודע שזה של Audioslave [יחסית חדשים כשמחשיבים את הסיגנון שהם שרים שהוא יותר קלאסי הייתי אומר ויפה], הכרתי אותם בWIC וחשבתי שזה יתאים לאווירה P:

גם לדעתי זה ממש טוב והמוזיקה מתאימה. אהבתי את המעברים עם המסגרות וההרצה אחורה וקדימה.

סתם רעיון - בקטע של החטוף המכוסה ראש (ממש בסוף) אומנם מתבקש לירות לו ברגליים אבל אם מכוונים טוב לקצה הראש (למרות שמוסתר ע"י השבוי), מקבלים אפקט מטורף של זרם דם כלפי התקרה - יכול להיות מגניב בסרטון כזה בהילוך איטי ואולי עם הרצה אחורה.

יותר דם מאשר אם לירות קודם ברגליים? אני אנסה את זה... הסירטון כבר פורסם וחבל אבל אולי אני יעשה בהבא [אני אוהב כשיש הרבה דם, לצערי בCOD 4 מצאתי קטעים מהסוג הזה מאוד נדירים כשיש באמת הרבה דם]...

אשמח אם תגיבו על הסירטון עצמו [ביוטויב כאילו, תודה מראש]...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר דם. עד כמה שאני זוכר, לא נתקלתי באפקט כזה בכל המשחק למעט כשמנסים לירות בזאקייב במשימה בצ'רנוביל והדם משפריץ מהיד. רק שפה זה מקרוב והזרם דם ממש מסרטי חרבות יפנים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש צודק עשיתי את זה, חבל שלא ידעתי על זה קודם, כשיורים לזה ביד [שחכתי את שמו, ואיך יד שלמה יכולה "להיעלם" מכדור? זה לא סכין או משו] יש יותר דם, אבל זה מקום 2 במשחק כנראה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי סירטון קטן על COD 4.

פעם ראשונה שאני משתמש בSony Vegas [עד אז השתמשתי בWMM], וכן אני יודע שאני לא כזה טוב P:

לינק:

בבקשה תגיבו. לא יזיק גם אם תראו את שאר הוידיו 0:

סירטון נחמד כמו שהגבתי לך בGAYMER :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים , יש לי שאלה יחסית פשוטה.

נניח שמחר אני קונה מחשב חדש ואני רוצה להתקין את העותק (החוקי כמובן) של COD4 במחשב החדש.

א. איך אני יכול להיות בטוח שהקוד שלי לא יחסם (כי הוא הוזן בשני מחשבים או משהו כזה)

ב. איך אני מעביר את הפרופיל שלי עם כל מה שעשיתי ONLINE?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין שום בעיה להתקין אותו על המחשב החדש.

רק אם תנסה לשחק קומבינה של להפעיל את המשחק באונליין על שני המחשבים במקביל רק אחד מהם יתחבר.

2. פשוט העתק את התיקיה Profiles שנמצאת תחת התיקיה ש-COD מותקן בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענין לראות שחצי שנה אחרי יציאת המשחק המשחק עדיין שומר על יציבות ומכירות חזקות.

גם אחרי יציאת המשחק GTA החדש בסופו של דבר "חוזרים הביתה":

once youve played the game for many hours, it soon becomes a bit run of the mill,

it loses its edge a little and eventually Call of Duty 4 creeps back into the disc tray.

http://www.xboxic.com/news/4690

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...