Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 176 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

חח אצלכם רואים מסכים אצלי עם 7300LE לא מבחינם בכלום דרך אגב רציתי לשתף אותכם בתמונה של ''ak47 GOLD '' אחמממ חלודה :]

הקטע העצוב פה הוא לא הגרפיקה הגרועה שלך, אלא זה ששמת RED DOT על AK47.

בכלל, לא רואה צורך ב-RED DOT על שום חוץ מ-M4 ו-G3 שבשיינהם זה מטעמי נוחות וסוג משחק מסויים מאוד איתם, בשנייהם אפשר להסתדר יפה מאוד בלי.

תוספות לנשקים=SHIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה אתם יכולים לעזור בבקשה? מישו יודע איפה אני יכול להוריד שיפורים לגרפיקה של המשחק? שיידרים או משו? כי לקריסיס יש גם לDX9 ואני משתמש בכמה..... תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל, לא רואה צורך ב-RED DOT על שום חוץ מ-M4 ו-G3 שבשיינהם זה מטעמי נוחות וסוג משחק מסויים מאוד איתם, בשנייהם אפשר להסתדר יפה מאוד בלי.

תוספות לנשקים=SHIT.

חרטא... מילא AK47 אבל יש חופן נשקים שאי אפשר לשחק בהם בלי RED DOT, בנוסף לכל LMG...

ומשתיק יכול לעזור מאוד במפות מסויימות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספות לנשקים=SHIT.

מה אתה מנסה להגיד?

אני ממש שונא שחצנות.

RED DOT נועד לראות טובה יותר, אם נוח לו אז למה לא?

להגיד שתוספות לנשקים זה מיותר, לא מ-מ-ש נכון.

וזה שאתה מתעקש לשחק בלעדיהן, תהנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספות לנשקים=SHIT.

תאמת צודק, אבל חלקית, כי התוספות לנשק זה ממש טוב, רק RD זה זבל פרט לשני רובים : G3 ו- M14 שהשימוש היחידי

שלי בהם הוא בסרברים הארד קור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד שישחק בסגנון שהוא אוהב.

אם אני קטלני עם סכין ומסתדר עם עוזי אז אחלה.

אם שחקן אחר צריך רובה אחר+כוונת אחלה בריבוע.

מי אתה YM92 שתקבע מה טוב ומה לא לאחרים?

אין לך את הפריבילגיה הזאת.

sorry ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול תלוי בשחקן, אני יכול להגיד שבהתחלה שמתי על הכול RED DOT ועכשיו אני מוריד אותו מכל הנשקים.

אם ניקח את הדיון לכיוון טיפה שונה - רק ב-LVL 55 התחלתי להשתמש ב-SHOTGUN והוא מאאאאאאגניב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלישי יש רתע גבוה מדי, הGRIP עוזר אבל לא מספיק, השני נחמד אבל הראשון עם DOUBLE TAP פשוט מכונת יריה מדהימה, קצב אש מאוד מהיר שמחפה על הנזק הנמוך וכמובן הרבה פחות רתע ועם DEEP IMPACT ריסוס מהיר של בניין מחסל את האוכלוסיה בו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...