Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 172 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט קטסטרופה לשחק עם ישראלים, כל הזמן רק קמפרים שמתחבאים במקומות שאפילו מפתחי המשחק לא חשבו עליהם, MARTYNOOB, פשוט משחקים מגעיל.

אני נכנס לשרתים בגרמניה יוון או אוסטרליה, גם פינגים נמוכים וגם כיף לשחק איתם, לא מתחבאים לי אחרי עצים וחומות.

זה תלוי באיזה שרתים ישראלים אתה משחק. אני למשל למשחק לפעמים ב-cod.il ויש שם אחלה שחקנים. אבל מה לעשות קמפרים זה חלק מהמשחק אתה לא מצפה שאנשים ירוצו אליך...

יא אללה איזה פוצ.

YM92 אתה בטח מכיר אותי מהמשחק (d3vil666 או Emin3m)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סיבה שלא כיף לשחק בשרתים ישראלים, הוא שיש שם מכת שפנפנים.

עד שלא יביאו לשרתים האלה מדביר שפנפנים, אני לא נכנס אליהם.

חבל שאין אתגר 3HS בצרור אחד, כי היה לי אחד כזה עכשיו, תענוג לראות שלושה KILLS שלכם במקביל עם האייקון החמוד הזה של ה- HS :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה בשפנפנים?אלה שקופצים כל הזמן תוך כדי היריות? :lol:

ולגבי הריגות בצרור אחד בדיוק אתמול יצא לי להרוג 2 ביריית סנייפר אחת ולקבל את Colleteral Damage,היה איכותי ;D

ובנוגע לאתגר אחר - אני לא מצליח את think fast flash!עם הסתם פשוט יצא לי למצוא איזה אחד שלא שם לב אליי,באתי אליו מאחורה זרקתי לו stun לראש והוא מת.הFlash כנראה פחות כבד מהstun בגלל שעשית את זה כבר 3 פעמים עם הflash וזה רק פצע אנשים.מה שאומר שצריך קודם לירות באנשים או משהו ואז לזרוק עליהם את זה אבל זה הם כבר יודעים שאתה שם וזה הרבה יותר קשה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה בשפנפנים?אלה שקופצים כל הזמן תוך כדי היריות? :lol:

ולגבי הריגות בצרור אחד בדיוק אתמול יצא לי להרוג 2 ביריית סנייפר אחת ולקבל את Colleteral Damage,היה איכותי ;D

ובנוגע לאתגר אחר - אני לא מצליח את think fast flash!עם הסתם פשוט יצא לי למצוא איזה אחד שלא שם לב אליי,באתי אליו מאחורה זרקתי לו stun לראש והוא מת.הFlash כנראה פחות כבד מהstun בגלל שעשית את זה כבר 3 פעמים עם הflash וזה רק פצע אנשים.מה שאומר שצריך קודם לירות באנשים או משהו ואז לזרוק עליהם את זה אבל זה הם כבר יודעים שאתה שם וזה הרבה יותר קשה :-\

יותר קל לזרוק על מישהו שנמצא ב-last stand. תחפש אנשים שמשתמשים ב-perk הזה ולפני שאתה יורה בהם שוב(שהם על הרצפה) תזרוק עליהם את הפלאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שאני לא אוהב ב COD4 ברשת זה באמת השפנפנים/ארנבים הללו שקופצים ללא הפסקה.

מה זה???

יש כאלה שחקנים שאתה פשוט חושד שהם קנו איזה מכשיר מתקתק שמכוון לעבר ה SPACE

איך אפשר לשחק ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שאני לא אוהב ב COD4 ברשת זה באמת השפנפנים/ארנבים הללו שקופצים ללא הפסקה.

מה זה???

יש כאלה שחקנים שאתה פשוט חושד שהם קנו איזה מכשיר מתקתק שמכוון לעבר ה SPACE

איך אפשר לשחק ככה?

נראה לי שזה משחקני UT שעשו הסבה לCOD אני אשית כל הזמן קןפץ לרוב זה די עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה משחקני UT שעשו הסבה לCOD אני אשית כל הזמן קןפץ לרוב זה די עוזר

היו עושים את זה גם הרבה בbf2

ורק שתדע אתה אפס שאתה עושה את זה זה שיטה מלוכלכת שרק אפסים עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו עושים את זה גם הרבה בbf2

ורק שתדע אתה אפס שאתה עושה את זה זה שיטה מלוכלכת שרק אפסים עושים

תירגע, לאן הלכת? יש לו את הזכות לשחק איך שהוא רוצה וזה לגיטימי לגמרי, לשכב,לקפוץ, לארוב להתחפר...אם זה אפשרי אז למה לא?

גם אני אישית לא אוהב את זה אבל זה חלק מהמשחק לכל דבר וענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קל לזרוק על מישהו שנמצא ב-last stand. תחפש אנשים שמשתמשים ב-perk הזה ולפני שאתה יורה בהם שוב(שהם על הרצפה) תזרוק עליהם את הפלאש.

זה מה שאני מנסה לעשות לפעמים.הקטע הוא שאם זה אתה שהבאת אותו למצב של הLast stand אז הוא עירני ומכוון לכיוון שאתה בא ממנו ולכן רוב הסיכויים שלפני שתספיק לכוון עליו את הflash הוא כבר יהרוג אותך.

המצב הכי טוב זה להצליח להגיע למישהו שנמצא בlast stand מאחורה בלי שהוא יודע אבל עוד לא ממש יצא מאז שאני מנסה להשלים את האתגר הזה.

ולגבי מה שכולכם אומרים פה על קפיצות ושכיבות:

אני לא מבין מה אתם רוצים.לקפוץ כל הזמן זה מוגזם אבל לדוגמה קפיצה כשנכנסים לחדר זה איכותי מכיוון שזה ממש מבלבל את מי שבפנים אם הוא מחכה שמישהו ייכנס.לרוב זה ממש ייצור גורם הפתעה אצל היריב ויש סיכוי טוב שתוכל להרוג אותו אפילו שהוא חיכה לך.

לגבי אלה שנשכבים - פה אני בכלל לא מבין אתכם.זאת שיטת משחק לגיטימית ויעילה ביותר.זה שאתה לא מספיק חכמים/מהירים לנהוג ככה(ולא אמרתי שאני כן) בעיה שלכם.אם פתאום אתה נשכב,במיוחד באזור סבוך צמחיה,היריב ממש מאבד קשר עין וזה מבלבל אותו.זאת שיטה יעילה מאוד ולגבי זה אני בכלל לא מבין מה אתם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהן לא לגיטיומיות הן כמו קאמפינג לגיטימיות אבל מסריחות אחושרמוטה

אולי הקפיצות אבל לגבי האלה שנשכבים אני ממש לא רואה בעיה ואפילו הייתי אומר שזה חכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק נובי בלנסות לברוח מכדורים?

למה אתם מצפים? לקרטונים, שיעמדו ויחכו שתתנו להם בראש?

אם כבר אני מגיב כאן, האם הקהילה כאן, ברובה משחקת בפרוץ או במקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...