Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 94 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

1) יש שרתים נורמלים שכיף לשחק בהם? (אין לי כוח לשחק עם ילדים בני 9 שכל הזמן מקללים)

2) פחות מעניין אותי לחסל כל מה שזז (למקרות שגם זה כיף לפעמים). יש אפשרות לשחק בחבורה עם כשהדגש הוא על שיתוף פעולה קבוצתי?

3) מה צריך לעשות, על מנת שהמולטי יעבוד לי חלק? עברתי על כל הדיון שהיה בנושא COD4, וראיתי שיש כל מיני בעיות שחוזרות על עצמן (כל מיני תוכנות שצריך להתקין ולעדכן, בריחת סרברים, פינגים נמוכים וכו'). יש איזשהו מדריך איך להתחבר ומה לעשות?

4) בסוף הסינגל, אחרי משימת הבונוס, נפתחה לי אופציית ארקייד. מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1) יש שרתים נורמלים שכיף לשחק בהם? (אין לי כוח לשחק עם ילדים בני 9 שכל הזמן מקללים)

2) פחות מעניין אותי לחסל כל מה שזז (למקרות שגם זה כיף לפעמים). יש אפשרות לשחק בחבורה עם כשהדגש הוא על שיתוף פעולה קבוצתי?

3) מה צריך לעשות, על מנת שהמולטי יעבוד לי חלק? עברתי על כל הדיון שהיה בנושא COD4, וראיתי שיש כל מיני בעיות שחוזרות על עצמן (כל מיני תוכנות שצריך להתקין ולעדכן, בריחת סרברים, פינגים נמוכים וכו'). יש איזשהו מדריך איך להתחבר ומה לעשות?

1) יש דווקא שחקנים רציניים.. יש גם בני 9 שמקללים כל הזמן אבל מה אפשר לעשות

2) חוץ מ TDM ו DM כל שאר ה GAMETYPES עובדים על שיתוף פעולה (SD,HQ sabotage)

3) אם הסינגל עבד לך חלק, המולטי יעבוד לך גם חלק.. רק תתקין פאצ' 1.4 וזהו

יש שרתים ישראליים שבהם אפשר לשחק.. פה יש את הרשימה: http://www.game-monitor.com/

4) ARCADE MODE זה בעצם REPLAY של כל המשימות.. רק ששם המטרה היא להרוג כמה שיותר ולא להתקדם במשימה בשביל העלילה ובשביל המשימה הבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בכוח של הדיגל...

ותגידו מה זה golden dragunov ?

זה הדרוגבה (הצלף) בציפוי זהב, כמו שיש לך אפשרות בחירה אם יהיו לו ציפוי דיגיטל או רד טיגר אז גם זהב.

יש את זה בMG האחרון, בדרובה ובAK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא כמו CS.

במחשבה לאחור- הזמן ששיחקתי ב-CS היה סתם בזבוז מהחיים... לא שהייתי מאלה שמשחקים שעות על גבי שעות.

המולטי של COD4 מעולה וממכר.

במיוחד כל השיטה של התגמול שמאפשרת לך לקבל נשקים/יכולות ככל שאתה מתקדם היא רעיון שיישמו היטב.

אני ואח שלי סיימנו את הסינגל ואז קנינו מקורי. לדעתי? מהנה ושווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חשובה : מנסיון של כל מי שמשחק את המשחק במולטי - האם שווה להוציא 200 ש"ח רק בשביל לשחק ברשת ? נהנים בכלל או שזה הפך להיות כמו CS?

תסביר מה זה הופך להיות CS.

אני מאוד נהנה, למרות שהייתי יותר נהנה אם המשחקים היו יותר טקטיים, מה שמתאים יותר למשחק שכזה.

הבעיה היא שרוב השחקנים משחקים אותה רמבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חשובה : מנסיון של כל מי שמשחק את המשחק במולטי - האם שווה להוציא 200 ש"ח רק בשביל לשחק ברשת ? נהנים בכלל או שזה הפך להיות כמו CS?

המשחק ממש שווה את הכסף שלו, וזה לא הפך ל-CS.

תסביר מה זה הופך להיות CS.

אני מאוד נהנה, למרות שהייתי יותר נהנה אם המשחקים היו יותר טקטיים, מה שמתאים יותר למשחק שכזה.

הבעיה היא שרוב השחקנים משחקים אותה רמבו.

נכון רוב השחקנים משחקים אותה רמבו, אבל במודים שלא כמו S&D. אם הם ינסו לשחק ככה ב-S&D כלום לא יצא להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין.

ב-Search & Destroy מי שיאבד את הראש ויתחיל לרוץ בלי לחשוב- יאבד את התור שלו...

מצד שני, אני לא חושב שמצב ה"רמבויים" שונה במשחקים אחרים.

כלומר, זו לא תופעה שייחודית ל-COD4, פשוט כל משחק FPS שמציע מולטי הוא לא מספיק טקטי כמו שחלק מהאנשים היו רוצים,

זה בהתאם לרוב קהל השחקנים שמעדיפים אקשן ללא הפסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אבל משחק עם נשקים ראליסטים, שאמור לדמות לוחמה ראליסטית, וגם עם השלבים בנויים ברובם לצורך, עם מחסות, אפשרויות איגוף וכו'.

דורש שיפעילו בו קצת שכל וטקטיקה.

הבעיה שכרגע, שחקן עם מאזן של 39-60 עוקף בניקוד שחקן עם מאזן של 30-10.

אם היו "מענישים" בניקוד על כל פעם ששחקן מת, אולי זה היה גורם לשחקנים לשחק יותר טקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחזור על המשחק או על משימות ספציפיות ולנסות לקבל ניקוד , זה לא מעניין אבל יש שם בEPILOUGE משימה נחמדה על מטוס באוויר שלא הייתה בקמפיין.

בנימה אחרת , מישהו הצליח להתגבר על הבאג של Setting up game והWaiting for server to change map? זה משגע אותי , אני מחכה 5 דקות בין מפה למפה כשלפני שבוע הייתי בין הראשונים שמתחברים אחרי מפה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אבל משחק עם נשקים ראליסטים, שאמור לדמות לוחמה ראליסטית, וגם עם השלבים בנויים ברובם לצורך, עם מחסות, אפשרויות איגוף וכו'.

דורש שיפעילו בו קצת שכל וטקטיקה.

הבעיה שכרגע, שחקן עם מאזן של 39-60 עוקף בניקוד שחקן עם מאזן של 30-10.

אם היו "מענישים" בניקוד על כל פעם ששחקן מת, אולי זה היה גורם לשחקנים לשחק יותר טקטי.

מסכים איתך, באמת הייתה יכולה להיות משמעות לעונש שכזה.

אבל מצד שני, בטוח שגם היה לזה צד שלילי של שחקנים לא כ"כ טובים שיתקמפרו ויפחדו לצאת החוצה כדי לא להיהרג שוב.

נקודה שכן שיפרו כדי לעודד שיתוך פעולה היא האסיסטים שמקבלים עליהם 2 נק'.

אני אישית מתערב בקרבות כשאני לא במצב הכי טוב לירי, למשל ע"י זריקת אל היריב (כמובן בלי לנטרל את החברים)- כדי להרוויח את ה-2 נק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...