מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

במידה ואני אכן ארצה להתנתק מכל המנויים, אני שוקל פשוט להודיע לחברת האשראי להפסיק את התשלומים אליהם בטענה שאני לא מקבל את השירות שאני משלם עליו.

זו אחריות בסיסית של חברת האשראי.

אחר כך, אם הם רוצים הם מוזמנים לנסות להוכיח בבית משפט שהם כן מספקים לי את השירות.

ככה אנחנו חשבנו להתנתק מנטויז'ן במידה והם יעשו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נחשב יחס SNR טוב?

זה מה שמופיע אצלי במידע:

SNR 36.0 dB 13.5 dB

ATEN 15 dB 10 dB

איפה ראית את זה?

יש לי לינקסיס WRT54GL אני אשמח אם מישהו יגיד לי איפה בודקים

עמרי,

לא ראיתי שענית על השאלה איפה האתר מאוכסן

הלוואי ותעביר אותו עכשיו ל-014 ויעבוד לי בטיל..או שזה מידע חסוי ואתה לא יכול לפרסם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נחשב יחס SNR טוב?

זה מה שמופיע אצלי במידע:

SNR 36.0 dB 13.5 dB

ATEN 15 dB 10 dB

מעל 34 זה טוב.

לי יש 33 (עשיתי משהו... לא חשוב מה..) אבל עדיין הכל עובד מצויין.

במקום אחר (בדירה הקודמת) היה לי 31 והUPLOAD נדפק.

בקיצור, חוסמים פורטים או לא חוסמים, זה מה שיש. זה לא שיש לנו אלטרנטיבה. אולי 014 טובה ולא חוסמת אבל עדיין זה לא כמו בחו"ל.

אצלי ב012 ובכבלים הכל עובד טוב ללא בעיות. תמיד אפשר לשלוח מייל שאתם מנהלי פורום מחשבים ולקוות לטוב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנוי ל- 012 במשך לא פחות מ- 9 שנים , עזבתי אותם לפני כחודשיים ( ל- 014 כמובן ) ומאז...החיים של י השתנו ! :silly:

כל כך כיף..פשוט תענוג , לשחק בשרתי משחק שפעם הייתי סובל מפינג של 250 והיום "סובל" מ- 75 במקרה הגרוע ביותר !

אותנו הם גם חייבו..ואנחנו ויתרנו להם..פשוט כל שיחה איתם זה לחכות 20 דקות בטלפון !! :pissed: :pissed: .

אני מקווה ש- 012 יקחו את זה ברצינות..אחרת פשוט לא ישארו לקוחות...

יום טוב עומר י, יוזמה מבורכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה ב012 אז עברתי לנטויז'ן לפני כמה חודשים ולמרות שהביטורנט עובד יותר מהר עדיין יש מלא בעיות.

מעניין אותי אם לעוד מישו יש בעיות איתם?

יש דרך לבדוק אם יש הגבלת מהירות בפורט מסוים? ולמדוד את המהירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 שלחו אותך להגיב כאן או משהו בסגנון הזה?

תחסוך ממני את הבולשיט.. ::)

012 חוסמים פורטים, וזה שהם מכחישים רק גורם להם לצאת אפילו יותר קטנים.

אז הסבר לי נא איך הפורטים אצלי פתוחים (אני מוכן בכיף לצלם את הפרצופים השמחים הירוקים שלי באזוראוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הסבר לי נא איך הפורטים אצלי פתוחים (אני מוכן בכיף לצלם את הפרצופים השמחים הירוקים שלי באזוראוס)

כן, גם אצלי היה ירוק בין 2 בלילה ל6 לפנות בוקר כשהייתי מחובר ב012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חוסמים את זה מהשרתים שלהם הפרצופים שלך יכולים להיות שמחים מחייכים וירוקים עד מחר אבל זה לא ישנה תעובדה שההורדות איטיות ביגלל שהם חוסמים פורטים.

ד"א יש לי 015 שמעתי שהם ביחד עם 012 עכשיו ההורדות שלי בחו"ל ובטורנטים לא זזות אני מוריד מRapidshare מקסימום על 20-30 עם 2 וחצי מגה =(

שלחתי להם מכתב אני מחוייב אליהם אבל אני אטמטם אותם עד שהם ישחררו אותי ואז אני יעבור ל014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...