מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

לי יש משהו באינטרנט מאוד מוזר (לטובתי)

אני מנוי לנטוויז'ן ולכבלים, (נטוויז'ן 017 וברק 013 התאחדו לאחרונה לידיעתכם) ולכולם ב013 נטווזי'ן יש פורטים חסומים ולי - כלום!

אני מוריד מTL על 620 אני משתף קבצים במסן, שאני בודק פורטים הכל פתוח באימיול יש לי High ID

ואני מעלה לTL על 65

וגם אני מוריד הרבה יותר מ5GB בחודש .. מה זה חודש? רק לאחרונה עם כל הדמואים והמשחקים עברתי את ה50GB בחודש הזה..

מה אתם אומרים?

אגב לפותח הת'ראד שלח העתק למייל האדום של Ynet משום מה במדינה הזאת רק ששולחים לאמצעי תקשורת דברים זזים

tl זה טרקר סגור שדורש הרשמה ואני גם כן מגיע למקסימום ברוחב הפס שם, אולי בגלל היחס הגבוה של מעלים לעומת מורידים. כל מקום אחר (EMULE, טרקר פתוח, DC ++.... )עם האינטרנט זהב החרה הזה לא יורד ז*ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי אז ככה אני מדבר מניסיון של מספר חברות ספקיות ותשתיות

אני הייתי בבזק תשתית +נטוויזן ספק , HOT +נטוויזן , עכשיו 012+HOT

נטוויזן +בזק ספק היה הכי פחות טוב מהירויות הורדה בסדר גמור אבל פינגים גבוהים ומהירות העלאה נמוכה מה גם לציין שזה ADSL אם אתה מעלה אתה תוריד פחות מאשר אם תעלה בCABLE ותוריד

נטוויזן +HOT ההורדות פשוט טסו !!! תמיד היו על מקסימום !! רק הפינגים היו גבוהים מה שגרם לי לעבור

012+HOT בהתחלה הייתי על 3 מגה והורדתי מHTTP על 380 ומטורנטים על מקסימום !! 320 בד"כ על 270-280 פינגים נמוכים מאוד!

עכשיו אני ב 1.5/500 הורדה על מקסימום בHTTP העלאה על 60 בטורנטים הורדה בטורנטים משתנה עכשיו אני על 170 פינגים בהתחלה היו מאוד טובים בזמן האחרון הם מתחילים להיות יותר גבוהים , יש לציין שב012 עם 3 מגה אפעם לא הגעתי למקסימום עם טורנטים שמהירות האמתיתית שהם יכולים להגיע זה 2MB

לסיכום כשהייתי מחובר ל 012 ולנטוייזן באותו יום בדקתי איזה משו בחייגן של NETVISION נכנסתי למשחק שלי קיבלתי פינג 350 התנתקתי והתחברתי דרך 012 קיבלתי פינג 110

הדבר הכי חשוב שתזכרו זה העדיפות אם יש לך עדיפות אצלהם בשרת אתה תוריד על מקסימום ותקבל פינגים נמוכים אבל אם לא שמים לך עדיפות יש לך חרא של חיבור ולא כמו בחו"ל שבדיה ארה"ב וכו' שמה מורידים על מגה בייטים בשניה

המצב בארץ פשוט עגום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני גם עם נטוזי'ן ובזק (ADSL), מוריד יותר מ100GB בחודש בקלות, ואין שום פורטים חסומים שאני שמתי לב. אבל יש לי חיבור עם IP סטאטי, למרות שאני לא בטוח שזה משנה משהו.

בקשר להורדות מהסטים - הבעייה היא לא אצל הספקית. ככה זה להוריד מסטים.

ממש לא, לא מעט פעמים הורדתי מSteam ב- 250.

כמובן שזה תלוי גם בעומס על השרתים של , אבל במצב אופטימלי שלהם, אין סיבה שלא תוכל להוריד במהירות גבוהה.

מעבר לכך, אנשים בחו"ל מדווחים שהם מורידים משחקים מ- תוך כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לחשבון עסקי. בתשלום כרגיל או בחינם כאמצעי שימור לקוחות.

אין כזה דבר שאתה אומר הנה יש לי X עדיפות אתה פשוט יכול לשם לב לפי מהירות האינטרנט שלך בזמן כזה או אחר

ומה שאני בעצם אומר זה שאם אתה תתקשר אליהם ותאיים עליהם בניתוק אם הם לא ייתנו לך להשתמש בכל רוחב הפס שלך כפי שאתה אמור להשתמש הם לא ייתנו לך כביכול עדיפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והינה עוד אחד לאוסף :

אני כבר כ-4 חודשים ב-014 אחרי שנים על גבי שנים עם 012 (שנים איטיות) ובהחלט ניתן היה להרגיש בהבדל מהירות העליה של האתרים לאחר המעכבר ל-014

בישבילי פתחית הפורטים וכו' זה היה בונוס מתוק אבל לא העיקר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחובר ל-012 בחבילה של 5 מגה , כשהתחילו הבעיות (שיתוף קבצים פשוט מת , אבל כל הקשור ל-http עבד) ביקשתי להתנתק , אמרו לי שאין בעיה , רק אני אצטרך לשלם להם בבת אחת את התשלום עבור 9 חודשי ההתחייבות שנשארו לי . ואז התחלתי מסע שנמשך כחודש של שיחות טלפון שלפעמים נמשכו בסביבות שעה , ומעבר מבכיר אחד לשני ולשלישי וכו' , בסוף איימתי בתביעה , תוך כדי שיכנוע נציגים טלפוניים להחליף את מקום עבודתם לזה אצל ספק אחר . ואז שיחררו אותי מהתחייבות . כרגע אני ב-014 , פרט לתקלה שהייתה בחגים הכל עובד טוב , כמו שפעם (לפני כמה חודשים) היה גם ב-012 . בחרתי בחבילה ללא התחייבות , אני משלם 10 ש''ח יותר בחודש (מוזר שכשעשיתי חיבור ל-012 נאמר לי שאין להם חבילות ללא התחייבות) . אני ממשיך לקוות ש-014 לא יצטרפו למדיניות הביזיונית של שאר ספקיות האינטרנט , אמנם אני פסימי .

לא קשור לנושא , אבל סתם מתוך סקרנות ביררתי כמה עולה תיעדוף מהירות אצל נטוויז'ן . וגם קיבלתי תשובה : 100$ . וזה בחבילות העלובות שקיימות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התעדוף שעולה $100 בנטויז'יון- אני הייתי מחובר אליהם במשך שנה וכשהתנתקתי הם הציעו לי את זה בחינם :) כמובן שגם היצעו מהירות גבוהה יותר במחיר נמוך יותר, תיבת מייל גדולה יותר, "חשבון בgamer" ועוד ועוד. שווה לבקש להתנתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום חזרו אלי מהמוקד הטכני של 012 בעקבות מייל דומה ששלחתי אליהם ובקשתי שיחזרו אלי בערב (19:00).

במקביל פתחתי חשבון ב 014 ללא התחייבות כדי לבצע בדיקות נוספות לפני שאני מדבר עם נציג 012.

השינוי באמת הפתיע לטובה. טורנט זהה שהורדתי והפעלתי במקביל על שני החיבורים הציג תמונה ברורה:

ב 012 הטורנט ירד במהירות של 20-30 קילו בייט לשניה ולפעמים קפץ ל 60 וצנח חזרה.

ב 014 הטורנט ירד במהירות כמעט מקסימלית של 500-600 קילו בייט לשניה.

כמו כן בדקתי איך זה לשחק עם חשבון של 014 ב C&C3 ברשת, סוף סוף לאחר חודשיים הצלחתי לשחק משחק נורמלי בלי קטיעות ולגים.

בערב התקשר אלי נציג 012 (ב 20:00) וביקש לשמוע את טענותיי הצגתי בפניו את הטענות והנציג אמר שהם לא תומכים בטורנט

אמרתי טוב, תעזוב את זה שאתם לא תומכים וביקשתי הסבר לגבי הבדל המהירויות העצום כפי שציינתי קודם לכן.

התבקשתי להמתין על הקו ולאחר חצי דקה-דקה חזר אלי עם התשובה שהם לא תומכים בטורנט מכיוון שזו תוכנה צד שלישי.

טענה זו מופרכת מהיסוד שכן ספקית האינטרנט מספקת לי שרות ולא ביקשתי כל תמיכה לטורנט, הרי כל תוכנה במחשב הינה תוכנת צד שלישי

אם זה מסנג'ר, או אפילו פיירפוקס.

לאחר מכן המשכנו למרות שלא הגענו לעמק השווה ןהתבקשתי לבצע בדיקת פינג לגוגל ולשלוח לנציג, לאחר שהוא לא

הצליח לקבל את המייל מסיבות לא ברורות המכילות את התוצאות הפינג הגבוהות (300+ ms) התבסרתי שיש להם תקלה כרגע

לשרתים בחו"ל ולכן הבדיקות לא ישקפו את המציאות (כמה נוח).

מחר אני אתקשר לשרות הלקוחות שלהם עם בקשת ניתוק מכל החשבונות שלנו אצלהם בלי לדבר עם התמיכה שלהם שוב

מכיוון שלא נצליח להגיע לעמק השווה.

אם הקנס הוא באמת כמו שעמרי ציין ולא אצליח לרדת ממנו אנסה לפנות לגורמים הרלוונטים שצריכים לטפל בנושאים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל היום טירטרו אותי ב-012.

התקשרתי אליהם וכל רגע אמרו לי הבעיה בתשתית, תתקשר אליהם, הבעיה במחשב, הבעיה במודם, הבעיה בנתב... וכל היום אני יושב על הטלפון.

פשוט נמאס... וכמובן שום דבר לא פתר את הבעיה.

ההתחייבות שלי נגמרת בעוד כ-9 חודשים. איך אני יכול להתנתק מבלי לשלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל היום טירטרו אותי ב-012.

התקשרתי אליהם וכל רגע אמרו לי הבעיה בתשתית, תתקשר אליהם, הבעיה במחשב, הבעיה במודם, הבעיה בנתב... וכל היום אני יושב על הטלפון.

פשוט נמאס... וכמובן שום דבר לא פתר את הבעיה.

ההתחייבות שלי נגמרת בעוד כ-9 חודשים. איך אני יכול להתנתק מבלי לשלם?

לטרטר ולטרטר ולטרטר. להוכיח להם שהבעיה אצלם (כמו שרבים עשו פה - באמצעות ניסוי עם מנוי של 014 על אותו מחשב ובאותם תנאים). לא לוותר, לתת להם להבין שאתה מבין בעניינים האלה והם לא יצליחו לסבן אותך בשטויות כמו "הבעיה היא בהגדרות של המחשב שלך", להיות נחוש ותקיף. בעיקר לטרטר ולטרטר.

הם יציעו לך כל מיני פתרונות וניסויים מהתמיכה הטכנית, ובסוף יישברו ויודו שאין להם איך לעזור לך. בשלב הזה תזכיר להם שבמנוי של 014 אין לך שום בעיות, ולכן אתה רוצה להתנתק בלי שום קנס, כי יש להם בעיה טכנית שהם לא מסוגלים (או לא רוצים לפתור), כלומר אינם עומדים בחלק שלהם בהתחייבות לספק את השרות.

הם יגידו לך שהם לא מתחייבים למהירות בחו"ל ולא מתחייבים לשיתוף קבצים ולא מתחייבים ל-100% מהמהירות 100% מהזמן, וכו וכו, ולכן אין להם עילה לנתק אותך. ינסו להטיש אותך בשטויות ובשקרים שלהם, אז אל תישבר ותמשיך להדגיש שהם לא מספקים את השרות ושלא מדובר כאן על 90% או 100% מהמהירות, אלא יותר על 10% (וזה באמת המצב לפעמים - תוכנות שיתוף לא עוברות את ה-20K!), ושהנה יש ספק אחר שאצלו אין שום בעיות כאלה, ושזה לא בא בחשבון, ושאתה לא תשלם להם שום קנס, כי הם לא עומדים בהתחייבות שלהם.

תדרוש לדבר עם מנהלים בכירים (לא ייתנו לך כנראה), אבל תמשיך לדרוש, ובשום אופן אל תסכים לשלם את הקנס. יגידו לך שיחזרו אליך תוך יום, חזור אליהם אתה תוך שעה ותמשיך ללחוץ עליהם. בסופו של דבר הם יישברו וינתקו אותך פשוט כי יימאס להם לדבר איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...