מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

מישהו יודע אם נטויז'ן גם חוסמים פורטים? אם כן, איזה?

וחוץ מפורטים, יש עוד בעיות ידועות עם נטויז'ן?

יש לי פינגים די גרועים לדעתי לשרתים בחו"ל, זה ככה בכל הספקיות או שזו בעיה ידועה בנטויזן'? (או שזה רק אצלי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

netvision כשאני הייתי איתה תמיד הורדתי על המקסימום מתוכנות שיתוף רק מה במשחקי הפינגים היו איומים 250-400 ומלא לאגים

באמת הפינגים לחול מאוד גרועים עם נטויזן השאלה מה חשוב לך

היום דיברתי עם 012 על בעיות של גלישה באתרים בקשר לאיטיות בלתי נסבלת ופינגים בלתי נסבלים במשחקי של 200-350

והוא אמר שיש להם בעיות כרגע עם קישורים לשרתים בחו"ל והנושא בטיפול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דיברתי עם 012 על בעיות של גלישה באתרים בקשר לאיטיות בלתי נסבלת ופינגים בלתי נסבלים במשחקי רשת של 200-350

והוא אמר שיש להם בעיות כרגע עם קישורים לשרתים בחו"ל והנושא בטיפול

לא נראה לי שזאת הבעיה היחידה אצלם... האתר היחיד שעולה לי זה זה. אפילו לא מוכן לעלות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאפילו עם האתר הזה היה לי בעיות והפלא ופלא אחרי שדיברתי איתם פתאום הכל זז יותר מהר

אם הכל חשוב לך אז אני הייתי ממליץ לך ללכת על בינלאומי בתור ספקית ולא תשתית עם HOT

ושם לב גם הם לא מצויינים הם טובים ויש לציין הכי פחות גרועים ולמסקנה הזאת הגעתי לאחר בדיקה מקיפה של מספר ספקיות ותשתיות אישית ומרחבית

אני פותח עכשיו פרוייקט שיאבחן ע"י מספר פרמטרים את הספקית הכי פחות גרועה/טובה ביותר שיש כרגע בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ב012 ויש לי 2.5 מגה וVIP בTL משום מה אני מוריד במהירויות בלתי נסבלות, אולי עשר אחוז מרוחב הפס. ניסיתי לדבר איתם והם מכחישים הכל ואין עם מי לדבר.

לאיזה ספק כדאי לי לעבור, מי לא חוסם פורטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט מדהימים אותי כל פעם מחדש.

אחרי ששלחתי להם מייל ביום רביעי הם לא ענו, למרות שקיבלתי מייל אוטומטי בחזרה שהפנייה תענה במהלך יום העסקים הקרוב.

שלחתי להם היום מייל (forward) של הקודם עם "מה קורה עם התשובה שלי?", ואחרי 20 דקות התקשרו אלי >:(

בכל מקרה אמרו שבאמת יש פורטים חסומים והגיעו אליהם הרבה תלונות בזמן האחרון, הם יעבירו את זה לצוות הטכני שלהם ושבוע הבא יחזירו לי תשובה. ובלה בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עכשיו המצב בלתי נסבל כמעט.

אני כרגע חוגג על חשבון פרימיום בראפיד שאר.

הוא יכול להוריד לי במשך זמן מסויים במהירות מקסימלית ואז פתאום לרדת למהירות ממש נמוכה של 50 ועכשיו זה בכלל לא עובר ת30.

אם אני אחכה עד מחר בבוקר זה שוב יחזור למהירות נורמלית.

משמע הם גם מגבילים נפח של תעבורה אפילו דרך פורט 80.

אני לא מאמין שהתחייבתי אליהם שוב לשנה,טוב לפחות הורדתי אותם למחיר הכי מינמלי שאפשר על 1.5 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עכשיו המצב בלתי נסבל כמעט.

אני כרגע חוגג על חשבון פרימיום בראפיד שאר.

הוא יכול להוריד לי במשך זמן מסויים במהירות מקסימלית ואז פתאום לרדת למהירות ממש נמוכה של 50 ועכשיו זה בכלל לא עובר ת30.

אם אני אחכה עד מחר בבוקר זה שוב יחזור למהירות נורמלית.

משמע הם גם מגבילים נפח של תעבורה אפילו דרך פורט 80.

אני לא מאמין שהתחייבתי אליהם שוב לשנה,טוב לפחות הורדתי אותם למחיר הכי מינמלי שאפשר על 1.5 מגה

אתה צודק!

גם לי יש חשבון פרימיום ב-RS ובזמן האחרון שמתי לב לאיטיות בהורדות.

הייתי מוריד כל הזמן על המקס ופתאום זה התחיל לרדת אפילו מתחת ל-100 KB שהמקס שלי זה 375.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמוס, לי יש אותה בעיה כמו שלך רק ש-שלי רצה כבר מאז שיש לי את החיבור והספקית שלי היא 015 זהב לא 012.

בחודשים האחרונים אני בדיאלוג ללא הפסקה עם התמיכה הטכנית שלהם. אצלי הפינגים, מהירות הורדה וגלישה יורדת לפי התחברויות לאינטרנטת זאת אומרת, כל פעם שאני לוחץ על החייגן ומחייג ומנתק. אצלי זה מהרגל ידוע לשבת עם CMD פתוח עושה פינגים מתנתק ומתחבר להגיע למהירות הנורמלית.

בבדיקת NETSTAT -N יוצא לי בגוגל יותר מ-40 חיבורים פועלים. אני יודע שאתם חושבים VIRUS/SPYWARE/ADWARE

אבל לא ככה, אני לא אידיוט. התמיכה אמרה שאינם יכולים לעזור לי מכיוון שספיי וכדומה הם תוכנה צד שלישי והם לא יכולים לטפל בזה.

אז אמרתי לו (בציניות) "אז אם אני אפרמט הכל ויעשה בדיקה מחדש ומקבל אותן תוצאות אז תעמיקו לבדוק האם הבעיה אצלכם?"

והחוצפן ענה לי כן :o:pissed:

באותו רגע רציתי להתפוצץ עליו Towel-Head Jihad Style

אז נרגעתי ונענתי לציפיות החצופות.

פירמוט אחד ותוצאות זהות אחר-כך הבעיה ישנה. אז אמרו שיעשו בדיקה מעמיקה ויחזרו אלי 24 שעות אחר-כך.

הם חזרו, אמרו שהייתה בעיה והם תיקנו. להתחבר מחדש ואני מסודר ואז ניתקו מהר :s05:

אכן היה טוב ויפה למשך 20 דקות ואז איטיות סגנון חברות אינטרנט: GAZZAH 56K ISP LIGHTNING INTERNET

ו- IRANIAN ANTI- AND OTHER MEGA WEBSITES ARE BANNED FROM THIS ISP הכה אותי :'(

אז החלטתי היום לעבור ל-014 אבל אני בדילמה

אני התחייבתי לשנה והיא עברה ולא התחייבתי שוב פשוט המשכתי לשלם על אותה חבילה ולקבל (2MB) מבלי ליצור איתם קשר בתום השנה.

האם אני יהייה מחויב בקנס ???

מצב מוזר כזה, האם זה נחשב התחייבות? מה אתם חושבים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אצלי הבעיה היא די זהה למה שאתם רושמים פה ואני בסמייל שזה 015.

אני בחבילת גלישה בכבלים של 1.5\0.5 עכשיו דיברתי איתם בטלפון ומה שהם אומרים לי זה הדבר ההכי מעצבן שיכול להיות: "הבעיה לא אצלנו אלא בשכנים שלך,

מרוב המשתמשים בכבלים באזור שלך המהירות שלך יורדת"

מה אני יכול לעשות בנידון?

חבשתי לעבור לADSL אבל אין שם את מהירות ההעלאה של 0.5.

ולשלם כמאט 300 ש'ל לחודש זה לא פיתרון (5/0.5)

אז מה אתם מציעים לי לעשות מה שחשוב לי זה קצב העלאה גבוה למה אני מורה לגרפיקה דרך אינטרנט

גם הורדות וגם משחקים.

נ.ב 014 זה בין לאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...