מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 12 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני שמח שאני לא היחיד שיש לו בעיות עם 012.

הנה חלק מהבעיות שצצו אצלי בזמן האחרון:

*גלישה באינטרנט הפכה לסיוט. רוב הזמן אתרים בכלל לא עולים, וגם כשהם עולים אז רק הבאנר עולה.

*בשביל לראות קליפים של 3 דקות ב אני צריך לחכות מעל שעה בשביל שייטענו.

*בלתי אפשרי לשחק במשחקי אונליין עם פינג ממוצע של 500.

*תוכניות אנטיוירוס,ספיוור וכ'ו לא מצליחות לעדכן את עצמם.

*מהירויות זוועתיות בתוכניות שיתוף.

כל פעם שאני מתקשר לתמיכה התירוץ היחיד שיש להם הוא שאני צריך לנקות ספיוור, מה שאני עושה כול יום בערך. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אנשים, תשמעו סיפור...

אני עובד בתמיכה של 012 ואני מנוי בבזק בינ"ל :P. אחרי לא מעט שיחות על איטיות באימיול, ביטורנט, אפילו אתרים לגיטימיים כמו . החלטתי לברר הכצעקתה.

אחרי לא מעט הסברים לקוניים על זה שלא חוסמים פורטים מבכירים ואחמ"שים, בכיר אחד אפילו נתן לי יוזר של המוקד בשביל בדיקה. אמר לי "בוא תנסה ותראה שאין חסימה"...

ניסיתי את היוזר של המוקד... חשכו עיניי!!!

כל ההורדות שלי היו 3KB במקרה הטוב. וזה יש לצייןהיה עם אותם הגדרות ובדיקת פורטים באזוראוס (שהודיע שהפורטים פתוחים אז כנראה שהחסימה היא לא ברמת הפורטים. או שאני טועה...) נכנסתי ליוטיוב... אותם שיורדים לי בבזב"ל בשניות לוקח כמה דקות.

לזכותם יש לציין שהגלישה באתרים רגילים גם בחו"ל היא מהירה אפילו יותר מהיוזר שלי, אבל... לא בשביל זה עשיתי אינטרנט

וד"א העהודה ממש חרא. משכורת מינימום, משמרות, לקוחות עצבניים, לקוחות אהבלים שלא יודעים מה זה לחיצה כפולה וכו'

יותר מחצי מהעובדים שהתחילו יחד איתי "נעלמו" מהרשימת עובדים עוד לפני שהסתיימה שנת ההתחייבות שלהם.

יש למישהו/י שעבד לשעבר במוקד שירות כלשהו הצעה איך לגרום למנהלים לפטר אותי בלי לשלם קנס של 2000 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי לא מעט הסברים לקוניים על זה שלא חוסמים פורטים מבכירים ואחמ"שים, בכיר אחד אפילו נתן לי יוזר של המוקד בשביל בדיקה. אמר לי "בוא תנסה ותראה שאין חסימה"...

כל ההורדות שלי היו 3KB במקרה הטוב. וזה יש לצייןהיה עם אותם הגדרות ובדיקת פורטים באזוראוס (שהודיע שהפורטים פתוחים אז כנראה שהחסימה היא לא ברמת הפורטים. או שאני טועה...) נכנסתי ליוטיוב... אותם שיורדים לי בבזב"ל בשניות לוקח כמה דקות.

ספקיות האינטרנט (012,013) אינן חוסמות פורטים, הן מאיטיות (עד כדי כמעט חניקה) את התעבורה בפורטים מסויימים.

התוצאה בין האטה לבין חסימה היא דיי דומה אבל הם לא חוסמים.

בחסימה לא ניתן לשלוח פינגים או בכלל להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ב012, בזמן האחרון הגלישה לאתרים מסוימים כמו HW למשל באמת בלתי נסבלת, אבל לגבי ביטורנט יש פיתרון פשוט. להשתמש בפורטים נפוצים שאתם לא מנצלים. כמו telnet פורט 23 או ftp פורט 21 או אם אתם משתמשים רק באימייל web כמו אז ב פורט 110 של pop3 או 25 של smtp. אלא פורטים ששלא סביר להניח שיחסמו. מאז ששיניתי לאחד כזה אני מוריד במהירויות של 290kbs ויש לי וי ירוק ביוטורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תשמעו סיפור...

אני עובד בתמיכה של 012 ואני מנוי בבזק בינ"ל :P. אחרי לא מעט שיחות על איטיות באימיול, ביטורנט, אפילו אתרים לגיטימיים כמו . החלטתי לברר הכצעקתה.

חחח עם כל האנשים שדיברתי איתם יש מצב גם דיברתי איתך מתישהוא....לעזאזל איתם, תגיד יש מצב מהאינטרפייז של התמיכה אתה יכול לפתוח לי שם פורטים? או להוריד את החניקה או מה שזה לא יהיה? או שצריך משהו מיוחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא קראתי את הת'רד הזה לפני שחתמתי איתם לשנה :(

קיבינימט איזה לאט זה, ואני בכלל לא מוריד בביט טורנט.

יש לי בעיה עם כל סוגי הסטרימינג.

אני מנסה לשמוע תוכנית בשידור חי וזה מוריד לי בקצב מזעזע של פחות מ2K זה משהו מטורף.

ניסיתי את זה משני מחשבים שונים זה משהו מטורף.

מחר אני מתקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עם כל האנשים שדיברתי איתם יש מצב גם דיברתי איתך מתישהוא....לעזאזל איתם, תגיד יש מצב מהאינטרפייז של התמיכה אתה יכול לפתוח לי שם פורטים? או להוריד את החניקה או מה שזה לא יהיה? או שצריך משהו מיוחד?

תבין, לנו הנציגים הרגילים אין את היכולת לשנות את השרתים שיפעילו את השרתים שיפעילו אימיול ביטורנט, מה שזה לא יהיה, אפילו סטרימינג של ("תקלה באתר") אנחנו נמצאים בשביל להגדיר חייגנים, מייל, לטפל בתקלות בסיסיותוכאלה. ואני יכול להגיד לך מנסיון שלי שהבעיה היא לא בפורטים (עובדה שאזוראוס הראה לי שאין חסימה) אלא בסטרימינג של הורדה כלשהי שהיא איטית מאוד עד שואפת לאפס.

היום אני הולך לנסות עוד שני יוזרים ואחד מהם של סמייל. עדכונים בהמשך... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינת הגנבים רעש מהומה....

מה קרה ה-WAREZ שאתם מורידים לא יורד מהר מספיק ?

תתביישו לכם בכיינים... גם מורידים לא חוקי וגם בוכים על המהירות. אין גבול לחוצפה שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...