מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לי יש אותה בעיה כמו שלך רק ש-שלי רצה כבר מאז שיש לי את החיבור והספקית שלי היא 015 זהב לא 012.

רק הבהרה - 012 ו-015 זו אותה חברה בדיוק. הן התאחדו.

bruce_wein, אחד מבין 3 המנויים שלי ב-012 הוא כבלים ללא חייגן. הבעיה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מנוי של 012 ב ADSL ויש לי בדיוק את אותן הבעיות שצוינו פה כבר מקודם. הביטורנט זוחל, תקיעות באינטרנט, פינגים מטורפים וכו'...

כשחיברתי את אותו המודם לחשבון ב014 של קרוב משפחה הבעיות נעלמו כלא היו... 012 כנראה חושבים שאנחנו מפגרים, אחרת אני לא יודע איך להסביר את השקרים הדביליים שלהם. אני מתכוון להתנתק בקרוב ולעבור ל 014, אני רק מקווה ש 014 לא יתפסו פתאום תחת ויעשו מה שבא להם כי הם מרגישים חזקים... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה פשוט לא מודע לזה, אבל בפירוש יש חשבונות שמקבלים עדיפות על פני חשבונות אחרים

אפשר לקבל על זה אינפורציה, או שזה משהו בינך לבינם ואם זה יוצא החוצה אז כביכול האמון הופר ותפסיד את מה שאתה מקבל?

בכלל כל הדיון הזה לא עושה הרגשה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר מי רשם את זה אבל קראתי פה ש-014 מציעים להתחבר אליהם ללא התחייבות. הדבר הכי פשוט לעשות הוא להתחבר אליהם לכמה ימים ולבדוק את ההורדות שלכם ואת האתרים שאליהם אתם גולשים ב-012, זה יעלה לכם כמה שקלים בודדים וייתן לכם אינדיקציה האם עדיף לכם להישאר עם 012 או לעבור אל ספקית חדשה.

דרך אגב, קשה לי מאוד להבין את אלו מכם שמתלהבים על החיסכון של כמה שקלים בחודש אצל אחת הספקיות כאשר מצד שני אתם מתלוננים על חיבור איטי ובעיות באינטרנט אצל אותה ספקית, תפסיקו לחשוב כמו ישראלי מצוי קמצן ותעברו אל ספקית שמציעה חיבור איכותי גם אם זה יעלה כמה שקלים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר הרבה זמן בHOT+014

חוץ מאיזה בעיה שהיתה לו מזמן בסוכות

זה שילוב מצוין מבחינתי

הביטורנט עובד מהר

האתרים חוץ מאתר מסוים בשעות מסוימות... (אני מדבר על hwzone)עולים מהר

ככה שכן לדעתי כדי לעבור למי שסובל למרות מחירים יקרים יותר

רק שhwzone יעבור לשרת טוב יותר והחיים יהיו יותר טובים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקבל על זה אינפורציה, או שזה משהו בינך לבינם ואם זה יוצא החוצה אז כביכול האמון הופר ותפסיד את מה שאתה מקבל?

אין פה שום דבר סודי, חשבונות עסקיים (כאלה שעולים אותו סכום כמו חשבונות פרטיים, רק בדולרים במקום בשקלים) מקבלים עדיפות על פני חשבונות פרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהראשונים בארץ שהיה להם ADSL. אפילו המודם שלי הוא עדיין האלקטל הישן. מאז ומתמיד הייתי באינטרנט זהב, וזה מה שהכרתי. תמיד לא הבנתי את ההתלהבות מביטורנט, הרי אצלי זה הוריד בדיוק כמו באי מיול - 5kb לשנייה במקרה הטוב. האתרים עלו לאט גם כן.

לפני כמעט שנה, האינטרנט הפך לבלתי נסבל. פשוט כל אתר לא עלה, timeout ב80% מהמקרים. חודש של מריבות עם זהב לא עזרו, ולכן התנתקנו(אגב, לא הסכימו לנתק אותנו בתחילה למרות שאמרנו שאיננו מעוניינים בחשבון כלל וכלל. מחבר שעובד שם נמסר לי שהנציג סימן את החשבון שלנו ורשם: "לא לנתקם בשום אופן, לא מאמין שהם לא רוצים אינטרנט"). בסוף הם ויתרו ואף נתנו לנו זיכוי קטן אחרי קצת צעקות ואיומים. ככה הדברים עובדים לצערי.

מהרגע שהתנתקתי והתחברתי ל014, אותם טורנטים בדיוק שחיכו אצלי להורדה ולא ירדו במשך שבועות(!!!), פתאום התחילו לרדת, ובטיסה. כבר באותו יום הכל ירד והיה מוכן, הייתי בהלם.

היום אגב, המצב עדיין מעולה, אך למען האמת אני מאוד סובל מהבעיות האחרונות של 014. המון timeouts והאינטרנט זוחל לאיטים קרובות. ההורדות נשארו מהירות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו חוץ ממני בכבלים + 012 יש בעיות באינטרנט מהערב ?

לעבור בין דף לדף באינטרט לוקח לי משהו כמו חצי דקה

כנ"ל לגבי פתיחה של דף חדש

אני בכבלים לבד-שאר הבניין בADSL.

ועם 012

והאינטרנט איטי יחסית,הורדות מפורט 80 יעני HTTP לא עובר ת50 קיי לשניה.

מחר אני מתקשר עליהם ומתחיל לברר תוך כמה זמן הם מנתקים אותי ואני עובר ל014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שיש בעיות עם הכבלים:

א. אתם יכולים להתקשר אליהם. לא יתכן שתעשו בדיקת מהירות והיא לא תהיה בקצב הנכון!

ב. אתם יכולים לבדוק חיבורים ו SNR לפי הכתובת של המודם. הSNR צריך להיות יותר מ 34DB או משהו כזה.

ג. אני בכל מקום שגלשתי בכבלים לא הייתה לי בעיית מהירות. לא משנה אם כל הבלוק היה בכבלים, בכל אופן ובכל מצב היה לי מהיר באיכות טובה.

אני ב012 בכבלים ב1.5M. עד כה הייתי ב750 וזה היה מעולה. סתם שידרגתי כי קיבלתי אותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...