מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 11 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כ.רשת מובנה

אהה... אם הוא מובנה אז יש עוד דרך: תיקח בטריה 9V, תחתוך את החוטים של הכבל רשת ותחבר את החוט השחור מהצד של המחשב ל- ואת החוט האדום גם כן מהצד של המחשב ל+(כדי לוודא שזה עובד תחבר 6 לדים בטור). עכשיו תעשה את זה אבל מהצד הנתבי של הכבל: תחתוך את החוט הירוק ואת החוט הירוק עם הפס הלבן, את הירוק שוב תחבר לאותה ב+ ואת החוט עם הפס ל-.

עובד במאה אחוז! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

באתי להמשיך עם זה עוד קצת אבל לא נעים לי...

למה חח, תמשיך, יהיה נחמד שיהיה קצת צחוקים בטרד כל כך טעון, ולא, אני לא מדבר על ...

(למה אני חושב על פופאי כל פעם שאני כותב טרד?)

אלימלך: אני מעדיף שלא לחתוח כלום, אולי את הבצל בשביל לבכות על איזה דפוקים 012...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו. יש לי 013 ב ADSL והבנתי שהם ו 012 אותה חברה (התאחדו).

בזמן האחרון לא הורדתי אבל לפני חודשיים בערך הורדתי בתוכנות שיתוף והמהירות הורדה היתה דיי גבוהה. 270KBs מקס ולפעמים 280 אבל לא להרבה זמן.

(2.5 מגה)

מרפיד אני מוריד על 150-300 וקצת והאינטרנט עובד די בסדר (חוץ מ HW) גם אתרים מחו"ל.

הפינגגים בסדר גמור 15-30.

אבל בכל זאת אתם אומרים שיש איתם בעיות. אולי כבר התרגלתי להאטה הדרגתית? אני מנוי כבר כמה שנים טובות.

מה אתם אומרים? המצב אצלי תקין או שבכל זאת הבעיה היא קולקטיבית לכל הלקוחות ובבזק אני אמור לקבל יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בכל זאת יכול לבדוק שהמצב אצלי בסדר? כי קראתי פה איפשהו שגם 013 חוסמים פורטים או משהו כזה.

אתה מתכוון בדיון עם ה57 עמודים? ::)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=257472.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 שילמו את הקנס של ההתנתקות מברק

בטוח שהם ישלמו על הקנס? איך זה עובד? אתה משלם את הקנס והם נותנים לך חודשים חינם או מה? צריך להיכנס להתחייבות כדי שהם ישלמו את הקנס? כמה זמן התחייבות?

ומישהו יודע מה הקנס על התנתקות מנטוויזין בהתחייבות (ההתחייבות היא מיולי בערך לחצי שנה.. בני זונות בנטוויזין חייבו אותי לשנה למרות שאמרו לי לחצי שנה)?

טוב דיברתי איתם שוב, התחייבות חזרה להיות חצי שנה.. בכל מקרה גם הם מסרבים לנתק מישהו באמת, רק לשלם להם עכשיו את כל התשלומים עד סיום ההתחייבות, אבל להם יש עוד שיפור :) כשההתחייבות נגמרת אני צריך להתקשר אליהם ולנתק את המנוי...

כולם זונות.... טוב אני אדבר מאוחר יותר עם 014 נראה מה אם הם ירצו לשלם בשבילי את הקנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...