Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי שהמנוע גרוע

אמרתי שהוא לא מוכן

והקטע של לא לרנדר אובייקטים שלא רואים כבר קיים ממזמן בכרטיסי מסך (ולא במנוע עצמו)

שמתי לב שזה דבר שהולך חזק בקונסולות כמו 360 וPS3.

יצא לי לראות COD4 ב360 שלי וגם במחשב שלי והמשחק רץ טוב יותר על ה360 עם אותה גראפיקה פחות או יותר,רואים רק קצת פחות חד..

בכל מקרה בגרסא של המחשב יש תקיעות של טעינה פה ושם וב360 זה רץ על 60FPS כל הזמן בלי תקיעה אחת אפילו,חלק מהסיבה זה שב360 זה עוזב דברים שלא רואים וטוען אותם במקום הנכון ובזמן הנכון,בקיצור עבודה יעילה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלא לפני ה1.1.09

הם אמרו מההתחלה שהוא יצא בתחילת 09

ולא נראה לי שיהיו עיכובים... המשחק נראה יותר גמור מקרייסיס (וגם נראה שרץ יותר טוב שיעולשיעול)

באתר של יוביסופט עידכנו את תאריך היציאה ל Fall 2008

כלומר בסתיו הבא

http://www.ubi.com/US/Games/Info.aspx?pId=5925

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שזה דבר שהולך חזק בקונסולות כמו 360 וPS3.

יצא לי לראות COD4 ב360 שלי וגם במחשב שלי והמשחק רץ טוב יותר על ה360 עם אותה גראפיקה פחות או יותר,רואים רק קצת פחות חד..

בכל מקרה בגרסא של המחשב יש תקיעות של טעינה פה ושם וב360 זה רץ על 60FPS כל הזמן בלי תקיעה אחת אפילו,חלק מהסיבה זה שב360 זה עוזב דברים שלא רואים וטוען אותם במקום הנכון ובזמן הנכון,בקיצור עבודה יעילה יותר.

זה לא מדוייק, ל360 ולכל קונסולה אחרת אין שום מערכת הפעלה כבדה כמו אז בוא לא נשווה את כמות היישומים הפועלים בו זמנית בחלונות לשאר הקונסולות ,

ומכך נובעות כל התקיעות וכל שאר הדברים שמכבידים ומורידים את קצב ה fps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נציג מטעם גיימספוט נסע ליוביסופט-מונטריאול להביא קצת מידע על רינבוי-סיקס וגאס וכמובן FAR-CRY 2

http://www.gamespot.com/video/944073/6186199/start-select-15-02-08

נחמד.

אני מחכה לשני המשחקים האלו כבר הרבה זמן... שיצאו כבר! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

המשחק יזוז הרבה יותר טוב מקרייסיס...

הם למדו גם איך לערוך את השלבים, מה למקם ואיפה, וזה בנוסף לאופטימיזציות הרבות שהמנוע הגרפי הזה עבר.

נצפה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...