Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

אין בכלל מקום לתזכורת הזאת

היא בכלל לא רלוונטית

ההוצאת כדורים זה רק רגיעה של איזה כמה שניות עם אנימציה יפה

הבעיה היא שאם אתה לא מוציא את הכדור אתה תמות הרבה יותר מהר

כל מה שצריך זה ללכת למחסה להוציא את הכדור ולהמשיך להרוג

אבל הכמה שניות האלה בעיני לא מהנות, ואם הן לא היו קיימות לדעתי, זה היה יותר כיף. המשחק מביא ריאליזם גם במובנים אחרים, אלמנטים שאני לפחות יהנה יותר בלעדיהם. אגב, קראתי וגם ראיתי טריילרים, אז אל תחשוב שאני סתם מנחש.

"being severely wounded will require you to get to safety so that you can perform a medical treatment on yourself. Currently, these are random animations that may consist of anything from strapping yourself with a bandage to searing your own thigh with a lit cigar to digging out a bullet with a bayonet blade."

שום דבר פה לא נשמע כיף. ראליסיטי זה אכן, אבל לעצור את הקרב האינטנסיבי, לרוץ למצוא מחסה, לעבור על כול פציע בדרך שונה ולטפל בה [כול דרך אחרת], זה לא ממש מהנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בCOD אתה לא חייב לברוח למחסה, העיקר לא להיפגע עוד למשך זמן מסויים עד שההיתאוששות תתחיל, ואין צורך בשום פעולה "מיוחדת". כמו כן רוב הזמן אתה גם ככה במחסה. אתה רק צריך לדאוג לא להיפגע למשך זמן מסויים, דבר שמאפשר לך גם לירות כשהחיים שלך "לא בשיאם" איך שאני מגדיר את זה, לסיים את האויבים, ועד שתמשיך לאזור הבא לקבל את החיים... אבל זה די תלוי בסיטואציה, זה עדיין מהנה יותר [ההתאוששות של COD דוקוא טובה, זה ריאליזם לכיוון הטוב, שלא מפריע לכיף של המשחק, בניגוד לאיך שאני חושב שיהיה בFARCRY 2]...

בFAR CRY 2 תצטרך לעצור, לברוח למחסה, לטפל בפציעות בדרכים שונים, ומי אמר שהם לא ילכו מסביב ויהרגו אותך בזמן שתעשה את זה |:?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סך הכל ללחוץ על כפתור מסכן מה כבר עשיתם מזה....

אתה צודק שזה קטן אבל עדיין P:

אגב אף אחד עוד לא אמר איך זה יהיה והמשחק עוד בשלבי אז קשה באמת להחליט... הם אולי אפילו יכולים לעשות את זה כיף מי יודע... אני רק יודע שכמו שיש אפשרות שמשחקים ינסו ליהיות ריאליסטים עד כדי כך שזה יוריד מהכיף, אבל אני לא בטוח שFAR-CRY 2 יהיה אחד מהם [כי הוא לא יצא] אבל אני די בטוח שיהיו בו כמה לאמנטים קטנים לפחות מהסוג הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כול הכבוד N.Silent_Sword לפעמים עדיף לשתוק.

בערך 90% ממה שאמרת בינתיים זה בולשיט אחד גדול. "ריאליסטיות" (רק לחשוב על זה גורם לי לצחוק) שתגרום לזה שהמשחק יהיה לא כיף?

על איזה ריאליסטיות אתה מדבר? שלוקח לו שלוש שניות להוציא כדור ממעמקי הברך שלך? וזה מפריע לך?

לא רוצה אל תוציא - אף אחד לא מכריח אותך.

דרך אגב אני מתאר לעצמי שהמשחק עצמו (ובטוח שהמשחקיות כן) די סופיים.

חוץ מזה שכבר הדגימו מיליארד פעמים מה קורה בקרב , אתה עשית מזה ניתוח + התאוששות.

אתה מפליא אותי , ריאליסטיות במשחקים שתוריד מהכיף? אתה רציני?

איזה כבר ריאליסטיות אתה רואה במשחקים, אולי עוד 10 שנים אתה תוכל להרגיש טיפה ריאליסטי אבל גם זה לא. מה כבר יכול להיות ריאליסטי? רטע? פציעות? מערכת כוח (שיש גבול לכוח שלך ואתה לא יכול לרוץ שנה - אבל כזאת שאיכשהו מתאימה למציאות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כול הכבוד N.Silent_Sword לפעמים עדיף לשתוק.

בערך 90% ממה שאמרת בינתיים זה בולשיט אחד גדול. "ריאליסטיות" (רק לחשוב על זה גורם לי לצחוק) שתגרום לזה שהמשחק יהיה לא כיף?

על איזה ריאליסטיות אתה מדבר? שלוקח לו שלוש שניות להוציא כדור ממעמקי הברך שלך? וזה מפריע לך?

לא רוצה אל תוציא - אף אחד לא מכריח אותך.

דרך אגב אני מתאר לעצמי שהמשחק עצמו (ובטוח שהמשחקיות כן) די סופיים.

חוץ מזה שכבר הדגימו מיליארד פעמים מה קורה בקרב , אתה עשית מזה ניתוח + התאוששות.

איזה כבר ריאליסטיות אתה רואה במשחקים, אולי עוד 10 שנים אתה תוכל להרגיש טיפה ריאליסטי אבל גם זה לא. מה כבר יכול להיות ריאליסטי? רטע? פציעות? מערכת כוח (שיש גבול לכוח שלך ואתה לא יכול לרוץ שנה - אבל כזאת שאיכשהו מתאימה למציאות)?

שום דבר ממה שאמרתי זה לא בול-שיט. הבעיה היא שעל ה10 אחוז הקולעים אני צריך להלביש עוד ועוד דוגמאות, עד שהדוגמה תיהיה יפה מספיק בשביל שתבינו. השתיקה יפה לחכמים, מה שאומר שהשתיקה היא לא יפה לטיפשים.

מה שהבאתי זה הדוגמה, כי על מהחשק התפרסם מעט מאוד, ותאמין לי שהמשחק עוד לא סופי, וגם בדקה האחרונה יכול להשתנות משו. למצוא מחסה, לטפל בפצע בדרכים שונות, זו רק דוגמה. כי עד עכשיו, למען האמת, מעט מאוד פיצ'רים פורסמו על המשחק [או שפשוט אין לו בכלל הרבה פיצ'רים? לא ידוע]. אבל אני די בטוח שיהיו דברים ששואפים לריאליסטיות.

אבל אני מדבר על השאיפה לריאליסטיות, M8. יש גבול מסויים בניסיון לריאליזם, שאפשר לחצות, וזה כבר לא יהיה כיף. אני יכול להביא דוגמאות, השאלה אם יש צורך בכאלה [=

[br]פורסם בתאריך: 24.02.2008 בשעה 19:54:56

אתה עשית מזה ניתוח + התאוששות.

הגזמתה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני די בטוח שיהיו דברים ששואפים לריאליסטיות.אבל אני מדבר על השאיפה לריאליסטיות, M8. יש גבול מסויים בניסיון לריאליזם, שאפשר לחצות, וזה כבר לא יהיה כיף. אני יכול להביא דוגמאות, השאלה אם יש צורך בכאלה [=

[br]פורסם בתאריך: 24.02.2008 בשעה 19:54:56

הגזמתה [=

מחזק, גם אני בדעה הזאת. ממש לא מתאים לי קורס מד'א באמצע המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אנחנו אומרים לכם שוב ושוב שאין שום קורס ושום ניתוח ושום שטויות באמצע קרב...

אבל למה אני צריך לריב אתכם

יש גיימפליי של 12 דקות

עשו לנו טובה ותראו אותו

רוצים DEMO ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עוד תתחננו במולטי לקבל "זמן פציעות" :lol:

עוד ענין חשוב,

למי ששאל על ההבדל בין הגירסאות השונות:

How will the console versions affect the release date? (posted by Portchyboy)

--We are making one game for all platforms. PC being the main one, Xbox 360 and 3 being the others.

ועוד כמה שאלות ותשובות מענינות כאן:

http://blog.ubi.com/farcry2/article.php?content_id=7292

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אנחנו אומרים לכם שוב ושוב שאין שום קורס ושום ניתוח ושום שטויות באמצע קרב...

אבל למה אני צריך לריב אתכם

יש גיימפליי של 12 דקות

עשו לנו טובה ותראו אותו

אבל אף אחד לא אמר שיהיה צריך לעבור קורס ניתוח או ניתוח, שוב, אתם מגזימים ומכניסים לי מילים לפה... מה שהוא אמר היה סתם בהגזמה [הוא לא באמת התכוון לזה], ואני בספק אם לא הבנתה את זה. שוב זו רק דוגמה, כי לא הרבה סופר על המשחקים. כשאני אומר ריאליזם רב מידי הבאתי דוגמא מעולה עם בורן-אוט ופרוזה, ואני די בטוח שהרוב יסכימו איתי. אחד פה אפילו אמר שNFS הוא מציאותי, שNFS הוא בכלל משחק ארקייד לא מציאותי, ומשחק מציאותי, כמו פרוזה או גרנד טוריסימו, משעממם ולא כיף הרבה הרבה יותר מNFS [מה שאומר, שהוא שואף לריאליסטויות עד כדי כך שהוא כבר מוותר, לדעתי שוב, על אלמנטים כיפיים].

נ.ב אשמח אם תביא לי לינק לגיימפלי דמו, ואז אראה אם אני סתם דואג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...