בר רפאלי פותחת את הפה הגדול - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בר רפאלי פותחת את הפה הגדול

lev-27

Recommended Posts

נו ו... כולם מגנים אותה, אבל 99.9% מהאנשים היו מתחלפים איתה, תרצו או לא צה"ל זה חופשה ודחיה מהחיים לרוב האנשים, מי שלא רוצה ללכת ללמוד הולך לצה"ל לעתודה לא עד כדי כך קשה להתקבל. אם יש לכם ציונים מספקים להתקבל ישר לאונב' ללא מכינות אז תתקבלו לעתודה כל עוד אתם לא סוציאומטים לגמרי ותיפלו בראיון. כל השאר שמתכננים ללכת ללמוד איפשהו מתישהו צה"ל זאת חופשה אחת גדולה עוד 3 שנים להתעלק על ההורים ולא לעשות ולחשוב על כלום ובצורה מאוד מקובלת בחברה.

ולא נראה לי שרוב האנשים ששים כאן למצלר בזמן שהם עושים מכינה במכללה החדשה שצצה לה בפינת הרחות במקום להתבטל 3 שנים. אבל אם היו מציעים להם עתיד וורוד עם כמה מאות אלפי דולרים לקמפיין בחו"ל ותמיד כרית נוחה עם כמה מאות אלפי שקלים לעונה לנחות עליה בארץ ועם איזה בחורה בהוליווד שתמצוץ לך את הזיין כל היום אף אחד לא היה חושב פעמיים. ומי שבכל זאת טוען ככה משקר לעצמו ולכולם כאן ויוצא צבוע לחלוטין.

תדבר בשם עצמך. לחלק מהחיילים צה"ל זה ממש לא חופשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם זה נכון להיות כוכבת אמיתית שם היא צריכה להרוויח הרבה יותר

ה300 אלף האלו יגמרו מאוד מהר שם אם המגורים היוקרתים וכו

והארץ נתנה לה תבסיס לכל זה

עכשיו ניראה תמבחן האמיתי אם היא תמשיך לקבל תפקידים טובים או לא

לי יש ספק ענק שהיא תוכל להחזיק רק מעבודות שם

זה לא שהיא הולכת לשים תכסף בפיקדון ולחיות מהריבית באיזה חדר במלון גנרי

ערכה שלי זה שהיא הולכת לאכול לפחות איזה 2000 דולאר ביום במגורים\בילוים שם

300 אלף דולר בלוס אנגלס יסדרו לך חיים נהדרים וברמה גבוהה. זה אמנם לא יסדר לך בית בל אייר או החלקים היקרים יותר של בברלי הילס אבל לגיל שלה זה בהחלט שכר שיסדר אותה ויסדר אותה מעולה.

2000 דולר ביום? אתה צריך לקנות איזה תכשיט בסכום כזה כדי לבזבז כזה דבר ביום. גם אם תאכל ארוחת בוקר צהריים וערב במסעדות ותצא לסרט או למועדון אתה לא תוציא 2000 דולר ביום שם. (ואני לא מדבר על להזמין בקבוק שמפניה יקר בכל יום או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש 7 עמודים על החרא הזה! הגזמתם קצת לא?

למי אכפת מה בר רפאלי חושבת?לפתע היה הפכה לנציגתנו בתפוצות? אם המשתמט מראשון לציון היה אומר משהו היו כותבים בעיתון?

אז היא "פתחה" את הפה על ...ביג דיל, למי פאקין אכפת? שתפתח ת'פה הגדול שלה על דברים אחרים.... >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הבעיה הגדולה זה במערכת לא בסלבס כזה או אחר

זה קל מאוד ללכת להאשים סלבים וכדורגלנים וכו

אבל המערכת מאוד לא שיוויונית בכל מיקרה

פינגווינים יכולים בקלות לקבל פתור מהשרות

סלבים\ספורטאים מקבלים שירות בכאילו

ויש הרבה מיתחמקים חילונים הרבה מהם מזיפים בעיות שונות

בר וסלבים אחרים לא הגורמים לבעיה

הם התוצר של המערכת

המערכת היא המיפעל והמיפעל מקולקל

רק תחשבו על זה למה אף אחד לא הלך לחקור אם החתונה שלה היתה אמיתית או פאקטיבית?

וגם אם היא יתחתנה זה לא שיש לה ילדים למה לתת פטור רק לפי נישואין?

בקיצור הבעיות הגדולות זה לא הסלבים

אם היו מתחילים לחקור וליתבוע מיתחמקים על דיווחי כזב וכו

דברים כאלו לא היו כל כך נפוצים

אפשר גם לתת פחות זכויות לאנשים שמתחמקים בצורה כזאת

לדוגמה מישהו לא יעשה \שירות לאומי בלי סיבה מוצדקת

שלא יוכל לקבל רישיון נהיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את כל הנקודה, מילא היא השתמטה ועשתה זאת לצרכיה, עוד הרבה עשו את זה, אבל הצורה בה היא מתבטאת פשוט מכפירה.

הוצאת לי את המילים מהפה. בדיוק מה שרציתי לכתוב.

היא בטח חושבת לעצמה: "אני טסה לארצות הברית במטרה להפוך לדוגמנית על, אז לעזאזל עם המדינה הזאת ובראיון אחרון לתקשורת הישראלית אגיד בדיוק מה אני חושבת עליה ועל המדינה." והתבטאות האיומה הזאת התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחושה היחידה שיש לי בנושא היא שהיא ממש מטומטמת,

הטעויות הכי גדולות שאפשר לעשות כשעושים מעבר כזה הן:

א. להודיע עליו

ב. לשרוף גשרים מאחורייך.

והיא עשתה את שתיהן :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש 7 עמודים על החרא הזה! הגזמתם קצת לא?

למי אכפת מה בר רפאלי חושבת?לפתע היה הפכה לנציגתנו בתפוצות? אם המשתמט מראשון לציון היה אומר משהו היו כותבים בעיתון?

אז היא "פתחה" את הפה על ...ביג דיל, למי פאקין אכפת? שתפתח ת'פה הגדול שלה על דברים אחרים.... >:D

צריכה להיות התגובה היחידה בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה פיזית כן, אבל עדיין זה 3 שנים בלי דאגות.

כן ברור , זה בהנחה ש"לא למות" אינה דאגה רצינית... כן אתה צודק ...

לידיעתך יש אנשים שעושים דברים רציניים בצבא, וצריך את האנשים הללו. אני לא חושב שהייתי מצפה ליותר מנעל כמו בר, יש דוגמניות שסותרות את הסטיגמה על היותן מטומטמות לחלוטין כנראה שהיא לא אחת מהן...

(ד"א גם אני תומך בצבא קבע מקצועי בין היתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו... כולם מגנים אותה, אבל 99.9% מהאנשים היו מתחלפים איתה, תרצו או לא צה"ל זה חופשה ודחיה מהחיים לרוב האנשים, מי שלא רוצה ללכת ללמוד הולך לצה"ל לעתודה לא עד כדי כך קשה להתקבל. אם יש לכם ציונים מספקים להתקבל ישר לאונב' ללא מכינות אז תתקבלו לעתודה כל עוד אתם לא סוציאומטים לגמרי ותיפלו בראיון. כל השאר שמתכננים ללכת ללמוד איפשהו מתישהו צה"ל זאת חופשה אחת גדולה עוד 3 שנים להתעלק על ההורים ולא לעשות ולחשוב על כלום ובצורה מאוד מקובלת בחברה.

ולא נראה לי שרוב האנשים ששים כאן למצלר בזמן שהם עושים מכינה במכללה החדשה שצצה לה בפינת הרחות במקום להתבטל 3 שנים. אבל אם היו מציעים להם עתיד וורוד עם כמה מאות אלפי דולרים לקמפיין בחו"ל ותמיד כרית נוחה עם כמה מאות אלפי שקלים לעונה לנחות עליה בארץ ועם איזה בחורה בהוליווד שתמצוץ לך את הזיין כל היום אף אחד לא היה חושב פעמיים. ומי שבכל זאת טוען ככה משקר לעצמו ולכולם כאן ויוצא צבוע לחלוטין.

אני רוצה לחזק טענה זו ולומר שאכן, הרבה מהאנשים כבר משווים ללכת ללמוד באונ'

או ללכת לעבוד למה שבר רפאלי עשתה.

זאת שטות גמורה.

ללכת לאונ' זאת הוצאה כספית בשביל להתקבל לעבודה שמישהו עתיד לקבל

בלי ביטחון אמיתי שתהיה לו עבודה, בטח לא עבודה שהשכר בה הוא מאות אלפי דולרים.

כן ברור , זה בהנחה ש"לא למות" אינה דאגה רצינית... כן אתה צודק ...

לידיעתך יש אנשים שעושים דברים רציניים בצבא, וצריך את האנשים הללו. אני לא חושב שהייתי מצפה ליותר מנעל כמו בר, יש דוגמניות שסותרות את הסטיגמה על היותן מטומטמות לחלוטין כנראה שהיא לא אחת מהן...

(ד"א גם אני תומך בצבא קבע מקצועי בין היתר)

מה זה קשור בכלל?

הוא דיבר על זה שכשאתה חייל, אין לך דאגות כלל וכלל.

להכל דואגים או בצבא או במשפחה וזהו, אין לך באמת איזושהי

אחיזה במציאות שיש בחוץ.

אגב, אחוז האנשים שדואגים "לא למות" בצבא שואף ל-20% מהחיילים(לא כולם בקרבי אתה יודע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחזק טענה זו ולומר שאכן, הרבה מהאנשים כבר משווים ללכת ללמוד באונ'

או ללכת לעבוד למה שבר רפאלי עשתה.

זאת שטות גמורה.

ללכת לאונ' זאת הוצאה כספית בשביל להתקבל לעבודה שמישהו עתיד לקבל

בלי ביטחון אמיתי שתהיה לו עבודה, בטח לא עבודה שהשכר בה הוא מאות אלפי דולרים.

מה זה קשור בכלל?

הוא דיבר על זה שכשאתה חייל, אין לך דאגות כלל וכלל.

להכל דואגים או בצבא או במשפחה וזהו, אין לך באמת איזושהי

אחיזה במציאות שיש בחוץ.

אגב, אחוז האנשים שדואגים "לא למות" בצבא שואף ל-20% מהחיילים(לא כולם בקרבי אתה יודע).

מה שניסיתי להעביר הוא שזה מאד תלוי כיצד אתה מגדיר "דאגות" , כשהמשפחה שלך בשדרות זו דאגה? כשאחיך נלחם בעזה ואתה יושב במחסום זו דאגה?

ויש גם לא מאט חיילים במערכות יחסים, אפשר לקרא לזה דאגה גם כן, ז"א זה תלוי הגדרה.

מה גם שיש אנשים שיש להם תפקידים חשובים שלאו דווקא קרביים וגם הם דואגים ומתרוצצים ובסה"כ מנסים להציל חיים....

לא תסכים איתי שזו מטרה חשובה?

כך שלדעתי נימה של "מה הטעם בלהשקיע במדינה" היא לכל הפחות נימה שלא מכבדת את תרומתם של אלו שכן מבינים את הצורך בכך וחבל, יש דרכים להעביר ביקורת.

PS

סלח לי אבל 20% זו כמות לא מבוטלת של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שניסיתי להעביר הוא שזה מאד תלוי כיצד אתה מגדיר "דאגות" , כשהמשפחה שלך בשדרות זו דאגה? כשאחיך נלחם בעזה ואתה יושב במחסום זו דאגה?

ויש גם לא מאט חיילים במערכות יחסים, אפשר לקרא לזה דאגה גם כן, ז"א זה תלוי הגדרה.

מה גם שיש אנשים שיש להם תפקידים חשובים שלאו דווקא קרביים וגם הם דואגים ומתרוצצים ובסה"כ מנסים להציל חיים....

לא תסכים איתי שזו מטרה חשובה?

כך שלדעתי נימה של "מה הטעם בלהשקיע במדינה" היא לכל הפחות נימה שלא מכבדת את תרומתם של אלו שכן מבינים את הצורך בכך וחבל, יש דרכים להעביר ביקורת.

PS

סלח לי אבל 20% זו כמות לא מבוטלת של אנשים.

תראה, אני לא אומר שמה שהיא אמרה זה לגיטימי ונכון.

מן הסתם שהיא אמרה פה דברים בלי באמת לחשוב על מה שהיא אומרת ומה זה ייגרום לאנשים להרגיש.

אבל מצד שני, הרבה מהמתלהמים גם נותנים לדבריה קרדיט שלא צריך לתת וגם מגלים סוג של צביעות

כי אם הייתה להם הזדמנות דומה לשלה, היו לוקחים אותה בלי בעיה, יש אנשים שמשתמטים מצה"ל על הרבה

פחות מזה.

חס וחלילה שאני אזלזל בחיילים קרביים, אני עצמי הייתי ביחידה קרבית, הדבר האחרון שכוונתי

הייתה זה להגיד שחיילים קרבים לא נחשבים ושכל הכבוד לה.

פשוט הנאיביות שלה ושל המתלהמים והמגיבים פה, אינה במקום לשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מציע לחברי הפורום להפסיק להתעסק בסתומת השכל הבזויה הזאת,

והתחיל להתעסק להתקיף ולפוצץ את ממשלת בענין חשוב שהוא גלעד שליט

שהוא כן רוצה "למות" ולחיות כאן בעד ארצנו מדינת .

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...