בר רפאלי פותחת את הפה הגדול - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בר רפאלי פותחת את הפה הגדול

lev-27

Recommended Posts

תקרא שוב. זה רק חלק קטנטן מהראיון "העסיסי" שהיא העניקה.

"המשפט הטיפשי ששמעתי בחיי - 'טוב למות בעד ארצנו' - למה בעצם? לא עדיף לגור בניו-יורק?''.

לא, זה המשפט הכי טיפשי ששמעתי בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע, תן לי להבין - אתה אומר רק בגלל שהיא יותר יפה חייה שווים הרבה יותר. היא צריכה לקבל פטור משירות צבאי, ואתה בסך הכל איכר מטונף שצריך להקריב את חייו כדי שהיא תוכל לחיות בשקט. זה מה שאתה אומר?

ואתה כרגיל לא מבין.

לה הציעו עבודות דוגמנות, כי היא יפה, הציעו לה המון כסף

לעבוד בתחום הזה.

מישהו הציע לך הזדמנות דומה והלכת לצבא?

זובי! ואני אומר גם זובי לכל אחד אחר שיגיד לי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדבר אותם אנשים שהיו יכולים לעשות תואר בזמן הזה והלכו לצבא? אנשים רבים עשו הקרבות, אבל לבר רפאלי יש "צרכים מיוחדים" ולכן מגיע לבחורה להשתמט ועוד לחרבן על אותם צעירים שהקריבו את חייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, כמה קיבלת בפסיכומטרי? כל פעם שאני מתכתב איתך אני מקבל את התחושה שהבחינה הזאת באמת לא משקפת כלום.

ולמה אתה יורד לפסים אישיים? אני מבין טוב מאוד מה הוא אומר, ואני משוכנע שגם אתה, גם אם אתה לא אוהב את זה.

הציעו לך עבודה עם הרבה כסף בלי שבאמת תעשה בה משהו(דוגמנות, מישהו?) ואתה מוותר והולך לצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא השתמטה? בסדר. לא חסר צעירים משתמטים במדינה. לעזאזל, חצי מהשכבה שלי לא התגייסה. אבל לפחות תשמור על פרופיל נמוך ולא תתלהב בתקשורת. היא לא צריכה לחרבן על אותם צעירים שנהרגו כדי שהיא תוכל לחיות בשקט במשך שנים. היא לא צריכה לבוא ביציאה "בשביל מה לעזאזל צריך פה מדינה? בניו-יורק יותר טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך, אבל באמת אתה צריך להפסיק להתעצבן. יש כאלו אנשים ויהיו כאלו אנשים. וכן בדרך כלל אנשים שיש להם כסף וקשרים עוברים לניו-יורק כי שם טוב יותר...אבל נכון שזה בדרך כלל בפרופיל נמוך. מה שהיא אמרה לא בסדר,אבל אין סיבה להתעצבן, זה עולה לך בבריאות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא השתמטה? בסדר. לא חסר צעירים משתמטים במדינה. לעזאזל, חצי מהשכבה שלי לא התגייסה. אבל לפחות תשמור על פרופיל נמוך ולא תתלהב בתקשורת. היא לא צריכה לחרבן על אותם צעירים שנהרגו כדי שהיא תוכל לחיות בשקט במשך שנים. היא לא צריכה לבוא ביציאה "בשביל מה לעזאזל צריך פה מדינה? בניו-יורק יותר טוב".

חצי מהשכבה שלך לא התגייסה? איך עושים את זה? אחד שלא רוצה להתגייס אז לוקחים אותו בכוח לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים זאת? קל. בנות מצהירות שהן דתיות ועושות שנה שירות לאומי במקום שירות צבאי. בנים מתגייסים ויוצאים על 21/אי התאמה אחרי מספר חודשים. יש כאלה שקיבלו 21 כבר בצו ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים זאת? קל. בנות מצהירות שהן דתיות ועושות שנה שירות לאומי במקום שירות צבאי. בנים מתגייסים ויוצאים על 21/אי התאמה אחרי מספר חודשים. יש כאלה שקיבלו 21 כבר בצו ראשון.

אבל הבנות לא צריכות להביא אישורים שלומדות במקום דתי? ואלה שעושים 21 מה כל אחד משחק אותה דפוק במשהו או בעיות רפאיות? חח . הצבא עד כדי כך תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידעתי אצלנו בנות בסך הכל לבשו שמלה והלכו לאיזה מקום להצהיר.

בקשר לבנים - הצבא לא תמים. הצבא יודע שרובם משחקים, אבל מה הם יכולים לעשות? אם הם ישאירו את החיילים במסגרת הם יקבלו חיילים פרזיטים אלימים ולכן מעדיפים פשוט לשחרר אותם על 21.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידעתי אצלנו בנות בסך הכל לבשו שמלה והלכו לאיזה מקום להצהיר.

בקשר לבנים - הצבא לא תמים. הצבא יודע שרובם משחקים, אבל מה הם יכולים לעשות? אם הם ישאירו את החיילים במסגרת הם יקבלו חיילים פרזיטים אלימים ולכן מעדיפים פשוט לשחרר אותם על 21.

מוזר שככה לבנות עושים כי שמעתי שבנות דתיות מביאות אישורים. אני מכיר אחד שיום אחד הגיע לו מכתב שכתוב בו תודה על שירותך בצבא וכו.. וכו.. חחחח והוא בכלל לא עשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם עושים רעש ממנה כי היא הצליחה כל כך

גם ככה חצי מהבנות יוצאות על סיבות כמו "דת" ודברים כאלו.

כדורגלנים עושים בכאילו וגם שחקניות\דוגמניות אחרות עושות בכאילו תוך כדי עבודה והם מרווחים המון. ההבדל הוא שלה הציעו עבודות בחו"ל בעוד רוני סופרסטאר והאחרות עובדות בארץ בפסטיגלים או הצגות שונות וערוצים שונים בטלויזיה.

'טוב למות בעד ארצנו' - למה בעצם? לא עדיף לגור בניו-יורק?''

אני היחידי שזה נשמע לו כמו משפט מאיזה סרט בורקס? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את המישפט למופרסמים יש צרכים מיוחדים????

למה לאנשים אחרים אין צרכים מיוחדים בזמן הצבא?

ב3 שנים של הצבא אני יכול להספיק עמון להרוויח כסף לילמוד ולהיתקדם בחיים .

אבל בכול זאות אני רוצה להייתגס כי זה חשוב לי לשמור על המדינה ושיפסיקו כול המילחמות והקאסמים האלה.

ובקשר לניורק.

למה היא חושבת שארצות הברית תיקלוט עכשיו 5 מליון יהודים?

וגם שתבין לא לכולם יש כסף וקשרים לעבור לגור בניורק .

עם כולם היו מתגייסים היינו יכולים ליגמור את הטרור ביחד עם ארצות הברית.

הדרך היחדה לסוף של הטרור שארצות הברית וישראל יפלו תמשטר באיראן וסוריה שממנות את הטרור.

ואז בדור הבא כבר לא היו מחבלים כי לא היה מי שיחנך אותם לזה ולא היה להם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...