בר רפאלי פותחת את הפה הגדול - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בר רפאלי פותחת את הפה הגדול

lev-27

Recommended Posts

כן מילי אביטל פירסמו אותה כאילו היא שחקנית ענקית

או משהו שמגלגלת מיליונים בסרט

בסופו של דבר היו לה כמה תפקידים טובים אבל גוליה רוברטס היא לא

ואפילו בסטרגיט לא הרוויחה כזה סכום גדול יחסית לשחקנית הוליוודית

אפילו אלי יצפן אם הדיווחים נכונים הרוויח לעונה טובה בהוט איזה מיליון דולר או שקל לא זוכר

ומילי הרוויחה רק 50 אלף דולר בתפקיד אולי הכי טוב שלה בחול

סכומים כאלו סלב חזקים בארץ יכולים להגיע בקמפין חזק מקומי

ובלי כל ההוצאות שכרוחות במגורים בלוס אנגלס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה לעשות היפ עוזר בהרבה מיקרים

פשוט לישראלים בחול זה עוזר הרבה יותר ליתפוס תפקידים טובים בארץ

ותיראו שבר עדיין תעשה קמפינים בארץ

ודווקה הליכלוכים שלה מפרסמים אותה יותר אז יהיה אפשר לתת לה קמפינים

"מלוכלכים" כמו פירסומות לבירה לדוגמה

תמיד צריך "ילדה רעה" לאיזה פירסומת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כל הכבוד לשחקנים שמנסים את מזלם בלוס אנג'לס.

הם מנסים להגשים את החלום שלהם ולהגיע לפסגה חדשה בקריירה ואני חושב שזה דווקא מאוד מכובד.

רוב האנשים נתקעים במקום עבודה ולא מנסים להמשיך ולהתקדם ולהגשים את השאיפות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה - למה לכל הרוחות זה אמור לעניין\לעצבן אותכם כל מה שהיא אומרת ?

בסך הכל בחורה יפה שקפצה על הגל, מעדיפה לחיות בסטנדארטים של ניו יורק :nixweiss: , לא הכי חכמה, אז מה...

מה אין לכם חברים שלא עשו ? גם הם מגעילים אותכם? לצאת מהצבא על "נפשי" \ "רפואי" זה יותר טוב ?

זה שהיא מפורסמת לא אומר היא צריכה לתת לכם דין וחשבון.

מספיק עם הקנאה, אתם תעשו מה שאתם חושבים לנכון ואחרים שיעשו מה בראש שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס היא צודקת , אבל היא הרבה יותר טיפשה ממה שהנחתי..הרי בסופו של דבר היא תצטרך לחזור לארץ.

אפילו שהתקשורת פה התאכזרה אליה , וכל מה שעשו לה שניסו לצלם אותה בכח וכל זה - עדיין זה לא מצדיק כזאת יציאה.

אולי היא תרצה לחזור לגור פה בעתיד , והיא תבוא לפה לביקורים. וזה ממש לירוק בבאר שממנה היא שותה.

אבל בעקרון היא צודקת , היא הרוויחה מזה שהיא לא עשתה - וגם אנחנו הרווחנו - אם היא הייתה משרתת

אז חבל בכלל על הכסף של המדים שהיו מנפיקים לה , ועל האוכל שהיא הייתה אוכלת בצבא בשביל להיות איזה פקידה מפגרת.

הרווחנו יותר מזה שבמקום היא הצטלמה בבגדי ים הרוויחה כסף ולקחו לה מזה מיסים ,

עדיףףףף פי מליון מזה שהיא הייתה עוד איזה חיילת מיותרת במאגר הג'ובניקים המיותר של הצבא.

ו99 אחוז מהאנשים היו בוחרים כסף במקום ..אני מכיר רק מישהו אחד שבחר במקום כסף :lol:

יש לי חבר שבא ממשפחה של טייסים ומורעלים של חיל האוויר..אז במקום תיכון רשמו אותו לפנימייה צבאית..כי הם רצו שהוא יהיה טייס גם.

והיה מקרה שהציעו לו להצטלם לקמפיין בתור דוגמן , והפנמייה לא אישרה לו :lol:

ואיך אני שונא את כל התגובות הדרמטיות..."אנשים נהרגו בשביל שאת תהיי פה" ובלה בלה..אפשר לחשוב שאם היא הייתה חיילת

מישהו ממכם היה נותן לה רובה ביד? והיה סומך עליה שהיא תגן עלינו ? תעשו לי טובה , 99 אחוז מהחיילות בצבא הן סתם פקידות מיותרות

וגם החיילות הקרביות כביכול ..לא באמת יעזרו לנו במצב של מלחמה. להיות חייל קרבי זה מקצוע לכל דבר , כמו צבא המרינס המקצועי

של ארצות הברית , ולכן ראשי הצבא וכל המתלהמים צריכים להכיר כבר במציאות ולהקים צבא שכירים , במקום לתפוס

כל שני וחמישי איזה סלברטי שלא עשה צבא , או להכריח ילדים בני 18 להתגייס בכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיא תחזור פרס שוב יילך להצתלם עם החבר שלה, ד"א היא קיבל כ300 אלף דולר לסט הצילומים האחרון של Sports Illustrated אולי חוץ מבניון ומהחוזה המכפיר של ברקוביץ בשביל לחמם ספסלים היא הישראלית שהרוויחה הכי הרבה בחו"ל וזה כן מסתכם בכמה מיליוני דולרים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לה פרס נובל על טיפשות חח

אבלללל נראה לי שהיא דיברה מתוך תסכול , על כל מה שהתקשרות עשתה לה ועל כל ההתנהגות המגעילה של הישראלים פה.

וגם העיתונאים תמיד מסלפים דברים ומדגישים בשביל כותרות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את כל הנקודה, מילא היא השתמטה ועשתה זאת לצרכיה, עוד הרבה עשו את זה, אבל הצורה בה היא מתבטאת פשוט מכפירה.

נו ו... כולם מגנים אותה, אבל 99.9% מהאנשים היו מתחלפים איתה, תרצו או לא צה"ל זה חופשה ודחיה מהחיים לרוב האנשים, מי שלא רוצה ללכת ללמוד הולך לצה"ל לעתודה לא עד כדי כך קשה להתקבל. אם יש לכם ציונים מספקים להתקבל ישר לאונב' ללא מכינות אז תתקבלו לעתודה כל עוד אתם לא סוציאומטים לגמרי ותיפלו בראיון. כל השאר שמתכננים ללכת ללמוד איפשהו מתישהו צה"ל זאת חופשה אחת גדולה עוד 3 שנים להתעלק על ההורים ולא לעשות ולחשוב על כלום ובצורה מאוד מקובלת בחברה.

ולא נראה לי שרוב האנשים ששים כאן למצלר בזמן שהם עושים מכינה במכללה החדשה שצצה לה בפינת הרחות במקום להתבטל 3 שנים. אבל אם היו מציעים להם עתיד וורוד עם כמה מאות אלפי דולרים לקמפיין בחו"ל ותמיד כרית נוחה עם כמה מאות אלפי שקלים לעונה לנחות עליה בארץ ועם איזה בחורה בהוליווד שתמצוץ לך את הזיין כל היום אף אחד לא היה חושב פעמיים. ומי שבכל זאת טוען ככה משקר לעצמו ולכולם כאן ויוצא צבוע לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיא תחזור פרס שוב יילך להצתלם עם החבר שלה, ד"א היא קיבל כ300 אלף דולר לסט הצילומים האחרון של Sports Illustrated אולי חוץ מבניון ומהחוזה המכפיר של ברקוביץ בשביל לחמם ספסלים היא הישראלית שהרוויחה הכי הרבה בחו"ל וזה כן מסתכם בכמה מיליוני דולרים טובים.

גם אם זה נכון להיות כוכבת אמיתית שם היא צריכה להרוויח הרבה יותר

ה300 אלף האלו יגמרו מאוד מהר שם אם המגורים היוקרתים וכו

והארץ נתנה לה תבסיס לכל זה

עכשיו ניראה תמבחן האמיתי אם היא תמשיך לקבל תפקידים טובים או לא

לי יש ספק ענק שהיא תוכל להחזיק רק מעבודות שם

זה לא שהיא הולכת לשים תכסף בפיקדון ולחיות מהריבית באיזה חדר במלון גנרי

ערכה שלי זה שהיא הולכת לאכול לפחות איזה 2000 דולאר ביום במגורים\בילוים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו... כולם מגנים אותה, אבל 99.9% מהאנשים היו מתחלפים איתה, תרצו או לא צה"ל זה חופשה ודחיה מהחיים לרוב האנשים, מי שלא רוצה ללכת ללמוד הולך לצה"ל לעתודה לא עד כדי כך קשה להתקבל. אם יש לכם ציונים מספקים להתקבל ישר לאונב' ללא מכינות אז תתקבלו לעתודה כל עוד אתם לא סוציאומטים לגמרי ותיפלו בראיון. כל השאר שמתכננים ללכת ללמוד איפשהו מתישהו צה"ל זאת חופשה אחת גדולה עוד 3 שנים להתעלק על ההורים ולא לעשות ולחשוב על כלום ובצורה מאוד מקובלת בחברה.

ולא נראה לי שרוב האנשים ששים כאן למצלר בזמן שהם עושים מכינה במכללה החדשה שצצה לה בפינת הרחות במקום להתבטל 3 שנים. אבל אם היו מציעים להם עתיד וורוד עם כמה מאות אלפי דולרים לקמפיין בחו"ל ותמיד כרית נוחה עם כמה מאות אלפי שקלים לעונה לנחות עליה בארץ ועם איזה בחורה בהוליווד שתמצוץ לך את הזיין כל היום אף אחד לא היה חושב פעמיים. ומי שבכל זאת טוען ככה משקר לעצמו ולכולם כאן ויוצא צבוע לחלוטין.

מה הקשר למה שאמרתי?

אמרתי שהיא לא צריכה להגיד מה שהיא אמרה. אתה מצטט אותי ומדבר על משהו אחר בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...