איזה הכי טוב מהנגנים הנל: עד 700 שקל: - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה הכי טוב מהנגנים הנל: עד 700 שקל:

Galit17

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטרף להמלצות על הD2.

נוחות, איכות הרכבה (לב-לא משנה מי הרכיב את זה, אלו פשוט מכונות. החומרים עושים את ההבדל), איכות ואודיו, תמיכה בקבצי FLAC, מסך 2.5" איכותי, ממשק נוח, זמן ענק, והכי חשוב-תמיכה בכרטיסי SDHC.

למה להסתבך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את Meizu Miniplayer M6

אין לי הרבה ניסיון עם נגנים אחרים אבל עם אזניות EP-630 זה נשמע מעולה

הוא מנגן FLAC והוסיפו גם APE בגירסה האחרונה. הוידאו כמובן דורש קידוד מראש, המסך קצת קטן לוידאו לדעתי.

סה"כ הוא בנוי טוב וקשיח, אך קראתי על מקרים שאחרי נפילה כפתור ההדלקה מפסיק לעבוד ודורש הלחמה מחדש.

בכלליות אני מאד מרוצה מהנגן, תוכלי למצוא הרבה מידע ב- http://www.meizume.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לחדר , לכי על הClix.

הוא הכי פרקטי לחדר , אפשר להשתמש בו על עוור בלי בעיה. ובD2 קצת יותר קשה... (וכן יש לי D2, Clix2, A2 ונגן ג'נרי שמחזיק כבר שנתיים בלי בעיה אחרי שנפל הרבה פעמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגן שאני קונה לא יהיה רק לחדר הוא יהיה גם.

לטיולים,נסיעות,מכון ועוד.

אני רואה שכולם ממליצים על ה D2 השאלה אם נניח אני הולכת ברחוב איך אני שמה אותו עלי אם אין לי כיס? כי נרתיק עולה איזה 150 , קצת יקר.

אין איזה תופסן או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עשיתי כמה בירורים.

בחנות אחד המוכרים אמר לי שה D2 בעתיד יעשה לי בעיות הכוונה בלחיצה , הוא אמר שזה כמו בסופר שיש את המסכי מגע שעם הזמן אחרי שנתיים בערך הם נהרסים,

אז הוא אמר שבגלל שזה מסך מגע אז המגעים שם יותר עדינים מלחצנים רגילים ושזה יתקלקל יותר מהר.

אלו שקנו את המכשיר אני מתארת לעצמי שיש לכם אותו איזה 6 חודשים בערך אז זו עדיין לא פונקציה לדעת איך המסך מגע יתפקד בעוד כשנה.

ותחלס אני לא משקיעה 800 שקל כדי שבעוד שנה וחצי אקנה מכשיר חדש.

מה דעתכם על iriver e10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...