איזה הכי טוב מהנגנים הנל: עד 700 שקל: - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה הכי טוב מהנגנים הנל: עד 700 שקל:

Galit17

Recommended Posts

מזל רע , לי יש נגן שלהם והוא כבר חיי ונושם ארבעה חודשים .

לא קראתי אף ביקורת רעה על iAudio ברשת .

תשמור על הנגן שלך יותר טוב פעם הבאה .

ארבעה חודשים? אל תצחיק אותי. הדברים האלה מתוכננים לעבוד במשך כל תקופה האחריות, אחר כך מתחילות הבעיות. דבר איתי עוד שנה וחצי.

אולי לא שמרת על ה-clubin שלך טוב? כי אני שמרתי על ה-iaudio מצויין. אפילו שריטה לא הייתה עליו. הראשון התפגר ללא סיבה, כנראה בגלל זכרון באיכות ירודה, השני התפגר בגלל עדכון פגום של iaudio (אתה מוזמן להריץ חיפוש בגוגל, נפתחו אולי מיליון דיונים על זה), השלישי התפגר ללא סיבה כעשרה חודשים אחרי הנגן השני, ככל הנראה בגלל אותה בעיה. (חלקים באיכות ירודה)

קצת לא קשור לדיון, אבל היה קטע דומה עם אוזניות Shure E2C. רכשתי אוזניות ב-650 ש"ח כי נמאס מכל האוזניות ב40 ש"ח שנקרעות אחרי חודש וגם כי רציתי לשמוע מוזיקה יותר טוב. השתמשתי באוזניות פעם - פעמיים בשבוע, לא יותר משש שעות. תמיד שמרתי אותן בנרתיק. האוזניות אף פעם לא נפלו. תוצאה - התפרקו אחרי שמונה חודשים. איכות בתחת שלי.

הפעם הלכתי על .fi 5 של Ultimate Ears ב-1200 שקלים. הפעם בקושי השתמשתי באוזניות, תמיד שמרתי אותן בנרתיק. תוצאה - התפרקו אחרי חצי שנה.

וזה היה הקש ששבר את הגב הגמל. אם אני קונה מוצר ב300 ש"ח והמוצר הולך לעולמו אחרי שנה אני לא כועס, כי ידעתי מראש שקניתי מוצר לא איכותי וגם כי לא שילמתי הרבה. אבל לשלם סכומים גבוהים ועדיין לקבל את אותו זבל סיני/קוריאני באריזה יותר יפה זו פשוט גניבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם את רוצה אני אעלה כמה משחקים , זה ממש נחמד לשחק שח-מט או טריויה לפעמים..:P

נ.ב

המשחקים שלו זה כמעט כל משחקי הפלאש שאת משחקת ב- nana או walla ודומיהם .

רק צריך לבחור משחקים..לא כבדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי לא מסין...אלא מקוריאה :silly:

בקשר לרצועת יד שאת מחפשת..לא ממש מצאתי משהו באינטרנט...אבל אני הכנתי אחת בעזרת אומנות התפירה של סבתא שלי .

וואו... במקום דולר ליום בסין, בקוריאה משלמים שני דולר ליום. התקדמות, ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

U10 מאד מיושן ויש היום נגנים טובים יותר מבית iriver כמו Clix2. הנגנים של לא רעים בכלל, אבל נופלים באיכות הצליל בהשוואה ל-iAudio/iriver.

עריכה: ניתן לקחת U10 2GB ב-530 ש"ח. המחיר הופך את הנגן למשתלם. לכי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם M6?

נראה לי שאקח את IRIVER U10 כי זה לא נראה נוח ש Cowon D2 הוא מסך מגע בטח אם אלחץ עם האצבע לבחירת שיר או לעצור שיר או בכלל לעבור לאופציה אחרת הוא ילחץ לי בטעות על משהו אחר כי זה מסך מגע ועוד למסך כזה קטן לעשות מסך מגע זה נראה לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M6 - בעל מקשי מגע.

D2 - בעל מסך מגע.

U10 - מיושן לדעתי, בעיות עם עברית כזכור לי.

E250 - נגן בסיסי-בינוני ביותר.

המלצה שלי, לכי לאחד הסניפים של באג בארץ או חנות חשמל אחרת ותנסי שם את הנגנים (בבאג יש את רובם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...