איזה הכי טוב מהנגנים הנל: עד 700 שקל: - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה הכי טוב מהנגנים הנל: עד 700 שקל:

Galit17

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גלית - לאמא שלי יש פאלם עם מסך מגע כבר קרוב לארבע שנים..ואני חייב להגיד שלא הייתה לה בעיה אחת איתו .

היא משתמש בו המון - כל מסמכי העבודה שלה נמצאים עליו והיא מקלידה בו המון ! .

זה שאת אומרת שזה חדש בשוק...זה פשוט בולשיט , אני אומר לך מניסיון שזה בין בדברים האחרונים שיהרסו .

תפסיקי להקשיב ללב , הוא פשוט מנסה לחמם אותנו עם השטויות שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קיבלתי היום את ה Cowon D2. שדרגתי את הגירסה שלו ישר ל 2.50 ולאחר מכן התחילו המשחקים.

אותו כלי מגע שצורף אליו נוח להחריד. הקלות שבה ניתן "לשפוך" לנגן חומר, בלי הצורך בתוכנות ייעודיות כמו Itunes השואתית, גאונית. תעבורת מידע - גאונית. איכות שמע של קבצים - גאונית (גם האפשרויות לכיוונון התדרים באיקולייזר), איכות רדיו - טעונת שיפור.

שתי תקלות שנתקלתי בהן, ככה בחטף (סביר להניח שחלקן ייפתר עם עוד קצת משחקים) :

לאחר עדכון הקושחה (ככל הנראה), לא ניתן לעשות למכשיר EJECT מסודר כשהוא מחובר, אלא פשוט צריך לנתק אותו ולקוות שהמידע נשאר.

ה Winamp קורס איך שאני טוען אותו, בשעה שהנגן מחובר.

משום מה אני לא מצליח לשפוך לספריית התמונות (נתקל בהודעת שגיאה כלשהי - לא זוכר את המלל המדוייק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תענוג, אני עובר על הביקורת ב Anythingbutipod ואני מתחיל להבין שככל הנראה שמדובר באחת הרכישות היותר טובות שלי השנה (אחרי הפילטר I.R בקוטר של 77מ"מ של Hoya)

http://www.anythingbutipod.com/archives/2007/04/cowon-iaudio-d2-review.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר עדכון הקושחה (ככל הנראה), לא ניתן לעשות למכשיר EJECT מסודר כשהוא מחובר, אלא פשוט צריך לנתק אותו ולקוות שהמידע נשאר.

לא מעדכנים קושחה כשהנגן מחובר, גם ב A2 זה ככה.

ה Winamp קורס איך שאני טוען אותו, בשעה שהנגן מחובר.

בעיה במחשב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...