עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מה אני צריך להיות שם? אם אפשר לראות הכל בשידור חי מה הבדל? איזה שטויות.

וגם אין הבדל בין לראות פורנו ובין באמת להיות שם?

ראית את כל הדרשה שלו? מההתחלה ועד הסוף בטלוויזיה? ועוד חשבתי שאני משועמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות ? זה מפתיע מישהו ?

זה דת , ריבונו של עולם . זה כמו שתשאל כהן דת בהודו למה נהרגים ישראלים? אז הוא יגיד לך

" בגלל שחבר שלהם היה מת לעשן גראס . והם לא נתנו לו לעשן ......" :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא בכל זאת עושה זאת ולא בפעם ה-1, תוך חילול כבוד המת וזילזול מוחלט בו.

[TY][ link=topic=284359.msg2501614#msg2501614 date=1188247955]

והתפקיד שלהם זה לעשות מהומה מכל דבר קטן.

נו כן, להגיד שהגיע לחיילי צה"ל להיהרג כי לא שמו תפילין זה דבר מאד קטן.

זאת את בתמונה? את נראת כמו אחת שיצאה מסמנר חחחחח. תשמעי זה היה בלווין הרבה ראו אז מאיפה לך שלא ראיתי.

מי זה? הדיסלקט היורד הלא מוצלח התורן?

כן, סיימתי סמנר לסרוס חתולים ב-2005. אתה רוצה להיות הסטאז' שלי? לא? אז תחזור להחזיק את שולי השמלה של עובדיה שלא יתלכלכו ברצפה, טפו טפו, השם ישמור...

[TY][ link=topic=284359.msg2501623#msg2501623 date=1188248169]

אפשר להבין את זה בצורה קצת שונה.

הסיבה שנהרגים חיילים היא מפני שהעם לא שומר תורה ומצוות. לאו דווקא החיילים.

אה, כן, אז העם אשם. כולם צריכים לחזור בתשובה כי אז יפסיקו פיגועים ולא יקומו עוד טרוריסטים חמומי מוח פונדמטליסטים שינסו להשתלט על העולם וכמובן, יבוא המשיח וחזון העצמות היבשות ותוכל לשבת עם הצקידים מהקברים על צ'ולנט. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=284359.msg2501671#msg2501671 date=1188249117]

זה מפתיע אותי. אסור ואין זכות לאף אדם לקבוע סיבה(שמיימית) למוות של בני אדם.

בוא נגיד שהעונש על אי שמירת שבת \הנחת תפילין ידוע . הרב עובדיה ניר"ו לא חידש שום דבר בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אמרת אתה אדם מאמין. עכשיו תראה אדם שהוא מלא תורה כמו הרב עובדיה לדבר עליו ככה בזלזול תאמין לי רק רע יהיה לך מזה. חבל לדבר ככה.

אדם שבכלל לא מאמין זה אדם מסכן זה לא דיבר הכתוב.

אתה פשוט פתאטי, אתה יודע את זה?

מה גורם לך לחשוב שבמקרה ויש אלוהים הוא בגלל משתין בכיוון של האידיוט הזקן הזה?

זה שהוא "מלא בתורה" ולא מקיים את הדברים הבסיסיים שאלוהים כביכול כתב בכבודו ובעצמו (לעבוד את האדמה, לא היות נטל על החברה מרצון ולהיות בנאדם טוב- לדוגמא לא לחרבן על הזכרון של האנשים שבזכותם הוא חי פה) לא אומר ש"אלוהים" ינקום בשמו במי שיגיד עד כמה הוא פרזיט בור.

[TY][ link=topic=284359.msg2501632#msg2501632 date=1188248349]

זו טעות חמורה לחשוב כך. אין לאף אדם, יהיה אשר יהיה, זכות להעריך את הסיבה למותם של אנשים. וזה נאמר כבר ע"י המון רבנים.

וזה בדיוק מה שעובדיה עשה... עם עדיין לא הבנת...

עכשיו ברצינות ? זה מפתיע מישהו ?

זה דת , ריבונו של עולם . זה כמו שתשאל כהן דת בהודו למה נהרגים ישראלים? אז הוא יגיד לך

" בגלל שחבר שלהם היה מת לעשן גראס . והם לא נתנו לו לעשן ......" :kopfpatsch:

אז זהו, שלא. כוהני דת הודיים, בניגוד למוסלמים וליהודים, חיים לפי האמונות שלהם ולא מתרצים שינאה ואלימות (מה שלא קיים אצליהם ומה שמה שלא אמור להיות קיים ביהדות או האיסלם) ברצון ה"אל". עובדיה שונא חילונים ואשכנזים ואופן כללי, ופותר את התרומה שלהם למדינה והמשמעות של המוות שלהם בחוסר מלוי מצוות ודברים בטלים אחרים, רק שלא יעריכו אותם יותר ממה שמעריכים אותו. פשוט טינופת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אמרת אתה אדם מאמין. עכשיו תראה אדם שהוא מלא תורה כמו הרב עובדיה לדבר עליו ככה בזלזול תאמין לי רק רע יהיה לך מזה. חבל לדבר ככה

אני מבקש לתקן- אדם מלא בולשיט, לא מלא תורה.

זוכר מה הוא קבע בבחירות האחרונות?

"מי שיצביע "קדימה"- הולך לגיהנום"

ושלא תעז להתחיל לחרטט שהוא פירש איזה פסוק או משהו מפגר כזה, כי זו הייתה קביעה שלו, על דעת עצמו, לבד, בלי שום ביסוס על שום דבר.

אין לי כבוד לאדם הזה, אם אפשר לקרוא לו אדם בכלל. אפשר לדעת מי מינה אותו לשגריר של אלוהים על פני אדמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא בכל זאת עושה זאת ולא בפעם ה-1, תוך חילול כבוד המת וזילזול מוחלט בו.

נו כן, להגיד שהגיע לחיילי צה"ל להיהרג כי לא שמו תפילין זה דבר מאד קטן.

מי זה? הדיסלקט היורד הלא מוצלח התורן?

כן, סיימתי סמנר לסרוס חתולים ב-2005. אתה רוצה להיות הסטאז' שלי? לא? אז תחזור להחזיק את שולי השמלה של עובדיה שלא יתלכלכו ברצפה, טפו טפו, השם ישמור...

אה, כן, אז העם אשם. כולם צריכים לחזור בתשובה כי אז יפסיקו פיגועים ולא יקומו עוד טרוריסטים חמומי מוח פונדמטליסטים שינסו להשתלט על העולם וכמובן, יבוא המשיח וחזון העצמות היבשות ותוכל לשבת עם הצקידים מהקברים על צ'ולנט. :screwy:

דריה, את רק הולכת ומשתפרת...

בקיצור, עושים מחאה מול הבית שלו בקבלן 45 בשכונת הר-נוף? (קרדיט ל-Component על הכתובת)

זוכר מה הוא קבע בבחירות האחרונות?

"מי שיצביע "קדימה"- הולך לגיהנום"

אם הוא באמת אמר את זה, אז הוא כנראה מאמין בנצרות כי לפי היהדות אין גיהנום, רק לפי הנצרות ודתות אחרות...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, את רק הולכת ומשתפרת...

בקיצור, עושים מחאה מול הבית שלו בקבלן 45 בשכונת הר-נוף? (קרדיט ל-Component על הכתובת)

אם הוא באמת אמר את זה, אז הוא כנראה מאמין בנצרות כי לפי היהדות אין גיהנום, רק לפי הנצרות ודתות אחרות...

א. תודה חמוד. בשבילי זאת זכות לתת כאפה וירטואלית. :-*

ב. לא ידעתי שאין גהינום לפי היהדות... אז לאן העובדיה הזה ילך? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...