עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

אנחנו לא חיות! מותר לכל אחד לחיות עם הדעה שלו ועם ההשקפה שלו על העולם. להיות חרדי זאת לא מחלה (אבל זאת בעיה לחברה)!

יש כאן הרבה חיות חחחחחחח גם חלק לא קטן מהמנהלים וכו.. דיברו ממש לא יפה . להיות חילוני זה לא מחלה [אבל זאת בעיה לחברה]

איך עושים את הקו הזה? חחחחחח תאמין לי גם אני חילוני שלא תחשבו אחרת. עשיתי קו באמצע ח ח
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תאמין לי גם אני חילוני שלא תחשבו אחרת. עשיתי קו באמצע ח ח

אדם שמאמין ביישות כלשהי נקרא אדם מאמין.

אתה לא מאמין? אתה חילוני.

לפי אופי התגובות שלך אתה נראה אחד "מתנדנד". מצד אחד אתה דתי ותומך בחרדים, אבל מראה שאתה חילוניים כדי לעשות עליהם פסיכולוגיה הפוכה.

"הנה! הוא לא חרדי! אז אפשר להאמין לו ולדעת שהוא לא בא לשטוף לי את המוח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוייקת לפי קו המחשבה שלך. טוב השתגעתי כבר אני זזתי לשחק. . . :2gunsfiring:

אני חייב לציין שהפעם לא קיללו אותי וכו.. יפה לכם. כל אחד יש לו את הדעה שלו נכון? מקווה שבזה אתם איתי :silly:

אז זהו, שלא.

ללכת אחרי רב ולעשות כל מה שהוא אומר (= חרדי) זה מצב של חוסר דעה. באופן כללי. קצת יותר מזה, וזה מוות קליני...

אגב, יש הבדל בין להאמין ב"אלוהים" לבין להיות דתי\ חרדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה תקוע בישיבה עם הראש בספרים והיד במכנסיים כל היום, ופתאום המלחמה נגמרת, ןאתה טיפש מידי כדי להבין איך היא נגמרה, בטח שזה נס :D

:lol:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ניסחת את זה בצורה שנונה... מזכיר איך ש'אל באנדי' חשב שמים שזורמים מהברז זה נס כי לא היה לו ממש מושג איך הם בדיוק מגיעים לשם. רק מי שנופל לשטיפת המוח הדתית חושב שהמלחמה נוצחה בנס. בערות היא הכוח לשליטה בהמונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יאללה, לגייס את כל החרדים ולשלוח אותם לחזית, אולי באמת הם יתגלו כחיילי-על שלא נפגעים מכדורי האוייב, אני אומר שווה לנסות >:D

היי, עובדיה אמר שהם צדיקים והם לא ימותו, אז יאללה, נשתמש בהם כמגן אנושי חיי!!

על מי הוא עובד? צרייך מזמן להפסיק לקחת את הטרח הסנילי והגזען הזה ברצינות... שרפי השכל הבטלנים האלו יסגדו לו. אנחנו צריכים להגדירו כתמהוני ולהפסיק לתת לדלעת הטרנסווסטיטית הזו במה. שקודם יפסיק ללבוש שמלות ויעבור השתלת מוסר ומוח, אז אולי נדבר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אנשים שהיו במלחמות יום הכיפורים וכו.. אם לא היה להם ניסים איך ניצחו איך? כמה עמים על מדינה קטנה . בקיצר אתה בן 16 בטח אז עזוב אין אם מי לדבר. ואני סתם ככה דיברתי על מלחמות של פעם...... פעם פעם...

סבא שלי היה בכל מלחמות ישראל(סגן אלוף), אז אל תגיד לי לשאול איך מי ולמה, תפסיק להיות תמים.

אתה חושב שבגלל שהצתברו יותר חילונים(מה שלא הכי נכון) התחלנו להיות "חלודים"? תעשה לי טובה.

ותפסיק להיות אטום, מזה קשור לגיל עכשיו? (16 אני לא, אתה יכול לבדוק את הפרופיל אם אתה רוצה. משרת בגולני)

הרב הזה מההתחלה לא היה צריך להגיד את זה, אין לך מושג כמה זה פוגע בי ובחבר'ה שלי בגדוד, ובחטיבה.(ובכלל, בכולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, עובדיה אמר שהם צדיקים והם לא ימותו, אז יאללה, נשתמש בהם כמגן אנושי חיי!!

למה לשלוח את ה"צדיקים" האלה? שילך לשם בעצמו. ככה הוא יהיה בטוח ש"קדוש" נלחם...

וד"א, שמתי לב בתקופה האחרונה שאנשי הדת שלנו לא יותר טובים מאלה של הערבים. הסיפור הזה ממש דומה להבטחות של אנשי הדת הערבים על גן-עדן ועל 72 בתולות. הרי אם הם היו מאמינים לזה, הם היו מתפוצצים בעצמם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התורה לא מנצחת לנו מלחמות.

טקטיקות מנצחות במלחמות

חיילים שמוכנים להקריב הכל מנצחים במלחמות

הכנה כראוי מנצחת במלחמות

בטח שלא כמה אוכלי חינם שיושבים רגל על רגל וקוראים בספר.

בשלום הגליל ב 82 הצוות שכלל את אבא שלי בטנק צנטוריון אומלל ניצחו מול (והוציאו מכלל שימוש) יותר מ T72 אחד. תאמין לי שזה לא אלוהים שהנחה להם את הפגזים.

ובבקשה אל תשתמשו במשוואה של לא מאמין=חילוני ומאמין=דתי.

אני חילוני שמאמין באלוהים, אבל לקחת כל מילה של כל רב כאילו אלוהים בא לדבר איתי בעצמו- זה פיגור, פיגור שהחרדים בארץ הולכים עכשיו בעיוורות.

רוני- תפסיק לחרטט בבקשה.

כל מילה שאמרת פה עד עכשיו פשוט פוגעת בזכר החיילים שנפלו באותן מלחמות, ומעליבה את אלו שכן חזרו מהן הביתה.

ואיך הגעת ל "עובדה" שחילונים זו "בעיה" חברתית במדינה?

הם עובדים, מפרנסים, משלמים מיסים וארנונה, ולמעשה ממלאים את הקופה שממנה רוב אוכלי החינם (נחש על מי אני מדבר) מתקיימים (על קצבה זו או אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התורה לא מנצחת לנו מלחמות.

טקטיקות מנצחות במלחמות

חיילים שמוכנים להקריב הכל מנצחים במלחמות

הכנה כראוי מנצחת במלחמות

בטח שלא כמה אוכלי חינם שיושבים רגל על רגל וקוראים בספר.

בשלום הגליל ב 82 הצוות שכלל את אבא שלי בטנק צנטוריון אומלל ניצחו מול (והוציאו מכלל שימוש) יותר מ T72 אחד. תאמין לי שזה לא אלוהים שהנחה להם את הפגזים.

ובבקשה אל תשתמשו במשוואה של לא מאמין=חילוני ומאמין=דתי.

אני חילוני שמאמין באלוהים, אבל לקחת כל מילה של כל רב כאילו אלוהים בא לדבר איתי בעצמו- זה פיגור, פיגור שהחרדים בארץ הולכים עכשיו בעיוורות.

רוני- תפסיק לחרטט בבקשה.

כל מילה שאמרת פה עד עכשיו פשוט פוגעת בזכר החיילים שנפלו באותן מלחמות, ומעליבה את אלו שכן חזרו מהן הביתה.

ואיך הגעת ל "עובדה" שחילונים זו "בעיה" חברתית במדינה?

הם עובדים, מפרנסים, משלמים מיסים וארנונה, ולמעשה ממלאים את הקופה שממנה רוב אוכלי החינם (נחש על מי אני מדבר) מתקיימים (על קצבה זו או אחרת).

מילים כדורבנות :xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרות האלה מה שהם יכולים לעשות זה משהו. בסך הכל הרב דיבר על פרשת השבוע והסביר פסוק מה יש לכם מה? מי דבר על החיילים היום.

מה יש לך איפה ראית שאמרתי משהו רע על חיילים?

הרבה חרידים משלמים ארנונה ומיסים אתה מדבר שטויות. כל חרידי שפגשתי משלם.

לאיפה הגענו מה אתה משווה אותנו לערבים ? התורה בעצמה אומרת אל תאמין תבואו תבדקו אותי ואז תאמינו. זה לא כמו ההנצרות שאומרת תאמין אבל בלי הסבר רק תאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...