עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אומג איזה אפס הוא.חבר של אבא שלי מת שם וכתוצאה מכך האפס הזה נשאר בחיים ועוד האפס הזה בא בטענות לפחות הוא ימות דיי בקרוב מזיקנה אמן כמה שיותר מוקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי, אתה לא יכול לישון בלי להגיד את המילה האחרונה? באמת אין לך חיים. במקומך הייתי הולכת לישון ולא מתעוררת.

Back to the topic.

חחחחחחחח מה יש לך ממני כל הירידות האלה. ומצטער בקשר מה ששלחת לי בפרטי עבודה נעימה שתיהיה לך.

xyo . אתה מדבר אלי אחי.? אני עשיתי . מזיקנה?[ 23 וחצי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומג איזה אפס הוא.חבר של אבא שלי מת שם וכתוצאה מכך האפס הזה נשאר בחיים ועוד האפס הזה בא בטענות לפחות הוא ימות דיי בקרוב מזיקנה אמן כמה שיותר מוקדם

עם הקארמה המסריחה ששוררת מעל המדינה הזאת מזה שנים רבות, האפס הזה יחיה נראה לי עוד יותר מאיתנו (אני כל כך מקווה שאני טועה...) ויהיה כמו הזקנים התמהוניים הללו אשר השגרון זה מכבר הכה בהם כל כך חזק שהם לא ממש מודעים לסביבתם (ראיתם הסרטות של לנין לפני מותו? כן, ככה), ועדיין קוראים להם צדיקים ומביאים להם אנשים שיתייעצו איתם וכו'. אז מילא הם שסובלים משגרון - אבל הפסיכי הזה זורק שטויות לאויר ככה והוא עוד לא בן 90.

אני כל כך מקווה שאני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקארמה המסריחה ששוררת מעל המדינה הזאת מזה שנים רבות, האפס הזה יחיה נראה לי עוד יותר מאיתנו (אני כל כך מקווה שאני טועה...) ויהיה כמו הזקנים התמהוניים הללו אשר השגרון זה מכבר הכה בהם כל כך חזק שהם לא ממש מודעים לסביבתם (ראיתם הסרטות של לנין לפני מותו? כן, ככה), ועדיין קוראים להם צדיקים ומביאים להם אנשים שיתייעצו איתם וכו'. אז מילא הם שסובלים משגרון - אבל הפסיכי הזה זורק שטויות לאויר ככה והוא עוד לא בן 90.

אני כל כך מקווה שאני טועה...

אחחח אחחח שה' רק ישמור עלייך. אמן.. ואמן.. שלמה. אחותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בריא?

לא במישור האינטלקטואלי/נפשי כנראה.

תנסה לעבוד פעם במקום לעשות תחרות השתנה בפורומים. או שהצתרפת לרב הצדיק שלך?

את חושבת שאני לא עובד? למה את מגיעה למסקנות סתם. עובד ומרוויח טוב מאוד. מה הקשר רב שלי? מה יש לך.? סך הכל אני אדם מאמין. ולא חושב שזה בג דיל מה שהרב אמר כי אני יודע שהוא לא התכוון לפגוע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שלרב שלך אכפת מרגשות של אנשים, אחרת לא היה מפליץ משהו כמו אחת מהאמרות הקודמות שלו, שמי שנספה בשואה נספה כי הוא התבולל/הביא ביד וכו'. הוא גזען, סנילי ומרושע ולא מגיע לו כלל המעמד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שלרב שלך אכפת מרגשות של אנשים, אחרת לא היה מפליץ משהו כמו אחת מהאמרות הקודמות שלו, שמי שנספה בשואה נספה כי הוא התבולל/הביא ביד וכו'. הוא גזען, סנילי ומרושע ולא מגיע לו כלל המעמד הזה.

מה הקשר הרב שלי? כולה יש לי דעה אחרת משלך עשית אותי שפוט של הרב. ח ח ח :argue:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שונא דוסים בגלל הרב עובדיה- אותו אני שונא אישית.

בנוגע לדוסים, אני שונא את אלו שיושבים על קופת המדינה וחיים מקצבאות ילדים. (אלו לא כולם, גם אני מכיר אישית כאלו שעובדים קשה בשביל לפרנס את המשפחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...