עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

מה שלא מכסה אפילו אחוז אחד מהחרדים בארץ.

שים לב שאני לא מכליל, לא אמרתי "כולם", אמרתי הרוב. כי זה נכון, סטטיסטית. סלח לי שאני מאמין יותר לחדשות וסטטיסטיקות מלמישהו מהפורומים.

ודי עם החרטוט של "פרשת השבוע" או "פירש איך שראה" ובלה בלה בלה

המילים האלו יצאו לו מהפה, כדעה שלו. לא כפירוש. יש הקלטה, יש כתבה בעיתון+חדשות, יש בכל מקום.

שוב, אני מאמין קצת יותר למה שהוכח לי ב 4 דרכים מלמישהו בפורומים שמגן על הפנאט הדתי לובש השמלות הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מה שלא מכסה אפילו אחוז אחד מהחרדים בארץ.

שים לב שאני לא מכליל, לא אמרתי "כולם", אמרתי הרוב. כי זה נכון, סטטיסטית. סלח לי שאני מאמין יותר לחדשות וסטטיסטיקות מלמישהו מהפורומים.

ודי עם החרטוט של "פרשת השבוע" או "פירש איך שראה" ובלה בלה בלה

המילים האלו יצאו לו מהפה, כדעה שלו. לא כפירוש. יש הקלטה, יש כתבה בעיתון+חדשות, יש בכל מקום.

שוב, אני מאמין קצת יותר למה שהוכח לי ב 4 דרכים מלמישהו בפורומים שמגן על הפנאט הדתי לובש השמלות הזה.

תראה אמרת אתה אדם מאמין. עכשיו תראה אדם שהוא מלא תורה כמו הרב עובדיה לדבר עליו ככה בזלזול תאמין לי רק רע יהיה לך מזה. חבל לדבר ככה.

אדם שבכלל לא מאמין זה אדם מסכן זה לא דיבר הכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=284359.msg2501594#msg2501594 date=1188247561]

רק שיהיה ברור, אני טוען שהדברים הוצאו מהקשרם.

אבל אני רוצה בכל זאת לשמוע את ההקלטה.

תראה מה זה אנשים בכלל לא ראו לא שמעו והם כבר מדברים ומלכלכים. לא מדבר עליך אחי פשוט בטח יש כאן עוד שלא ראו או שמעו. רק יש להם אנטי דת כל מה שקשור לדת הם מקרקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרות האלה מה שהם יכולים לעשות זה משהו. בסך הכל הרב דיבר על פרשת השבוע והסביר פסוק מה יש לכם מה? מי דבר על החיילים היום.

ואתה לא היית בדרשה שלו...

אבל צלמי התקשורת הטלויזיונית כן.

והזקן... :lol:

עד כאן. יש לי קנאת פין - לא קנאת שיעור. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=284359.msg2501581#msg2501581 date=1188247268]

אפשר לינק להקלטה? :smile1:

בשמחה. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3442343,00.html

אני בטוח שאחרי שתשמע את ההקלטה תוכל להיות בטוח שהוא התכוון לדבריו. הוא אמר את זה בהחלטיות ובחד-משמעותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא היית בדרשה שלו...

אבל צלמי התקשורת הטלויזיונית כן.

עד כאן. יש לי קנאת פין - לא קנאת שיעור. :-X

זאת את בתמונה? את נראת כמו אחת שיצאה מסמנר חחחחח. תשמעי זה היה בלווין הרבה ראו אז מאיפה לך שלא ראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניפחו ולא בטיח, ההקלטה שודרה הערב בחדשות וזהה בדיוק מה שהוא אמר:

מה זה פלא, חס ושלום, נהרגים חיילים במלחמה, שהם לא שומרים שבת, לא שומרים תורה, לא מתפללים בכל יום, לא מניחים תפילין בכל יום, זה פלא שהם נהרגים? לא פלא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניפחו ולא בטיח, ההקלטה שודרה הערב בחדשות וזהה בדיוק מה שהוא אמר:

איפה אתה רואה בעיה? הרב מאמין שלימוד תורה וקיום המצוות זה שומר על האדם. ושאדם לא שומר יכול לקרות לו דברים במיוחד במלחמה שאז האדם בסכנה ואם יש עבירות זה יכול לגרום למותו. הרב יודע שפעם רק צדיקים היו הולכים למלחמה וכולם היו חוזרים חיים. וגם צריך להקשיב לרוב ההרצאה לא ציטוט קטן. לא בין למה לוקחים את זה אישית כאילו דיבר על החיילים הוא דיבר כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעי זה היה בלווין הרבה ראו אז מאיפה לך שלא ראיתי.

קצת הבנת הנקרא לא תזיק! :s07:

היא לא טענה שלא ראית ארת הדרשה, היא טענה שלא היית (פיזית) בדרשה. :screwy:

הרב יודע שפעם רק צדיקים היו הולכים למלחמה וכולם היו חוזרים חיים.

איך הוא יודע? הוא היה חבר של שמשון הגיבור ויצא לטייל איתו?

ועוד פעם אתה מקנה לרב הזה שלך תכונות וידיעות שלא קיימות אצלו, כנראה בגלל גם אתה "נתין" שלו. ואתה אומר את זה בכזאת נחישות, אנשים עוד היו מאמינים לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...