עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

איזה בנאדם עלוב העובדיה הזה. באמת.

אם רק הוא היה חצי ממה שהוא מתיימר להיות או מה שעושים ממנו, המצב היה טוב.

מחזק!

אם היה לו פחות אגו, המדינה הייתה נראת אחרת. פחות משתמטים, פחות מסרבי פקודה ופחות אנשים שלא תורמים למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, ללמוד 100% מהזמן זה בכלל לא מצווה... לכל הרבנים הגדולים (רש"י, רמב"ם, מילובוויץ'.......) היו משרות מלאות והם למדו בערבים ובחגים (רש"י הייה יינן, רמבם הייה רופא, מילובוויץ' היה מהנדס ספינות)... ה"מצווה", עד כמה שאני זוכר, זה ללמוד במשך שעה ביום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטיות איזה. איזה חינוך יש איזה? זה חינוך זה? היום יש חינוך? היום בטלווזיה מראים חינוך? חינוך מודרני? מה לשלוח SMS בשעות השיעור?

ניראה לי שאתה אחד מנתיניו של הרב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלובים שכמוכם גם אלה שחושבים שהם בעלי תואר בפורום עמי ארצות שגם בתאורית החיים אתם לא מבינים מאומה, אולי אתם סתם נערים בני 17 או 18 או סתם תמיד אנטי, איני מבין אם אתם בכלל למדתם את התנ"ך או כל פירוש שהוא על התורה, א. יש פסוק בתורה שאדם התחתן אז שנה לא הולך למלחמה. ב. ועוד אדם שבנה בית חדש גם כן לא הולך למלחמה שנה. ג. וגם מי האיש היראה ורך הלבב לא הולך למלחמה, למה האדם זה פוחד שמא עשה עבירות ואז בגלל עבירותיו עלולים ליהרג מן העם חללים, זה המשמעות של הרב עובדיה מכויין שיש בתוכנו אנשים עושים עבירות אינם צריכים ללכת למלחמה ובגללם חיילים מתים אפילו חיילים דתיים כי כל ערבים זה לזה.

אני רק מבקש שתפסיקו לבלוע את הריר מהנזלת שיורדת לכם מרוב התיאבון על הדתיים והדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מבקש שתפסיקו לבלוע את הריר מהנזלת שיורדת לכם מרוב התיאבון על הדתיים והדת.

שיט! בניתי על לפנטז על ספר בראשית בלילה... למה אתה כזה הורס?

עלובים שכמוכם גם אלה שחושבים שהם בעלי תואר בפורום עמי ארצות שגם בתאורית החיים אתם לא מבינים מאומה, אולי אתם סתם נערים בני 17 או 18 או סתם תמיד אנטי, איני מבין אם אתם בכלל למדתם את התנ"ך או כל פירוש שהוא על התורה, א. יש פסוק בתורה שאדם התחתן אז שנה לא הולך למלחמה. ב. ועוד אדם שבנה בית חדש גם כן לא הולך למלחמה שנה. ג. וגם מי האיש היראה ורך הלבב לא הולך למלחמה, למה האדם זה פוחד שמא עשה עבירות ואז בגלל עבירותיו עלולים ליהרג מן העם חללים, זה המשמעות של הרב עובדיה מכויין שיש בתוכנו אנשים עושים עבירות אינם צריכים ללכת למלחמה ובגללם חיילים מתים אפילו חיילים דתיים כי כל ערבים זה לזה.

אתה אומר שיש פסוקים כאלה? תוכיח...

וד"א, גם אם יש פסוקים כאלה, מי הוא שיקבע שחייבים לציית להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מנתיניו של הרב. אבל אתם כל כך רחוקים שאתם רק מבלבלים. יש לזה פסוקים וכו.. הרב רק הסביר וזה בדיוק זה שמעלי שהסביר. וזה שאמר מי בכלל אמר שצריך לצייט לפסוק. אז תשמע חביבי יש כאלה שמאמינים וזה לאורך כל השנים זה שאתה לא מאמין זה בעיה שלך לא שלהם. רק שתדע שהסבא של הסבא שלך היה מאמין גדול.

כל אחד כאן זורק מילים מגיעלות וכו.. . תחקרו קצת על הפסוקים תשאלו תבררו . למה סתם לצעוק? .

בחיים רבנים לא אומרים דברים סתם תמיד זה מפסוק וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שהסבא של הסבא שלך היה מאמין גדול.

ת'אמת, גם סבא שלי מאמין גדול, לא צריך ללכת כ"כ הרבה דורות אחרונה. ואתה יודע מה? גם הוא חושב כמוני (חוץ מהחלק של לציית לפסוק). הוא חושב שלא צריך ללכת כמו עיוור אחרי רבנים, הוא חושב שלא צריך להשתמט מצה"ל (והוא אכן שירת בצה"ל וגם כל הדודים שלי) והוא בכלל לא חושב שמי ש"חוטא" צריך למות.

ואם לא הבנת עד עכשיו, אני אסביר לך בשפה שתבין. התורה מתייחסת לשני סוגים של פעולות, כלפי אלוהים וכלפי הזולת. מי שמקיים את המצוות כלפי אלוהים זוכה ב"צ'ופר", ולא קורה דבר למי שמפר אותן. לעומת זאת, מי שמפר את המצוות כלפי הזולת נענש. לכן, הדברים של הרב במיל הזה מעודדים את ה"נתינים" שלו לחוטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המדינה הייתה הולכת רק לפי הפסוקים מזמן לא הייתה פה מדינה.

חח עלק. תסתכל בכל ההיסטוריה על מלחמות . כל הנצחונות הכי גדולים זה מתי שהעם היה רובו מאמין ולומד תורה. כל הבעיות מתחילות שאין תורה. ומנסים לחקות את הגויים. [br]פורסם בתאריך: 27.08.2007 בשעה 18:07:03

ת'אמת, גם סבא שלי מאמין גדול, לא צריך ללכת כ"כ הרבה דורות אחרונה. ואתה יודע מה? גם הוא חושב כמוני (חוץ מהחלק של לציית לפסוק). הוא חושב שלא צריך ללכת כמו עיוור אחרי רבנים, הוא חושב שלא צריך להשתמט מצה"ל (והוא אכן שירת בצה"ל וגם כל הדודים שלי) והוא בכלל לא חושב שמי ש"חוטא" צריך למות.

ואם לא הבנת עד עכשיו, אני אסביר לך בשפה שתבין. התורה מתייחסת לשני סוגים של פעולות, כלפי אלוהים וכלפי הזולת. מי שמקיים את המצוות כלפי אלוהים זוכה ב"צ'ופר", ולא קורה דבר למי שמפר אותן. לעומת זאת, מי שמפר את המצוות כלפי הזולת נענש. לכן, הדברים של הרב במיל הזה מעודדים את ה"נתינים" שלו לחוטא.

הבעיה שאתה לא מדייק אתה אומר לרוב דברים לא נכונים.

זה לא תמיד ככה יש למשל אדם צדיק אבל הוא עני איך זה יכול להיות אבל הוא צדיק? יש אדם רשע אבל הוא עשיר איך זה יכול להיות? להכל יש הסברים.

בקטע של ללכת למלחמה כל עבירה אפילו קטנה יכולה לגרום שתהרג במלחמה. אין מה לעשות ככה. אני אישית לא יודע פסוקים לא יודע כלום אבל יודע שרבנים אומרים הכל מפסוקים ופירושים הם גדולים בתורה. פעם חלק היו הולכים לצבא וחלק היו לומדים תורה אתם רוצים להתחלף איתם? אין בעיה תלמדו אתם והם ילכו. תאמינו לי הם יקבלו את זה.

הרי יש הרבה חרידים שמתנדבים בלי כסף להצלה וחסד הרבה הרבה. אז להצלת העם היהודי הם לא ישרתו? אני נותן כאן שאלות יותר קשות משלכם ח ח ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מזיין את השכל? ניצחנו רק בגלל שרוב האנשים למדו תורה?(מה שאגב לא נכון)

תשאל אנשים שהיו במלחמות יום הכיפורים וכו.. אם לא היה להם ניסים איך ניצחו איך? כמה עמים על מדינה קטנה . בקיצר אתה בן 16 בטח אז עזוב אין אם מי לדבר. ואני סתם ככה דיברתי על מלחמות של פעם...... פעם פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...