עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה שאתה לא מדייק אתה אומר לרוב דברים לא נכונים.

זה לא תמיד ככה יש למשל אדם צדיק אבל הוא עני איך זה יכול להיות אבל הוא צדיק? יש אדם רשע אבל הוא עשיר איך זה יכול להיות? להכל יש הסברים.

ממתי כסף הוא הכל בחיים?

בקטע של ללכת למלחמה כל עבירה אפילו קטנה יכולה לגרום שתהרג במלחמה. אין מה לעשות ככה. אני אישית לא יודע פסוקים לא יודע כלום אבל יודע שרבנים אומרים הכל מפסוקים ופירושים הם גדולים בתורה. פעם חלק היו הולכים לצבא וחלק היו לומדים תורה אתם רוצים להתחלף איתם? אין בעיה תלמדו אתם והם ילכו. תאמינו לי הם יקבלו את זה.

איך זה שהם יושבים ולומדים עוזר לנו?

מילא אם הם היו לומדים מקצוע שישרת אותם ואותנו בעתיד, יעזור למצוא תרופות וכו'... אבל ללמוד תורה כל היום לא עוזר לאף-אחד! (חוץ מלהם, להם זה נותן פטור מהצבא :smile1:)

הרי יש הרבה חרידים שמתנדבים בלי כסף להצלה וחסד הרבה הרבה. אז להצלת העם היהודי הם לא ישרתו? אני נותן כאן שאלות יותר קשות משלכם ח ח ח .

אני לעולם לא טענתי אחרת. אפילו באחת התגובות שלי רשמתי בפירוש שיש חרדים כמו העובדיה הזה, ולעומתם יש כאלה שעוזרים ומועילים.

תשאל אנשים שהיו במלחמות יום הכיפורים וכו.. אם לא היה להם ניסים איך ניצחו איך?

עכשיו באמת עצבנת אותי. אנשים נלחמו כמו חיות, והיו מוכנים להקריב את החיים שלהם כדי לנצח ולהגן על המדינה, ואתה אומר שהכל ניסים?!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו באמת עצבנת אותי. אנשים נלחמו כמו חיות, והיו מוכנים להקריב את החיים שלהם כדי לנצח ולהגן על המדינה, ואתה אומר שהכל ניסים?!

אין לי כוח להגיב לדברים האחרים שכתבת. אבל לא אמרתי הכל ניסים. אמרתי יש ניסים וזה במיוחד להעם היהודי. ברור שצריך ללכת להילחם מה נראה לך החרדים אומרים לשבת וזהו?

PainKiller . קשור וחצי. מתי שעם ישאל למד תורה היה להם הרבה ניסים במילחמות. שלפי השכל הם היו צריכים להפסיד לחלוטין. אתם אומרים הכל זה מהצבא וכו.. ראינו במלחמה האחרונה את כוחה של צה'ל. כוחי ועוצם ידי. עוד נגד לבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח להגיב לדברים האחרים שכתבת. אבל לא אמרתי הכל ניסים. אמרתי יש ניסים וזה במיוחד להעם היהודי. ברור שצריך ללכת להילחם מה נראה לך החרדים אומרים לשבת וזהו?

לא, הם אמורים להילחם כמו כולם, ולסכן את החיים שלהם כמו כולם. אתה נראה לך הוגן שאנשים עוזבים את הבתים שלהם (בידיעה שלא בטוח שהם יחזרו) ונלחמים, ולעומתם יש אנשים שיושבים רגל-על-רגל ומתפללים? לזה אתה קורה צדק?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם אמורים להילחם כמו כולם, ולסכן את החיים שלהם כמו כולם. זה נראה לך הוגן שיש אנשים שעוזבים את הבתים שלהם ונלחמים, ולעומתם יש אנשים שרק מתפללים? לזה אתה קורה צדק?

תאמין לי אני לא מאשים אותך אחי. כל אחד מהזווית ראיה שאתה נמצא יחשוב ככה. אבל רק שתדע שאתה טועה.

אם היו אומרים לך שעכשיו כל החרידים הולכים לצבא להילחם וכו.. כולם. אבל בתנאי שאתה וכל מי שלא חרידי הולך ללמוד תורה אתה מסכים? ואני מוכן להתערב איתך שהם יסכימו לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני לא מאשים אותך אחי. כל אחד מהזווית ראיה שאתה נמצא יחשוב ככה. אבל רק שתדע שאתה טועה.

שנייה, גם אתה התחלת להקנות לעצמך "זכויות אלוהיות"? איך אתה יכול לקבוע אם אני טועה או לא?

כמו שאני לא קובע אם אתה טועה או לא, גם אתה לא תקבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה, גם אתה התחלת להקנות לעצמך "זכויות אלוהיות"? איך אתה יכול לקבוע אם אני טועה או לא?

כמו שאני לא קובע אם אתה טועה או לא, גם אתה לא תקבע.

הוספתי עוד משהו להודעה למעלה. לפי דעתי אתה טועה מה בעיה בלומר את זה? ולא קבעתי שום דבר. אני ב100 אחוז בטוח שאתה טועה לפי הדעה שלי כן. אבל אולי יש דברים שאני יהיה בדעה כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה תקוע בישיבה עם הראש בספרים והיד במכנסיים כל היום, ופתאום המלחמה נגמרת, ןאתה טיפש מידי כדי להבין איך היא נגמרה, בטח שזה נס :D

מתפללים ולוקחים קיצבאות

ויש כאלה שעוד אומרים שאין אלוהים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה תקוע בישיבה עם הראש בספרים והיד במכנסיים כל היום, ופתאום המלחמה נגמרת, ןאתה טיפש מידי כדי להבין איך היא נגמרה, בטח שזה נס :D

ויש כאלה שעוד אומרים שאין אלוהים ::)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח יד במכנסים קרעת אותי חחחחחחחח :lol: :lol:. לא כל מי שיש לו כיפה או חסיד או חרידי יש הרבה סוגים. אני רואה את זה הרבה פעמיים נגיד מישהו יש לו כיפה אז זהו הוא כבר רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אני מצדיע לך IG פשוט סיכמת את כל העניין בצורה מדוייקת.

מדוייקת לפי קו המחשבה שלך. טוב השתגעתי כבר אני זזתי לשחק. . . :2gunsfiring:

אני חייב לציין שהפעם לא קיללו אותי וכו.. יפה לכם. כל אחד יש לו את הדעה שלו נכון? מקווה שבזה אתם איתי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהפעם לא קיללו אותי וכו.. יפה לכם. כל אחד יש לו את הדעה שלו נכון? מקווה שבזה אתם איתי :silly:

אנחנו לא חיות! מותר לכל אחד לחיות עם הדעה שלו ועם ההשקפה שלו על העולם. להיות חרדי זאת לא מחלה (אבל זאת בעיה לחברה)!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...