עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

[...] עובדיה שונא חילונים ואשכנזים ואופן כללי, ופותר את התרומה שלהם למדינה והמשמעות של המוות שלהם בחוסר מלוי מצוות ודברים בטלים אחרים, רק שלא יעריכו אותם יותר ממה שמעריכים אותו. פשוט טינופת.

סוף סוף מישהו פוגע בלב העניין. כל ויכוח דתי/פלפולי אירלוונטי. מדובר במאבק תרבותי שבו עובדיה מנסה לצבור נקודות בקרב קבוצות שמתחרות על קהל מצביעיו (בעיקר מצביעי ליכוד) והאמצעי שמשמש אותו לכך הוא ניגוח והקנטה. מחוץ לנושא המשפטי של מה נחשב להסתה ומה נמצא במסגרת חופש הביטוי, נמצאת השאלה האם לתנועה הפוליטית שעובדיה עומד בראשה שהגדרתה העצמית היא א-דמוקרטית (היררכיה פטריארכלית) ושרוצה חלק בשלטון של המדינה (שמגדירה עצמה דמוקרטית) אפשר להניח לפעול להשגת מטרתה.

אייתולות גירסת כחול-לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מה שכר? שמה שכר? זה מה שמרגיז אותי. קיום של "גן עדן" ו"גהינום" בדתות שישמש להפחדה. בימי הביניים הכנסייה היתה מכריחה כל מיני לורדים לתת את אדמותיהם לכנסיה במקום למלך תוך כדי איומים שהם ילכו לגהינום. פאק... במילים אחרות, אין כמעט אדם דתי בעולם (בלי קשר לאיזו דת הוא שייך) אשר באמת אדם טוב, כי הם כולם עושים את מה שעושים כדי לא ללכת לגהינום ולא כי זה פשוט נכון להיות אדם טוב. השאר פשוט יודעים כנראה שאין גהינום וגן-עדן ועושים מה בראש שלהם, מתעלקים על אוכלוסיות או אונסים ילדים קטנים.

יש דרגות לאדם. יש שמפחד לכן מקיים ויש כי ה' ציווה ולכן מקיים זה דרגה שאדם דרך התורה מגיע אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..

אולי פעם אחת תהיה גבר (כי היית מת להיות) ותיקח אחריות במקום להתקפל ולברוח כמו ילד בן 4 שנתפס בשקר? ::)

עברת על חוק פורום בצורה מכוונת כי... כי אין לך בעצם משהו יותר טוב להגיד. אז מי סתום עכשיו? ::)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פעם אחת תהיה גבר (כי היית מת להיות) ותיקח אחריות במקום להתקפל ולברוח כמו ילד בן 4 שנתפס בשקר? ::)

עברת על חוק פורום בצורה מכוונת כי... כי אין לך בעצם משהו יותר טוב להגיד. אז מי סתום עכשיו? ::)

אם היית רואה אותי היית חושבת אחרת. מחקתי את זה כי אין לי כוח לשגעונות שלך. ושלחתי בטעות הודעה חדשה ממקום לתקן את זאת שמחקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. ברגע זה התעורר בי ספק גדול ממש כמו בפעם ששמעתי את אחמדניג'אד מבטיח שהוא ישתמש בגרעין רק לצרכי שלום.

קח את זה כמו גבר (רק כמו). אתה מסוגל לדבר לעניין עוד פחות ממני!

שאני רק לא יחלום עלייך מרוב ששיגעת אותי. :funn: הראש שלי לא עובד מ1 בלילה עד 7 בבוקר חי חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני רק לא יחלום עלייך מרוב ששיגעת אותי. :funn: הראש שלי לא עובד מ1 בלילה עד 7 בבוקר חי חי.

עוד תירוץ... כל הכבוד. תחפור לך בור עמוק יותר. גם ככה אני דיי משוכנעת שבשאר הזמן ראשך נמצא ב-stand by.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד תירוץ... כל הכבוד. תחפור לך בור עמוק יותר. גם ככה אני דיי משוכנעת שבשאר הזמן ראשך נמצא ב-stand by.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תמשיכי עוד נו.. .

תגידי את משחקת משחקיי מחשב? [לא קשור נכון אבל תעני]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שזה אותו אחד שניסה לשדל אותי בפרטי לשחק איתו משחקי מחשב ונעלב כשקיבל סרוב כל כל לא צפוי[/ציניות].

מה? תגידי את רצינית מה אני בן 6. זה הניק שלי שנים וגם הרבה זמן כאן בפורום. [היה תכלס צריך להיות לי 3000 הודעות.]

אני בא לישון את כל פעם מקפיצה אותי בהודעות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...